Preskočiť na hlavný obsah

Budujete nový domov a hľadáte inšpiráciu kuchýň? Plánujete rekonštrukciu svojej niekoľkoročnej kuchyne? Inšpirujte sa kuchynským riešením GROHE a uľahčite si výber drezov, kuchynským batérií, doplnkov a sorterov. Máme pre vás 4 kompletné kuchynské riešenia!

Z našej mnohoročnej skúsenosti vieme, že výber produktov do kuchyne môže byť niekedy pekne tvrdý oriešok. Toho si je vedomá aj renomovaná značka GROHE, ktorá spoločne s nami vytvorila sériu kuchynských riešení. Už nemusíte riešiť otázky aká kuchynská batéria sa hodí k vybranému drezu alebo aké produkty budú pre vašu rodinu ideálne.

 

Čo je GROHE inšpirátor?

Než začneme s jednotlivými inšpiráciami kuchýň, poďme sa spoločne pozrieť, čo je GROHE inšpirátor.

Predstaví nám ho zástupca spoločnosti GROHE – Richard Kurta, Leader, E-commerce channel Czech & Slovakia, LIXIL EMENA.

Richard.png
Richard Kurta, Leader, E-commerce channel Czech & Slovakia, LIXIL EMENA.

Proces rekonštrukcie či renovácie kuchyne je mnohokrát veľmi náročný. Neoddeliteľnou súčasťou rekonštrukcie je správne plánovanie, výber vhodných produktov a následne tvorba vizualizácie. Projekt kuchynského inšpirátora GROHE tak vznikol ako odpoveď na tieto zákaznícke potreby. Cieľom bolo vytvorenie nástroja, ktorý dodá inšpiráciu a umožní vám vybrať si z produktového portfólia rýchlo a jednoducho. Všetko je navyše pripravené tak, že výber a následný nákup je možné realizovať jediným kliknutím. 

Aktuálne si môžete vybrať zo 4 kuchýň GROHE, ktoré sú odstupňované podľa cenových úrovní. Jednotlivé kuchynské riešenia boli starostlivo zostavené v spolupráci s expertmi zo spoločnosti GROHE a SANITINO, ktorí sa tvorbou kuchynských konceptov dlhodobo zaoberajú a majú v tejto oblasti množstvo skúseností. Vybrané produkty sa designovo, ale aj funkčne doplňujú a umožňujú tak vytvorenie jednotného vizuálneho štýlu kuchyne, ktorá sa tak stane srdcom Vašej domácnosti. Od vašej novej kuchyne vás teraz delí len jediné kliknutie

 

Kuchyňa BAU – úchvatná jednoduchosť s čistými tvarmi

GROHE Bau

Pre kuchyňu BAU je typická jej úžasná jednoduchosť. Minimalistický vzhľad podporujú čisté tvary a elegantné línie vybraných produktov. Ale nechýba ani mnoho praktických funkcií pre maximálne pohodlie.

Kuchyňu GROHE BAU tvorí štýlová praktická drezová batéria GROHE Get v chrómovom vyhotovení a designovo ladiaci nerezový drez GROHE K200.

Kuchynská batéria GROHE Get vás oslní svojím žiarivým leskom, ktorý vďaka povrchovej úprave StarLight vydrží po celú dobu používania batérie. Ale nesmieme zabudnúť ani na jej praktické funkcie. Výpusťou tejto kuchynskej drezovej batérie je možné otáčať o 360 °, čo poskytuje úžasnú flexibilitu pri napúšťaní vody aj pri umývaní riadu. Veľmi praktická je aj profesionálna sprcha na pružinovom mechanizme s dvoma režimami prúdu vody. Ovládanie batérie je jednoduché a precízne rovnako ako regulácia a nastavenie teploty vody vďaka keramickej kartuši s technológiou SilkMove.

Univerzálny nerezový drez GROHE K200 je veľmi robustný, takže sa hodí aj do tých najvyťaženejších kuchýň. Jeho súčasťou je praktický automatický odtok s krytom a sitko na nečistoty. Výhodou je, že je obojstranný, takže ho môžete nainštalovať podľa potreby vašej domácnosti. Aby bol zachovaný jednoduchý, ale zároveň praktický štýl kuchyne, je toto riešenie doplnené o dávkovač na saponát a delený vstavaný odpadkový kôš GROHE.

Páči sa vám kuchyňa BAU? Prezrite si viac fotografií a jednotlivé produkty v detaile kuchyne GROHE BAU.

 

Kuchyňa BLUE PURE – čistý zážitok z vody

GROHE BLUE PURE

Kuchyňa BLUE PURE je určená všetkým milovníkom designu, moderných technológií a zdravej čistej vody. S týmto kuchynským riešením si môžete dopriať lahodnú filtrovanú vodu kedykoľvek budete mať chuť. 

Okrem inovatívnej filtračnej funkcie vás toto kuchynské riešenie očarí svojím designom a praktickosťou. Značka GROHE do kuchyne BLUE PURE vybrala súpravu na filtrovanie GROHE Blue Pure s pákovou kuchynskou batériou Eurosmart v kombinácii s nerezovým drezom GROHE K400.

