Preskočiť na hlavný obsah

Sapho

Sapho

O značke SAPHO

Sapho Sapho koupelny SAPHO je česká rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1991. Patrí do rodiny spoločnosti UBC s.r.o. Už 30 rokov si na trhu sanitárnej techniky buduje povesť dôveryhodnej firmy, ktorá nemyslí len na krátkodobý úspech. V odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu a zákazníkom ponúka cenovo dostupné produkty.

SAPHO vlastní niekoľko kúpeľňových štúdií, disponuje 3 výrobnými továrňami a 4 distribučnými skladmi o ploche 21 000 m2. Ponúka široký výber produktov – napríklad vodovodné batérie, umývadlá, toalety, doplnky do kúpeľne, zrkadlá, vane, WC dosky.

Svoje produkty exportuje aj do zahraničia, čo činí 40 % jej obratu.

 

 

Prečo zvoliť SAPHO?

  • Široký a ucelený sortiment kúpeľňového vybavenia, obkladov a dlažieb.
  • Produkty z vlastnej výroby a od viac než 200 dodávateľov.
  • Vlastní design z vývojového centra pod značkou SAPHO.
  • Produktová exkluzivita.

 

Podpora a sponzorstvo od značky SAPHO

Ochrana životného prostredia

Značka SAPHO si uvedomuje, že voda, elektrická energia, palivá a plyn sú vzácne a významné zdroje. Preto si kladie za cieľ zníženie ich spotreby a efektívne využívanie.

Starostlivosť o ľudské zdroje

UBC si váži svojich zamestnancov. Pravidelne organizuje športové a teambuildingové aktivity. Ďalej investuje do rozvoja vedúcich pozícií a zavádza programy pre rozvoj zručností a schopností pre všetkých svojich zamestnancov. Podporuje rozvoj talentu a budúcich lídrov vo vnútri spoločnosti.

Investície do sponzorstva a filantropických aktivít

UBC sa snaží významne podporovať vybrané organizácie a komunity prostredníctvom sponzorstva a filantropických aktivít. V minulosti napríklad prispela finančným darom na prevádzku programu, ktorého poslaním je odpútať pozornosť detí od choroby a procesu liečby, zabaviť ich myseľ, posilniť chuť sa uzdraviť a zapojiť sa do aktívneho života. Okrem toho podporila športové aktivity.

Sapho umývadlo na doskuumývadlo na dosku Sapho Sapho Priori

Designéri SAPHO

Ondřej Petr

Ondřej Petr sa zaoberá navrhovaním nábytku, interiérových doplnkov a produktových výrobkov od roku 2000. Navrhuje atypický nábytok, prichádza s kompletným riešením celého interiéru, navrhuje dekorácie aj doplnky.

Pre značku SAPHO navrhol kúpeľňový nábytok zo série PRIM, ktorá v sebe kombinuje krásu masívneho dreva, jednoduchosť a čistotu tvaru. V tejto sérii sa môžete kreatívne realizovať a dotvoriť si výsledok sami – záleží na tom, aký variant nábytku a umývadla si zvolíte.

Produkty Sapho v kategóriách

Série pre vašu kúpeľňu

Série pre vašu kuchyňu

Séria pre váš dom a záhradu

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore