Preskočiť na hlavný obsah

Sanela

Sanela

 

Príbeh firmy Sanela začal v roku 1997 v Lanškroune, kedy sa skupinka piatich kolegov rozhodla vydať sa vlastnou cestou a založila spoločnosť zameriavajúcu sa na sanitárnu elektroniku. Pomenovala ju práve po spojení týchto dvoch slov: Sanela. V súčasnej dobe sú spoľahlivým obchodným partnerom, za ktorým stojí rad spokojných zákazníkov a realizovaných projektov.
 

S trochou odvahy

Prvých pár rokov spoločnosť vyvíjala svoje technológie a rozbiehala výrobu. V roku 2003 bola firma schopná investovať do pozemkov a postaviť vlastné budovy. Rozšírili sa možnosti nielen vývoja, ale aj obchodu. Navyše elektronická výroba začala fungovať v podmienkach, ktoré si firma doslova ušila na mieru. Technológie aj výrobné postupy boli a stále sú aktualizované , inovované a prispôsobované potrebám trhu. V roku 2007 si spoločnosť vybudovala nové skladovacie priestory a rozšírila expedíciu. V roku 2014 sa presťahovala do moderných podmienok. Svoj sortiment spoločnosť Sanela zdravo rozširuje dodnes a s pribúdajúcimi zákazníkmi sa objavila snaha tiež exportovať do zahraničia.

Rýdzo český výrobca sanitárnej elektroniky

Spoločnosť v priebehu času preukázala, že je schopná uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenie a ich vybavenie. Zaujme vysokým hygienickým štandardom a komfortnou obsluhou. Pridanou hodnotou spoločnosti je potom vlastné vývojové oddelenie, ktoré zaisťuje rozširovanie ponúkaných výrobkov a schopnosť aktívne reagovať na meniace sa požiadavky trhu aj samotných zákazníkov.
 

Široké portfólio

Sanela dodáva ucelený sortiment sanitárneho vybavenia. Patria medzi ne napríklad automatické splachovače pisoárov a toaliet, automatické umývadlové batérie a ovládanie spŕch, nerezové umývadlá a drezy, nerezové pisoáre, pisoárové žľaby a WC, nerezové umývacie žľaby, nerezové doplnky a mincové, žetónové a RFID automaty. Samostatnú kapitolu potom tvoria produkty vyrábané zákazníkom „na mieru“. Portfólio výrobkov spoločnosti Sanela je využívané ako vo verejnom, tak v privátnom sektore. Nebojí sa využiť ani efektívnych farieb či neopozeraných línií.

Ponúka tiež neopozerané, designové riešenia do verejných priestorov kúpeľní, napríklad za zrkadlom môžu byť elegantne „ukryté“ dávkovače mydla, sušiče rúk či zásobníky papierových uterákov. Zaujímavým a vysoko praktickým prvkom sú tiež bezdotykové dávkovače dezinfekcie.

Sanela baterie Sanela Sanela baterie

Tí, čo sa neboja vízií

Spoločnosť svoju pozornosť upína tiež na nové trendy, ktoré sú v oblasti sanitárnej techniky spravidla ojedinelé. Príkladom môže byť radarový splachovač pisoárov, ktorý odoláva aj vandalskému útoku. Ďalším skvostom je princíp „inteligentného“ senzoru Automatic Logic System (ALS), ktorý je možné využiť u všetkých výrobkov s infračerveným senzorom. Obe tieto metódy sú chránené Osvedčením o zápise úžitkového vzoru.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore