Sapho

Sapho

O značke Sapho

Sapho Sapho koupelny Sapho je česká rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1991. Patrí do rodiny spoločnosti UBC s.r.o. Už takmer 30 rokov si na trhu sanitárnej techniky buduje povesť dôveryhodnej firmy, ktorá nemyslí len na krátkodobý úspech. V odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu a zákazníkom ponúka cenovo dostupné produkty.

Sapho vlastní niekoľko kúpeľňových štúdií, disponuje 3 výrobnými továrňami a 4 distribučnými skladmi o ploche 13 400 m2. Ponúka široký výber produktov – napríklad vodovodné batérie, umývadlá, toalety, doplnky do kúpeľne, zrkadlá, vane, WC dosky.

Svoje produkty exportuje aj do zahraničia, čo činí 40 % jej obratu.

 

Prečo zvoliť Sapho?

  • Široký a ucelený sortiment kúpeľňového a kuchynského vybavenia, obkladov a dlažieb.
  • Produkty z vlastnej výroby a od viac než 200 dodávateľov.
  • Vlastní design z vývojového centra pod značkou Sapho.
  • Produktová exkluzivita.

 

Sapho umývadlo na doskuumývadlo na dosku Sapho Sapho Priori

 

Podpora a sponzorstvo od značky Sapho

Ochrana životného prostredia

Značka Sapho si uvedomuje, že voda, elektrická energia, palivá a plyn sú vzácne a významné zdroje. Preto si kladie za cieľ zníženie ich spotreby a efektívne využívanie.

Starostlivosť o ľudské zdroje

Sapho si váži svojich zamestnancov. Pravidelne organizuje športové a teambuildingové aktivity. Ďalej investuje do rozvoja vedúcich pozícií a zavádza programy pre rozvoj zručností a schopností pre všetkých svojich zamestnancov. Podporuje rozvoj talentu a budúcich lídrov vo vnútri spoločnosti.

Investície do sponzorstva a filantropických aktivít

Sapho sa snaží významne podporovať vybrané organizácie a komunity prostredníctvom sponzorstva a filantropických aktivít. V minulosti napríklad prispela finančným darom na prevádzku programu, ktorého poslaním je odpútať pozornosť detí od choroby a procesu liečby, zabaviť ich myseľ, posilniť chuť sa uzdraviť a zapojiť sa do aktívneho života. Okrem toho podporila športové aktivity.

Produkty Sapho v kategóriách

Série pre vašu kúpeľňu

Série pre vašu kuchyňu

Séria pre váš dom a záhradu

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore