Preskočiť na hlavný obsah

Špeciálne drezové batérie vám uľahčia prácu v kuchyni

Moderné technológie idú neustále vpred, vďaka nim si môžete uľahčiť prácu v kuchyni alebo tiež významne ušetriť. Napríklad špeciálne drezové batérie vám poskytnú lahodnú filtrovanú vodu, a dokonca môžu nahradiť rýchlovarnú kanvicu.

 Moderné technológie idú neustále vpred, vďaka nim si môžete uľahčiť prácu v kuchyni alebo tiež významne ušetriť. Napríklad špeciálne drezové batérie vám poskytnú lahodnú filtrovanú vodu, a dokonca môžu nahradiť rýchlovarnú kanvicu.

           
                                            Špeciálne drezové batérie vám uľahčí prácu v kuchyni | foto: Grohe

Bývate v oblasti, kde si musíte vodu z vodovodu prevárať, alebo vám len vodovodná voda skrátka nechutí? Doprajte si lahodnú vodu priamo z kohútika vďaka špeciálnym drezovým batériám, ktoré nielen prefiltrujú vodu, ale niektoré vedia vyrobiť napríklad i perlivú, ohriať vodu na 100 ˚C alebo sa pre váš vyšší komfort spustiť bez dotyku.

Perlivá filtrovaná voda vďaka GROHE Blue®

Nekonečnú zásobu chutnej a nezávadnej filtrovanej vody vám doprajú moderné drezové batérie GROHE Blue®, ktoré po inštalácii chladiaceho systému vyrobia tiež chladenú perlivú, jemne perlivú alebo neperlivú vodu.

Designová kuchynská batéria sa ľahko ovláda, jej pravá rukoväť sa používa k regulácii teploty vody z vodovodu a ľavá rukoväť s integrovaným farebným LED displejom reguluje obsah oxidu uhličitého pre perlivosť, filtrovanie a stupne chladenia vody.

Vodovodná batéria má pre filtrovanú a nefiltrovanú vodu oddelené vnútorné vodné cesty. Môžete si tak dopriať vodu podľa chuti či potreby.

Podľa výsledkov reprezentatívneho prieskumu má voda z GROHE Blue® omnoho lepšiu chuť než voda od troch popredných výrobcov minerálok. Väčšina respondentov uviedla, že voda chutí čerstvo.

Spočítajte si, koľko môžete s batériou GROHE Blue® ušetriť. V neposlednej rade uľavíte i životnému prostrediu, ktoré nebudete zaťažovať ďalšími pet fľašami.

            

Vriacu vodu získate pomocou drezovej batérie GROHE Red®

Koľkokrát denne používate rýchlovarnú kanvicu? Koľkokrát si varíte kávu alebo čaj? Vždy musíte čakať, než sa vám voda uvarí. Rýchlejšie, jednoduchšie, ekonomickejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu je použitie vriacej vody priamo z kohútika prostredníctvom unikátnej kuchynskej batérie GROHE Red®.

Môžete tak mať k okamžitej dispozícii pripravených 3 až 6 litrov vriacej vody. Nemusíte sa ale báť oparenia, špeciálna technológia GROHE CoolTouch® skvelo izoluje batériu od vriacej vody, a poskytuje vám tak vyšší komfort a bezpečie. Nechcenému spusteniu horúcej vody pomáha zabrániť certifikovaná detská poistka.

S GROHE Red® vždy spotrebujete presne toľko vody, koľko práve potrebujete. To šetrí vodu, energiu, životné prostredie aj vašu peňaženku.

         

GROHE Minta Touch – čisté ruky takmer bez dotyku batérie

Pri príprave jedla určite uvítate, keď si budete môcť umyť zašpinené ruky bez dotyku batérie. Presne túto možnosť ponúka inovatívna funkcia EasyTouch® batérie GROHE Minta Touch, vďaka ktorej môžete ovládať prietok vody len jedným dotykom zápästia, predlaktia alebo chrbtom ruky. Batéria tak ostane čistá a bez baktérií.

Batéria GROHE Minta Touch inštinktívne reaguje na najmenší dotyk. S čistými rukami môžete teplotu a prietok vody nastaviť klasickou pákou. Táto hybridná batéria inteligentne spája dve prevádzkové funkcie a navyše skvelo vyzerá. Dôkazom je prestížne ocenenie red dot: Best of the Best.

 

          

Súvisiace produkty

hore