Preskočiť na hlavný obsah

Grohe Euphoria SmartControl: Zážitok zo sprchovania máte vo svojich rukách

Keď sa spoja dva unikátne výrobky, vznikne jedinečný produkt, ktorý premení obyčajné sprchovanie v neobyčajný zážitok. Predstavujeme vám novinku – Grohe Euphoria SmartControl, sprchový systém, s ktorým umývanie už nikdy viac nebude fádne.

Grohe Euphoria SmartControl je jediný sprchový systém na svete, u ktorého si pomocou tlačidiel regulujete intenzitu prúdu a ktorý si vaše nastavenie pamätá aj nabudúce. Oceníte na ňom termostatickú batériu s najrýchlejšou reakčnou dobou na trhu, niekoľko typov prúdov pre masáž hlavy a ramien alebo dokonalé vymytie šampónu z vlasov a v neposlednej rade ľahké ovládanie a nádherný design.

Autorom majster technológií

Jej autorom je Manfred Kühn – majster Grohe technológií, ktorý povýšil obyčajné sprchovanie na wellness zážitok, keď navrhol špeciálnu sprchovú hlavicu Grohe Power&Soul. Teraz svoju myšlienku zdokonalil na celý sprchový systém Grohe Euphoria SmartControl.

          

Termočlánok srdcom súpravy

„Srdcom tohto sprchovacieho systému je termočlánok v termostatickej batérii, ktorý za 0,3 sekundy vyrovná teplotu vody a udrží ju konštantnú po celú dobu sprchovania,“ hovorí Rudolf Jániš, špecialita v oblasti sanitárnej techniky a výkonný riaditeľ internetového obchodu Sanitino.sk

Grohe vyrába termostatické batérie s najrýchlejšou reakčnou dobou na trhu. Zmenu teploty takmer nepocítite a nemusíte sa obávať, že sa spálite alebo ochladíte, hneď ako niekto z rodiny zapne práčku alebo sa spustí umývanie riadu.

         

Jedinečné nastavenie intenzity prúdu

„Grohe SmartControl je jedinou sprchovou súpravou, u ktorej regulujete intenzitu prúdu – a to priamo na sprchovej batérii,“ vysvetľuje Rudolf Jániš. Zaujme vás jednoduchým a pohodlným ovládaním. Vyberte si typ prúdu, stlačte tlačidlo štart/stop a otočte ním. Potom len zatvorte oči a rozjímajte. Neopísateľný zážitok. Ešte v uteráku sa budete tešiť na budúce.

         

Osviežujúci dážď aj relaxačná masáž

Súčasťou sprchovej súpravy je horná aj ručná sprcha Euphoria. Môžete si dopriať široký prúd pre vypláchnutie šampónu z vlasov alebo koncentrovanú vodnú trysku, ktorá vás spoľahlivo osvieži a odplaví z vás všetok stres. Ponorte sa aj do dažďovej sprchy, po ktorej ste vždy túžili. Nie je nič príjemnejšie, ako sa uvoľniť po náročnom dni. Prajete si spustiť dva prúdy naraz? Žiadny problém, pretože obe sprchy sa dajú navzájom kombinovať.

          

Múdry systém s pamäťou

Nastavenie teploty a prietoku vody sa každý raz uloží, čo oceníte, keď napríklad na chvíľku vypnete vodu, aby ste sa namydlili. Sprchový systém si ale zapamätá nastavenie aj na budúce. Túto vlastnosť oceníte predovšetkým u malých detí, u ktorých hrozí, že v chvíľke nepozornosti otočia páčkou doľava a oparia sa,“ doplňuje Rudolf Jániš.

         

Tisíckrát kontrolovaná kvalita

V priebehu výrobného procesu odborníci v Grohe starostlivo testujú a vylaďujú k dokonalosti všetky súčiastky. Výsledkom je nádherný design a odborníkmi oceňovaná kvalita – Grohe už v minulosti za svoje výrobky získala celkovo 27 prestížnych ocenení Red Dot Awards a navyše päťkrát titul Najlepší z najlepších.

            

Súvisiace produkty

174,30 € s DPH
Skladom 7 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
174,30 € s DPH
Skladom 18 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
780,38 € s DPH
Skladom 14 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
akcie
779,99 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
150,97 € s DPH
Skladom 3 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
174,30 € s DPH
Skladom 7 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
174,30 € s DPH
Skladom 18 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
780,38 € s DPH
Skladom 14 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
akcie
779,99 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
hore