Preskočiť na hlavný obsah

Horúce trendy
od značky HANSA

Či už plánujete prestavbu svojej kúpeľne alebo budujete kúpeľňu úplne novú, určite vás zaujmú moderné trendy. HANSA je expert na vodovodné batérie a rozhodne sa nebojí spojiť moderný design s nadčasovosťou. Preniknite do čarovného sveta čiernych vodovodných batérií, perlátorov s vodopádovým prúdom alebo úsporných funkcií. Povedzte ÁNO Hansa produktom.

Hansa Black matt

Nadčasové, neutrálne, esteticky príjemné a osobitné - také sú čierne vodovodné batérie HANSA v matnom vyhotovení. Čierna je neutrálna farba, ktorou môžete docieliť originálneho vzhľadu vo vašej kúpeľni. A vďaka špeciálnemu nanopovrchu sa nemusíte báť obtlačkov prstov alebo znečistenia. HANSA BLACK MATT poteší všetkých milovníkov trendov, originality aj luxusu!


Hansa Stela

Dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti ponúka séria HANSA STELA, ktorá uchvátila porotu Red Dot Award svojím soft edge designom a vyhotovením samotného prúdu. Široký areátor vytvára efekt vodopádu s diamantovou štruktúrou, čo pôsobí veľmi upokojujúcim dojmom. Celá séria je navrhnutá tak, aby pristala všetkým štýlom kúpeľní.

Vybrané produkty HANSA STELA majú tiež ECO funkcie, ktoré pomáhajú šetriť vodou a elektrickou energiou.

Hansa Stela - Umývadlová batéria s otočným výtokom, chróm 57142273

246,47 € s DPH
Expedícia obvykle do 28 dní.

Hansa Stela - Umývadlová batéria, chróm 57082273

249,59 € s DPH
Expedícia obvykle do 28 dní.

Hansa Eco

Šetrite v domácnosti s úspornými produktmi HANSA ECO

Vedeli ste, že minútové sprchovanie teplou vodou spotrebuje viac energie než celodenné svietenie? Povedzte ÁNO úsporám vo svojej domácnosti. S ekologickými produktmi HANSA ECO šetríte vodou aj energiami. Pozrite sa, ako znížiť náklady na vodu aj energie vo svojej domácnosti bez obmedzenia na komforte.

Prečítať článok
Prečítať článok
+11

Zobraziť viac

hore