Preskočiť na hlavný obsah

Hľadáte kvalitný sprchový set, ktorý je nielen funkčný, ale zanechá vo vás tiež nezabudnuteľný zážitok zo sprchovania? Už hľadať nemusíte - my sme ho našli za vás! Obklopte sa aurou s jedinečným sprchovým setom kielle Aura.
 

Kielle je európska značka, ktorá združuje to najlepšie, čo na trhu môžete nájsť. Zameriava sa na kvalitu, maximálnu funkčnosť produktov, ale aj na inovatívne technológie, ktoré vám uľahčia každodenný život v kúpeľni. V ich ponuke nájdete produkty, porovnateľné s oveľa známejšími značkami, ale za menej peňazí. Vlajkovou loďou tejto značky je sprchový set Oudee, ktorý nás zaujal svojím netradičným designom a praktickými funkciami.

kielle


Nezabudnuteľný sprchový zážitok

Hygiena je na prvom mieste, ale rovnako dôležitá je i duševná hygiena a relaxácia. So sprchami kielle Oudee je sprchovanie zážitkom. Sprchová hlavica s priemerom 130 mm ponúka hneď 3 praktické prúdy, ktoré využije celá vaša rodina.

  • Jedinečný jemný prúd SilkFlow pripomína príjemný letný dáždik, ktorý vyvolá na vašej koži nesmierne príjemný pocit. Vďaka nemu zrelaxujete svoju myseľ a hodíte každodenné starosti za hlavu. Unikátnosť tohto prúdu spočíva v miešaní vzduchu s kvapkami vody. Výsledkom sú plné a bohaté mikrokvapôčky, ktoré vás zahalia do príjemnej vodnej hmly. Prúd je navyše oveľa tichší ako pri iných sprchách.
  • Intenzívny prúd využijete hlavne na uvoľnenie napätých a stuhnutých svalov alebo na masáž pokožky hlavy. Tento prúd si zamilujú aj ľudia s dlhými vlasmi, ktorým robia problémy bežné sprchové prúdy. Intenzívny prúd zmyje šampón z vlasov behom okamihu.
  • Kombinovaný prúd vody dodá vášmu telu i mysli potrebné uvoľnenie a dokonalú očistu. Ak neviete, čo práve vaše telo potrebuje, zvoľte tento prúd a doprajte si kombináciu sily a jemných mikrokvapiek vody.

Ak si kúpite celý sprchový set alebo hornú sprchu, môžete sa tiež tešiť na osviežujúci prúd vody, ktorý zaisťuje veľkoformátová hlavová sprcha kielle Oudee s priemerom 260 mm. Táto horná sprcha má síce iba jeden prúd, no ten zaistí uvoľnenie celého tela bez kompromisov.

kielle oudee proud kielle oudee proud kielle oudee proud


Inovácie, ktoré potešia celú domácnosť

Kielle SilkFlow nie je jedinou technológiou, ktorú môžete u sprchových setov kielle Oudee nájsť. Moderné technológie má aj samotná termostatická sprchová batéria, ktorá je srdcom celého setu. Technológia EasyClick vám pri sprchových setoch umožní pohodlne zapínať hornú sprchu a sprchovú hlavicu, čo uľahčí sprchovanie aj tomu najmenšiemu členovi domácnosti. Teplotu vody následne nastavíte ovládaním na pravej strane rukoväte. Ale ani tu sa nemusíte báť o svojich najmenších - kielle Oudee má bezpečnostnú zarážku, vďaka ktorej sa vaše deti v sprche neoparia!

A teraz potešíme tých, ktorí doma upratujú. Kielle Oudee vám uľahčí údržbu vďaka technológii TouchClean, ktorú nájdete pri hornej sprche i sprchovej hlavici. Vďaka upraveným silikónovým výstupkom stačí povrch iba pretrieť handričkou alebo prstami. Vďaka tomu na povrchu nezostáva vodný kameň, čo zaisťuje dlhšiu životnosť a dokonalú funkčnosť spŕch.

kielle sprchy


Čo ďalšie kielle Oudee dokáže?

Sprchový_set_kielle oudee_20602004.jpg

Ak máte vyššiu postavu, určite oceníte i možnosť nastavenia výšky sprchovej hlavice. Súčasťou sprchovej tyče je posuvný držiak, ktorý vám umožní presné nastavenie výšky podľa vašej potreby.

Zabudnúť môžete aj na súboj hadice s človekom. Sprchová hadica kielle sa vám vďaka špeciálne upraveným kónickým maticiam nikdy neprekrúti. Jej dĺžka 1 500 mm je dostatočná na sprchovanie, aj na prípadné oplachovanie nečistôt zo sprchového kúta. Poteší vás tiež fakt, že je hladká. Ak ste doma niekedy mali sprchovú hadicu so špirálovým vinutím, možno ste sa stretávali s problémami hlavne pri umývaní vlasov, ktoré sa mohli zachytávať do záhybov hadice. Tu vás tento problém rozhodne nestretne.

Vďaka hladkému povrchu sa navyše sprchová hadica kielle ľahko čistí.

Ak riešite problém, kam so šampónom alebo sprchovým gélom pri sprchovaní, určite sa vám bude páčiť praktická sklenená polička na odkladanie vecí. Nemusíte sa o ňu báť, pretože je vyrobená z bezpečnostného skla.

Sprchy kielle Oudee v niekoľkých variantoch

Na našich stránkach si môžete kúpiť celý sprchový set kielle Oudee v elegantnom vyhotovení v matnej čiernej farbe, s bielou sklenenou poličkou alebo v univerzálnom chrómovom vyhotovení s bielou sklenenou poličkou a čiernymi výstupkami.

kielle sprcha                           kielle oudee

Ak vás neláka vyhotovenie s poličkou, môžete siahnuť po minimalistickom chrómovom variante bez tlačidiel. Samozrejme si môžete zakúpiť iba ručnú sprchu kielle Oudee alebo samostatnú hornú sprchu.

Zaujali sme vás? Už čoskoro sa môžete tešiť na náš test spŕch kielle!

Súvisiace produkty

3D model
22,24 € s DPH
Skladom > 10 ks
Dnes odosielame
3D model
242,43 € s DPH
Skladom > 10 ks
Dnes odosielame
3D model
22,24 € s DPH
Skladom > 10 ks
Dnes odosielame
3D model
40,03 € s DPH
Skladom > 10 ks
Dnes odosielame
3D model
12,10 € s DPH
Skladom > 10 ks
Dnes odosielame
hore