Preskočiť na hlavný obsah

S príchodom jari prichádza ideálny čas na dôkladné upratanie domova a s produktmi značky Leifheit sa táto úloha stane nielen ľahšia, ale aj efektívnejšia. Rozdelenie upratovania na špecifické oblasti vám pomôže zaistiť, že nezabudnete na žiadny detail. Poďme sa pozrieť na to, ako Leifheit uľahčuje upratovanie od podlahy až po strop. 

Začnite od podlahy

Podlaha je jednou z najviac využívaných plôch v každom dome a preto si zaslúži zvláštnu pozornosť. Leifheit ponúka súpravy na upratovanie, s ktorými získate všetko potrebné pre efektívne a ľahšie upratovanie všetkých typov podláh. Súpravy obsahujú mop, vedro a nadstavec na žmýkanie, čo zjednodušuje proces upratovania. Ak hľadáte niečo trošku viac „profesionálneho“, set mopu a vedra Profi s nášľapným žmýkaním a kolieskami je tou pravou voľbou. Tento systém umožňuje žmýkanie mopu bez nutnosti sa ohýbať alebo namáhať ruky, a vďaka kolieskam je jednoduché vedro premiestniť kamkoľvek potrebujete. Uľavíte teda chrbtu a zároveň sa vyhnete kontaktu so špinavou vodou. Výhodou je, že všetky návleky na mop je možné po použití jednoducho vyprať v práčke. V prípade potreby je potom možné zakúpiť náhradnú násadu na mop samostatne. 

Ak máte doma dlažbu, k dosiahnutiu jej dokonalej čistoty využite stierku na dlažby, ktorá odstráni aj tú najmenšiu kvapku vody. Majitelia domácich miláčikov potom ocenia aj gumové zmetáky, ktoré ľahko zachytia všetky nečistoty. Zvieracia srsť ani vlasy už na podlahe nebudú mať šancu!

 

Okná bez šmúh

okna.jpg

Čisté okná sú ako brána k vonkajšiemu svetu a s produktmi Leifheit sa ich upratovanie stane hračkou. Čističe okien, vysávače na okná a mopy na okná 3v1 sú navrhnuté tak, aby zanechali vaše okná bez šmúh a žiariace čistotou. Tieto nástroje sú výnimočne účinné nielen na oknách, ale aj na iných sklenených plochách. Využijete ich aj v kúpeľni, napríklad pri upratovaní sklenených vaňových zásten alebo dverí sprchových kútov. Pre ešte ľahšie upratovanie odporúčame obstarať si aj teleskopickú tyč s rozpätím až 400 cm, ktorá je vybavená funkciou Easy-Click. Skombinujete ju nielen s vysávačmi na okná, ale aj s mopmi či prachovkami. 

zaluzie.jpg

Aby bolo upratovanie komplexné a vaše okná vyzerali skvele zvnútra aj zvonku, nezabudnite na žalúzie. V našej ponuke nájdete aj čističe žalúzii, ktoré predstavujú ideálne riešenie pre dôkladné vyčistenie všetkých pruhov žalúzií. 

TIP SANITINO: Rozlúčte sa s namáhavým a nekonečným leštením okien a prečítajte si náš článok Ako čistiť okná ako profesionál

 

Vyhrajte boj s prachom

dusty.jpg

Prach sa môže ukryť prakticky v každom kúte vášho domova a pre jeho účinné odstránenie je potrebné mať správne nástroje. Prachovky od Leifheit sú navrhnuté pre ľahké odstránenie prachu aj z tých najťažších miest. Skvelou voľbou je napríklad prachovka Duster XL z antistatického jemného mikrovlákna, ktorá sa pýši extra veľkou čistiacou plochou. Po použití stačí prachovku vyžmýkať v teplej vode s trochou saponátu. Vďaka možnosti kombinácie s teleskopickou tyčou Easy-Click navyše ľahko dosiahnete aj na vysoko umiestnené alebo horšie prístupné plochy. Stávkou na istotu pri upratovaní rohov a iných kútov je prachovka DUSTY

Pomôcky na upratovanie značky Leifheit vám pomôžu zefektívniť upratovanie domácnosti a zaistiť tak čisté a zdravé prostredie pre vás a vašu rodinu. 

Súvisiace produkty

12,47 € s DPH
Skladom 8 ks
Zajtra odosielame
4,96 € s DPH
Skladom 1 ks
Zajtra odosielame
hore