Preskočiť na hlavný obsah

GROHE SmartControl

Technológia pre jednoduché a intuitívne ovládanie vody

Chcete pustiť hornúručnú sprchu zároveň? Alebo si uľahčiť prácu v kuchyni? Preferujete jednoduché, intuitívne a priamočiare ovládanie, ktoré zvládnu aj vaše deti? Máme pre vás jedinečné riešenie! Ovládací systém GROHE SmartControl. Je nabitý najnovšími nemeckými technológiami a jeho výroba podlieha najprísnejším kontrolám a štandardom, na ktoré dohliadajú špičkoví inžinieri, ktorí sa v GROHE vývojom produktov zaoberajú.

Ovláddanie len dotykom prstu

Základom tohto systému sú intuitívne otočné tlačidlá, ktoré zvládnete ovládať len dotykom prstu. Funguje to jednoducho – stlačíte tlačidlo a voda tečie. Môžete ním zároveň otáčať a regulovať množstvo vody. Okraje tlačidla sú vrúbkované, takže to zvládnete aj s mokrými či namydlenými rukami. Každý člen vašej rodiny si môže nastaviť teplotu a prietok vody, ktorý mu vyhovuje. Skvelé na tom je, že si systém toto nastavenie pamätá aj pri budúcom sprchovaní. Nemusíte tak strácať čas opätovným nastavovaním.

 

Privítajte SmartControl aj v kuchyni

GROHE SmartControl prichádza aj do kuchyne. Jeho sprchový systém s tlačidlovým systémom si môžete zvoliť aj u drezových batérií. Tlačidlo ide bez problémov stlačiť tiež lakťom alebo zápästím, čo oceníte vo chvíľach, kedy máte obe ruky plné alebo špinavé. Pre presné nastavenie prietoku vody je možné gombík GROHE ProGrip otočiť doprava alebo doľava z úsporného prúdu Eco na výkonnú dýzu Jet. Teplotu je možné regulovať pomocou ventilu na tele batérie.

Prestížne ocenenie za design

GROHE za svoj sprchový systém GROHE SmartControl získalo prestížne ocenenie Green Good Design Award za jedinečnú kombináciu štýlového designu a intuitívneho ovládania. SmartControl si získal srdce priaznivcov designu, ktorí kladú dôraz nielen na estetickosť výrobku, ale aj na ekologickú neškodnosť a trvale udržateľný rozvoj. Rozšírte ich rad aj vy. Verte, že budete spokojní.

Technologie GROHE SmartControlTechnologie GROHE SmartControl Technologie GROHE SmartControl

Technológiu GROHE SmartControl nájdete v sériách SmartControlEuphoria SmartControlGrohtherm SmartControlRanishower SmartControlEssence SmartControlMinta SmartControl a Zedra SmartControl.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore