Preskočiť na hlavný obsah

Odlíšte sa. Vystúpte z radu a vneste do kúpeľne farebnosť, luxus, originalitu, absolútnu kvalitu a neopozeraný design. GROHE SPA Colours vám to umožní. Farebné varianty vodovodných batérií nie sú pre každého. Vy však môžete patriť k tým, ktorí sa neboja dopriať si pre seba niečo viac. Život je krátky a stojí za to si ho užiť.

GROHE SPA Colours je inovatívna kolekcia vodovodných batérií, v ktorej si môžete vybrať z 10 kvalitných farebných odtieňov – od tmavého grafitu až po žiarivo zlatú. A nielen to. Vo farebných variantoch nájdete hneď niekoľko sérií – napríklad Atrio, Allure Brilliant, Lineare, Essence alebo Eurocube. Záleží teda len na vašej voľbe a na vašom vkuse.

GROHE_Essence_Polished_Hard_Graphite_Milieu.jpg

Na trhu chýbalo viac farebných možností

Na začiatku celej myšlienky bol fakt, že bežný povrch vodovodnej batérie, ktorý sa vyrába galvanickým pokovovaním, ponúka obmedzený rad farieb. To inšpirovalo popredných designérov značky GROHE, aby sa zamysleli, ako vniesť do kúpeľne viac farieb. Kládli dôraz na to, aby farba povrchu bola presne taká, aká má byť – aby brúsený grafit bol naozaj tmavo sivý a aby zlatá oslnivo žiarila. Svoju pozornosť zamerali nielen na ozajstnosť farieb, ale aj na odolnosť a pevnosť materiálov. A tak vznikol unikátny povrch, ktorý sa vyrába pomocou špeciálnej technológie – PVD.

GROHE využilo silu plazmových častíc

GROHE_Atrio_Polished_Warm_Sunset_Milieu.jpg

PVD je skratkou pre proces zvaný fyzikálna depozícia z plynnej fázy. Táto inovatívna technológia, ktorá má svoje korene vo vesmírnom priemysle, nastolila nový štandard kvality povrchov za pomoci depozície, teda ukladania plazmových častíc. Kolekcia GROHE SPA Colours je doterajším vrcholom toho, čo je táto technika schopná ponúknuť.

V čom je technológia PVD tak výnimočná?

Všetky výrobky s povrchom PVD sú extrémne jednotné vďaka úplne rovnomernému spracovaniu každej vrstvy. PVD ponúka flexibilitu a výber širokého spektra farebných variant. Môžete si jednoducho zvoliť takú farbu, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu vkusu. Unikátny je aj v doposiaľ nevídanej odolnosti a dlhej životnosti povrchu. PVD má vynikajúce mechanické vlastnosti, trikrát vyššiu tvrdosť než chróm a desaťkrát vyššiu odolnosť voči korózii a poškriabaniu.

 

GROHE_Atrio_Polished_Cool_Sunrise_Milieu.jpg

Vodovodné batérie krásne po veľa desaťročí

Priľnavosť jednotlivých vrstiev totiž hrá zásadnú úlohu pri výrobe na pohľad krásnej a pritom vo vnútri vysoko odolnej povrchovej úpravy. Proces PVD dosahuje až šesťnásobnú priľnavosť jednotlivých povrchových vrstiev. Vďaka tomu sú všetky vodovodné batérie mimoriadne odolné voči korózii aj hrubšiemu zachádzaniu. Majú životnosť desiatky rokov a po mnohých desaťročiach budú vyzerať ako v deň, keď ste si ich kúpili.  

Nebojte sa slobodne prejaviť

Spojenie výnimočného designu a exkluzívnych farebných vyhotovení vám poskytne úplnú slobodu voľby pre pôsobivé vyjadrenie vašej jedinečnej osobnosti. Starostlivo vybraná kolekcia 10 farieb a povrchových úprav vám poskytne nespočetné možnosti ako doviesť váš kúpeľňový interiér k estetickej dokonalosti.

batérie GROHE

GROHE SPA Colours ponúka napríklad tieto farebné varianty:

 • Tmavý grafit – Tmavý grafit v leštenom aj kefovanom vyhotovení skvele doplní váš interiér. Výborne vynikne v čisto bielych kúpeľniach, v kombinácii s mramorom alebo svetlým drevom. Hodí sa aj k tmavým matným obkladom či dekoru betónu. Tento typ povrchovej úpravy je natoľko univerzálny, že vám umožní vytvoriť si vysnenú kúpeľňu bez ohľadu na štýl, v ktorom kúpeľňu ladíte. 
   
 • Supersteel  – S týmto matným povrchom dosiahnete v interiéri dojem luxusu. Výborne doplní mramor, betón alebo stredné tóny dreva. 
   
 • Warm Sunset – Warm Sunset vnáša do kúpeľne príjemný nádych luxusu. Očarí všetkých individualistov, ktorí idú radi proti prúdu. Tento farebný variant je originálny, designový a oslnivý. Skvele sa hodí k tmavému kameňu, mramoru alebo betónu.
   
 • Cool Sunrise – Táto farba evokuje vo vysokom lesku sofistikovanosť a klasický luxus, v kefovanom vyhotovení vnáša do kúpeľne moderné, pritom vintage kúzlo. Môžete ju kombinovať s tmavými, svetlými alebo bielymi interiérmi. 
   
 • Nikel – Nikel je symbolom prirodzenosti. Vnáša do interiéru pocit čistoty a prirodzeného tepla. Hodí sa ku kameňu, svetlému betónu alebo mramoru. 

 

Súvisiace produkty

199,56 € s DPH
Skladom 20 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
248,41 € s DPH
Skladom 4 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
282,01 € s DPH
Skladom 14 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
303,70 € s DPH
Skladom 1 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
180,49 € s DPH
Skladom 16 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
hore