Páková drezová batéria Eurosmart je veľmi praktická z hľadiska funkcií aj údržby. Povrchová úprava GROHE StarLight zaisťuje oslnivý lesk a maximálnu odolnosť voči škrabancom a znečisteniu. Filtračné riešenie Blue Pure premení obyčajnú kohútikovú vodu na chutnú neperlivú vodu zbavenú všetkých nežiaducich látok a zápachov. Kazeta filtra GROHE Blue Pure je schopná filtrovať až 3 000 litrov vody a jej výmena je veľmi jednoduchá. Vďaka oddeleným prívodom vody si môžete vybrať, či chcete vodu filtrovanú alebo nefiltrovanú.

Robustný nerezový drez GROHE K400 ponúka 2 oddelené sektory a jeho súčasťou je aj diaľkové ovládanie odtoku. Nechýba ani sitko na nečistoty! Tento model je obojstranný, takže ho môžete prispôsobiť svojej kuchyni. Súčasťou tejto inšpirácie je tiež dávkovač saponátu a nechýbajú ani filtračné fľaše a štýlové poháre na filtrovanú vodu GROHE.

Zaujala vás kuchyňa BLUE PURE? Prezrite si viac fotografií a jednotlivé produkty v detaile kuchyne GROHE BLUE PURE.  
 

Kuchyňa ESSENCE – sofistikované technológie a design

GROHE Essence

V sofistikovanej designovej kuchyni ESSENCE hrá farba a spracovanie povrchov dôležitú úlohu, čo ocenia milovníci prvotriednej kvality aj jedinečného designu. Nesmieme však zabudnúť ani na praktické funkcie kuchynských produktov.

 GROHE vybralo pre kuchyňu ESSENCE designovú drezovú batériu GROHE SmartControl Essence v povrchovej úprave Hard Graphite a kuchynský drez v rovnakej farbe.

Kuchynská batéria GROHE SmartControl Essence podtrhne výnimočnosť vašej designovej kuchyne vďaka svojej povrchovej úprave GROHE PVD. Vďaka tejto technológii je povrch odolný voči poškriabaniu aj znečisteniu. Pre zapnutie vody stačí jednoducho stlačiť tlačidlo zápästím alebo lakťom. Otáčaním tlačidla môžete jednoducho regulovať tok vody podľa potreby. Praktický je aj vyťahovací perlátor, ktorý poskytuje maximálnu slobodu pri umývaní zeleniny, riadu alebo napúšťaní nádob.

K designovej batérii sa hodí aj designový drez. Preto značka GROHE zvolila kubistický drez K700 v rovnakom farebnom vyhotovení Hard Graphite. Tento model je odolný voči poškriabaniu a vďaka svojim rozmerom umožní pohodlné napúšťanie vody aj do väčších hrncov. Spoločne s dávkovačom saponátu vám tieto produkty uľahčia každodennú prácu v kuchyni a budú pôsobiť skvele v moderných aj minimalistických kuchyniach.

Páči sa vám inšpirácia kuchyne ESSENCE? Prezrite si viac fotografií a jednotlivé produkty v detaile kuchyne ESSENCE.
 

Kuchyňa BLUE HOME RED & BLUE – revolučné kuchynské riešenie  

GROHE BLUE HOME RED

Pre naozaj náročné rodiny pripravila značka GROHE kuchynské riešenie BLUE HOME RED & BLUE. Toto riešenie spája všetky prednosti moderného designu a inovatívnych technológií.

Okrem filtrácie vody sa môžete tešiť na vynikajúcu chladenú alebo vriacu vodu, ktorá sa môže hodiť na prípravu čaju alebo na varenie.

Srdcom kuchyne BLUE HOME RED & BLUE sú dve kuchynské batérie so systémami GROHE Blue a GROHE Red Mono. Zatiaľ čo GROHE Blue Home je zárukou dokonale čistej chladenej vody priamo z kohútika, GROHE Red Mono sa postará o vriacu vodu s teplotou 100 °C. Obe kuchynské batérie dodajú šmrnc vašej kuchyni vďaka technológii PVD, ktorá okrem farebného vyhotovenia SuperSteel ponúkne aj odolnosť voči poškriabaniu.

Aby bol zachovaný tiež pekný design, vybrala spoločnosť GROHE exkluzívny granitový drez z radu K700. Tento model je určený pre hĺbkovú inštaláciu, čo je ideálne riešenie moderných aj minimalistických kuchýň. Drez K700 je dostupný v jednosektorovom variante a jeho súčasťou je rýchlomontážny upínací systém, odpadová súprava a sitko na nečistoty. Aj v tomto prípade je kuchyňa doplnená o praktický dávkovač saponátu a príslušenstvo pre filtráciu a poháriky s logom GROHE. 

Zaujala vás kuchyňa BLUE HOME RED & BLUE? Prezrite si viac fotografií a jednotlivé produkty v detaile kuchyne GROHE BLUE HOME RED & BLUE.

Dúfame, že vás inšpirácie kuchýň zaujali a veríme, že ste teraz o krôčik bližšie k svojej vysnívanej kuchyni.

Súvisiace produkty

hore