Preskočiť na hlavný obsah

Aqualine

Aqualine

O značke AQUALINE

Aqualine zrcadlo Aqualine vana Značka AQUALINE patrí spolu so značkami SAPHOPolysan do skupiny UBC s.r.o. – českej rodinnej spoločnosti, ktorá sa na trhu sanitárnej techniky pohybuje od roku 1991.

AQUALINE vo svojom portfóliu ponúka vodovodné batérie, toalety, sprchové kúty, kúpeľňový nábytok alebo doplnky do kúpeľne. Hlavnou prednosťou produktov je predovšetkým nízka cena. Ako sám výrobca uvádza, sympatické ceny sú vykúpené niektorými kompromismi. Predovšetkým design výrobkov nie je toľko precízny a premyslený do detailov.

Značka nesleduje aktuálne trendy ani nespolupracuje s designérmi, ktorí by vniesli do návrhov výrobkov svoj osobitý rukopis. Naopak. Aj s produktmi tejto značky si môžete zariadiť kúpeľňu kvalitne a krásne.

 

Hodnoty značky AQUALINE

Pestrý sortiment tovaru

Sortiment značky AQUALINE je naozaj pestrý a doladí vašu kúpeľňu zariadenú v akomkoľvek štýle. Mnoho výrobkov naprieč všetkými sériami vás príjemne prekvapí.

Úspornejšie materiály

AQUALINE pri výrobe výrobkov používa lacnejšie materiály – mosadzné prvky nahradzuje pochrómovaným ABS plastom, nábytok je vybavený pántmi bez mäkkého dovierania, vane nie sú toľko priestorné.

AQUALINE AQUALINEAQUALINE

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore