Preskočiť na hlavný obsah

RAVAK je česká značka, ktorá svoju ponuku sanitárnej keramiky a vodovodných batérií neustále rozširuje. Čo je nové?
 

Značka RAVAK sa môže pochváliť svojimi kvalitnými produktmi, dlhoročnou tradíciou na trhu, ale aj sledovaním nových trendov. Svoje výrobky prispôsobuje dopytu zákazníkov a aktuálnym trendom. Pozrite sa, aké novinky vám RAVAK ponúka.

 

Štýlové čierne vodovodné batérie 10° Free black

Nás v SANITINO najviac zaujali čierne vodovodné batérie RAVAK zo série 10° Free black. Čistý, minimalistický tvar a jemný náklon o 10° smerom k ruke predstavujú ideálnu kombináciu pre každú kúpeľňu. Čerešničkou na torte je matné tmavé vyhotovenie, ktoré je v posledných rokoch veľmi žiadané.

 

Umývadlovú batériu si môžete kúpiť hneď v troch výškach:

  • Štandard výška – je určená pre plytšie umývadlá;
  • Comfort sa bude skvele vynímať pri rozmernejších a hlbších umývadlách a
  • ExtraComfort využijete k naozaj rozmernej keramike alebo k umývadlám na dosku.

Umývadlovú batériu môžete skvele skombinovať aj s čiernou vaňovou či sprchovou batériou z rovnakej série. A potešíme tiež milovníkov podomietkových batérií, pretože séria RAVAK 10° Free bola rozšírená aj o tmavé sprchové batérie pod omietku.

černé vodovodní baterie RAVAK

 

Čierne kúpeľňové doplnky 10° black: dokonalosť v každom detaile

 

TD F 013 Black + doplnky Black 1 Image RAVAK 2021.jpg

Výrobca RAVAK rád tvorí ucelené koncepty, aby si svoju kúpeľňu mohol zariadiť v jednotnom štýle naozaj každý, takže vás určite neprekvapí, že ďalšou novinkou sú čierne doplnky do kúpeľne.

Kontrast matného čierneho povrchu s mliečnym sklom vytvára unikátnu kombináciu, za ktorú sa nemusíte hanbiť v žiadnej modernej, ale ani klasickej kúpeľni. Táto kombinácia sa bude skvele vynímať aj v industriálne riešenom interiéri. A nebojte sa údržby. RAVAK používa materiály, ktoré obstoja aj v maximálne namáhanom prostredí, ako je napríklad kúpeľňa.

 

A čo v tejto farbe môžete nájsť? Jednoháčiky, dvojháčiky, držiaky na uteráky, mydlovničky, dávkovače na mydlo, ale aj držiak s WC kefou alebo poličku.

 

Designové poličky RAVAK do kúpeľne

Ak vašej kúpeľni chýba praktický pomocník, zamerajte sa na nové poličky RAVAK Slim S a Slim C. Obe sa môžu pochváliť svojím kvalitným vyhotovením a rovnou plochou, ktorá je perforovaná tak, aby sa voda nedržala na povrchu. Aj napriek tomu sú však poličky pevné a poskytujú stabilitu umiestneným predmetom. Všetky designové poličky zo série Slim môžete kombinovať medzi sebou alebo ich usporiadať nad seba. Vytvoríte tak elegantné odkladacie miesto na všetko, čo potrebujete vo svojej kúpeľni.

RAVAK poličky    poličky RAVAK

Polička RAVAK Slim S je rovná, zatiaľ čo polička RAVAK Slim C je určená do rohu.

 

Vodovodné batérie Puri

PU 015 image RAVAK 2019.jpg

Dokonalou ukážkou moderných trendov kúpeľňového designu je rad vodovodných batérií RAVAK Puri. Návrhár Kryštof Nosál odstránil všetky rušivé vizuálne elementy a výsledkom sú batérie s jednoduchým valcovitým tvarom, ktoré harmonicky ladia s akokoľvek pojatým interiérom.

Trúfalým, ale zároveň elegantným riešením je odstránenie rušivého prepínača pri vaňovej batérii. Teplotu vody i spôsob použitia (vaňa/sprcha) je možné pohodlne ovládať jednoduchým otáčaním páky do strán.

„Inspiruje mě styl oproštěný od všeho nepodstatného. Propojení válců, které tvoří tělo baterie, je proto strohé, aby vynikla čistota jednotlivých prvků a vznikl minimalistický celek.“ vysvetľuje Kryštof Nosál, dizajnér RAVAK.

Séria RAVAK Puri si dokonca zaslúžila hneď dve designové ocenenia – Red Dot Design Award a iF Design Award. Takže nie je divu, že sa táto obľúbená séria dočkala svojho rozšírenia o ďalších 5 modelov. Kompletný set novo zahŕňa stojankové umývadlové batérie v dvoch výškach vrátane jednej s otáčacím ramenom, umývadlovú batériu pod omietku, dva druhy sprchových batérií a vaňovú batériu pre napúšťanie priamo z okraja vane

vodovodní baterie RAVAK Puri

 

Aká novinka RAVAK sa najviac páči vám?

Súvisiace produkty

129,20 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 15. 7.
241,40 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 15. 7.
64,60 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 15. 7.
68,00 € s DPH
Skladom u dodávateľa
248,20 € s DPH
Skladom 1 ks
Odosielame v pondelok 15. 7.
hore