Preskočiť na hlavný obsah

Doprajte svojej kúpeľni kvalitné nerezové doplnky, ktoré vás dostanú nielen svojím precíznym spracovaním, ale tiež designom. Pozrite sa, čo všetko ponúka český výrobca Sanela.
 

Potrebuje vaša kúpeľňa zmenu, ale na rekonštrukciu nemáte náladu, čas alebo peniaze? Občas stačí málo – napríklad výmena kúpeľňových doplnkov. Vymeňte svoje plastové tégliky na kefku a zubnú pastu za sklenený pohárik s nerezovým držiakom. Uvidíte, že aj táto zdanlivá drobnosť zmení atmosféru okolo umývadla.
 

Kvalitná nehrdzavejúca oceľ

Česká značka Sanela sa zameriava hlavne na kvalitu a precízne spracovanie. Nie je teda divu, že používa len najkvalitnejšie materiály, ktoré vydržia dlhé roky. Navyše si môžete vybrať z dvoch farebných úprav – lesklá nerezová alebo čierna matne nerezová, ktoré oceníte predovšetkým v industriálnych, moderných aj retro kúpeľniach.

sanera     sanela

 

Nerezové doplnky do kúpeľne

Kúpeľňové doplnky Sanela sú výnimočné nielen svojou kvalitou a precíznym spracovaním, ale tiež svojím designom. Do svojej kúpeľne si môžete obstarať napríklad dávkovače mydla s držiakom, poháre na pastu a kefky alebo štýlové mydlovničky. Nechýba ani polica do sprchy z matnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je nielen praktická, ale aj dobre vyzerá.

Svoje uteráky môžete zavesiť na jednoduché háčiky, kruhový držiak, dvojháčiky alebo cez držadlo. Efektívne vyzerajú tiež zložené na poličkách z nerezu. Ak máte vaňu, iste oceníte tiež kvalitné nerezové držadlo, vďaka ktorému bude vyliezanie po relaxačnom kúpeli omnoho bezpečnejšie.

 

Nerezoví pomocníci na toaletu

Sanela však myslí aj na ďalšie miestnosti. Jednou z nich je napríklad toaleta. Tú môžete vylepšiť vďaka kvalitným materiálom a zjednotenému štýlu. V ponuke značky Sanela môžete nájsť kvalitné nástenné držiaky toaletného papiera, ale aj WC kefu s držiakom na stenu. V dnešnej dobe je na samostatnej toalete štandardne aj umývadlo, takže nezabudnite na mydlovničku alebo dávkovač tekutého mydla v rovnakom štýle.

 

 

Nalepiť alebo navŕtať?

Ak sa desíte, že vŕtaním zničíte svoje obklady, máme pre vás dobrú správu. Sanela ponúka doplnky do kúpeľne aj s možnosťou prilepenia. Využiť môžete obojstrannú lepiacu pásku 3M VHB.

Pre výrobky, u ktorých očakávate väčšie zaťaženie, výrobca odporúča použiť ešte špeciálnu impregnáciu pre zvýšenie priľnavosti pásky.

hore