Preskočiť na hlavný obsah

Kuchynské batérie Zesis a Talis M54 od hansgrohe sú navrhnuté tak, aby nielen dobre vyzerali, ale zároveň fungovali skvele vďaka mnohým funkciám. Výber z 2 druhov sprchových prúdov a vyťahovacia spŕška, ktoré nájdete u vybraných modelov, poskytujú úplnú flexibilitu u drezu. U hansgrohe sú to práve detaily, ktoré robia rozdiel oproti ostatným.

SK_ComfortZone.jpg SK_USP2.jpg
SK_USP3.jpg SK_Proudy.jpg
video

O QuickClean

Kuchynské batérie hansgrohe Zesis a Talis sú vybavené špeciálnym perlátorom s technológiou QuickClean. Silikónové výstupky batérie stačí jednoducho otrieť prstami alebo hubkou. Nečistoty a vodný kameň nemajú šancu!

hint.png

TIP SANITINO

Zariaďujete novú kuchyňu? Pod značkou hansgrohe nájdete tiež kvalitné designové drezy. Zjednoťte si svoju kuchyňu v jednotnom štýle!

+4

Zobraziť viac

Prečo práve Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde získala v priebehu svojej 120ročnej histórie v sanitárnom sektore povesť popredného inovátora v oblasti technológie, designu a trvalej udržateľnosti. Batérie, sprchy a sprchové systémy spoločnosti Hansgrohe sú naozajstnými originálmi, ktoré vnášajú do kúpeľní a kuchýň pohodlie aj krásny vzhľad.

Viac o hansgrohe
hore