Preskočiť na hlavný obsah

Čierne bezdotykové batérie Sanela: elegantné a praktické zvýšenie hygieny

Túžite po čiernej umývadlovej batérii? Objavte čierne bezdotykové batérie Sanela a presvedčte sa o ich výhodách.

Bezdotykové vodovodné batérie už nie sú len výsadou nákupných centier a reštaurácií. Stále častejšie ich môžeme vidieť tiež v bežných domácnostiach. Dôvod? Poskytujú väčší hygienický komfort a uľahčia vám následné upratovanie, pretože najviac znečistená časť batérie je práve jej páka alebo ovládací kohútik.
 

Ako fungujú bezdotykové batérie

Bezkontaktné vodovodné batérie fungujú na princípe infračerveného snímača, ktorý zareaguje na prítomnosť rúk v snímanej zóne okamžitým spustením vody.

sanela

Výhody automatických batérií Sanela   
 

Lepšia hygiena a kvalita pitnej vody

Najväčšou výhodou je bezosporu zvýšenie hygienického komfortu, čo oceníte hlavne v dobe chrípkových pandémií alebo pri návšteve obchodného centra (a to nielen v chaotickom vianočnom období).  Ale senzorové batérie nájdu uplatnenie tiež vo vašej domácnosti
 

Ľahká údržba

Najviac zaschnutých vodných kvapiek nájdete na ovládaní batérie, pretože po umytí rúk vypínate tok vody mokrými rukami. Vodné kvapky následne zostanú na páke a po zaschnutí vytvorí nevzhľadný fľak s bielym povlakom vodného kameňa.

Bezdotykové riešenie vám uľahčí drhnutie nevzhľadných kvapiek vody a vy tak môžete tráviť viac času napríklad so svojou rodinou. Navyše si nemôžete poškriabať ovládanie batérie napríklad prsteňom.
 

Úspora vody

Senzor batérie deteguje pohyb rúk a zaistí, že prúd vody bude tiecť len v dobe, kedy je to potrebné. Žiadna voda navyše nepretečie zbytočne pri čistení zubov alebo v priebehu umývania tváre. Senzor oceníte aj v rodine s malými deťmi, pretože nevadí, keď zabudnú zastaviť vodu po svojej hygiene.

Navyše majú bezdotykové batérie Sanela úsporný perlátor s obmedzeným prietokom vody na 6 litrov za minútu, takže zníženie spotreby vody je zaistené hneď dvojnásobne.

Bezdotykové batérie Sanela už od nás poznáte, ale vedeli ste, že sa tento český výrobca teraz zameral tiež na produkty v čiernej farbe?
 

Čierna farba nahradzuje bežný chróm

           černé bezdotykové baterie sanela         černé bezdotykové baterie sanela

Tmavé kúpeľňové vybavenie si získava stále väčšiu obľubu, pretože pôsobí originálne, elegantne a skvele sa kombinuje s ďalšími farbami. Čierne produkty sa budú skvele vynímať v bielych kúpeľniach, ale zároveň úchvatne doplnia aj farebné interiéry.

Nie je preto divu, že aj Sanela stavila práve na túto farbu vo svojich nových vodovodných batériách. Vybrať si môžete umývadlovú batériu s montážou na umývadlo, ale tiež batériu na stenu. Nemusíte sa báť, že by bola čierna batéria náročnejšia na údržbu. Vďaka moderným technológiám a použitému materiálu sa udržuje rovnako dobre ako chróm – bezdotyková verzia dokonca lepšie.

A ak sa rozhodnete pre čierne bezdotykové batérie od Sanely, nezabudnite ich skombinovať s tmavými doplnkami do kúpeľne.

hore