Preskočiť na hlavný obsah

Polysan

Polysan

Polysan: Tradícia českej kvality

Polysan PolysanČeská spoločnosť Polysan so sídlom v Nesměřiciach u Zruče nad Sázavou svoj príbeh začala v roku 1996. Sústredí sa na výrobu a predaj kvalitných vaní, sprchových vaničiekvaňových aj sprchových zásten. Roku 1997 rozšírila možnosti svojich výrobkov tiež o hydromasážne a airmasážne systémy.

Každý si tu vyberie

V roku 1996, kedy bola spoločnosť Polysan založená, ponúkla trhu prvých osem typov akrylátových vaní. Záujem o tieto kvalitné produkty rástol a tak sa sortiment rozšíril až do súčasných 92 sérií kúpacích vaní (resp. 133 rozmerových variantov) a 25 sérií sprchových vaničiek (62 rozmerov). Vedľa akrylátových produktov ponúka Polysan tiež výrobky z liateho mramoru. V roku 2004 spoločnosť rozšírila svoje možnosti výroby o sklenené sprchové kúty, vrátane walk-in variant a vaňové zásteny. V súčasnej dobe ponúka 10 sérií sprchových zásten (v cca. 200 rozmeroch) a 14 vaňových zásten. Vedľa toho spoločnosť svoje úsilie venuje aj výrobe príslušenstva, sprchových kanálikov či sprchových panelov.

V súčasnej dobe Polysan svoje výrobky distribuuje nielen po Českej republike, ale vyváža ich tiež do 18 krajín sveta.


Kvalitná relaxácia

Svoje akrylátové vane a vaničky spoločnosť Polysan vyrába zo značkového akrylátu Lucite, ktorý sa od bežných produktov odlišuje tým, že je vyrábaný liatím. Stáva sa tak výrazne odolnejším, tvrdším a príjemnejším na dotyk. Povrchy sa pýšia perfektnou prefarbenosťou, vysokou pevnosťou, farebnou stálosťou, vďaka neporéznemu vyhotoveniu sa navyše výrazne uľahčuje údržba.
 

Preverené technológie

Své akrylátové vany a vaničky společnost Polysan vyrábí ze značkového akrylátu Lucite, který se od běžných produktů odlišuje tím, že je vyráběn litím. Stává se tak výrazně odolnějším, tvrdším a příjemnějším na dotek. Povrchy se pyšní perfektní probarveností, vysokou pevností, barevnou stálostí, díky neporéznímu provedení se navíc výrazně usnadňuje údržba.

Pretože sa spoločnosť sústredí na maximálne užívateľské pohodlie, dná vaní a vaničiek sú zosilnené vrstvou špeciálnej zmesi HEAVY SHELL, pochádzajúcej od britskej značky Armour Ltd. Vaňa sa tak stáva pocitovo stabilnejšia. Polysan tiež ustúpil od vytvrdzovania vaní tepelným šokom, ale po vybraní z formy ich necháva vyzrieť do maximálnej tvrdosti pri teplote 20 °C. Týmto spôsobom sa dosiahne dokonale rovného a hladkého povrchu, ktorý je príjemný na dotyk.

 

Krása aj po rokoch

Významným pilierom kvality je u tejto spoločnosti nielen dôraz na bezpečnosť ich produktov, ale aj vysoká pozornosť, ktorá je venovaná ich dlhodobej odolnosti. Cieľom spoločnosti je poskytnúť svojim zákazníkom produkt, ktorý zostáva krásny aj po mnohých rokoch aktívneho používania. Využíva k tomu nielen technológie, ktoré sú súčasťou výrobného procesu, ale stavia aj na ochranu povrchov. U sklenených zásten sa napríklad jedná o povrchovú úpravu ANTIDROP, ktorá sťažuje usadzovanie a zasychanie vodných kvapiek a následnú tvorbu vodného kameňa. Údržba je teda ľahká, rýchla a efektívna.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore