Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe Crometta - Sprchová súprava Showerpipe E 240, s batériou, chróm 27284000

Výrobca: Hansgrohe Série: Crometta Kat. č.: 27284000

Starať sa o svoje telo a psychiku môžeme rôznymi metódami. Jednou z... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
604,80 €
Naša cena
362,88 € s DPH (302,40 € bez DPH)

Skladom 22 ks
Zajtra odosielame

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
TrustPay
TrustPay
Gopay
GoPay
Transfer (Zálohová faktura)
Zálohová faktúra
Transaction (Dobírka)
Dobierka
Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Starať sa o svoje telo a psychiku môžeme rôznymi metódami. Jednou z príjemných je kvalitné sprchovanie, ktoré vie povzbudiť jemné nervové zakončenia pod kožou a tým uvoľniť stuhnuté svaly, prípadne prebudiť potrebnú energiu v nás. Relaxačný zážitok a perfektnú očistu je možné podporiť aj esteticky a funkčne vyváženým sprchovým setom, ktorým sprchová súprava Hansgrohe Crometta Showerpipe E dozaista je. Stavia na kombináciu hlavovej a ručnej sprchy, ktoré pohodlne ovládate prostredníctvom pákovej batérie na stenu.

Horná sprcha zaujme svojimi štvorcovými líniami s rozmermi 240x240 mm. Vodný prúd Rain má teda dostatok priestoru osviežiť celé vaše telo. Zážitok môžete zintenzívniť aj vďaka možnosti nastavenia uhla hornej sprchy, ktorú sprostredkováva guľový kĺb. Ručná sprcha vám pomôže s očistou. Súčasťou je aj sprchová hadica a tiež držiak ručnej sprchy, s nastaviteľnou výškou a s možnosťou nastavenia uhla sklonu o 45°. Jednoduchá údržba sprchových hlavíc je podporená technológiou QuickClean. Perfektný zážitok potom sprostredkováva technológia XXL Performance. Páková batéria je vybavená keramickou kartušou, ktorá zaisťuje hladké a presné nastavovanie požadovanej teploty a intenzity prúdu prostredníctvom kovovej páky. Výhodou je tiež možnosť nastaviteľného obmedzenia teploty vody, ktoré minimalizuje riziko obarenia a zároveň drží náklady pod kontrolou.

Sprchový set Crometta E Showerpipe 240, 1jet

 • horná sprcha, ručná sprcha, páková sprchová batéria, sprchová hadica, jazdec
 • horná sprcha Crometta E 240, rozmery: 240 x 240 mm
 • sprchové rameno: 350 mm
 • guľový kĺb: nastaviteľný uhol hornej sprchy
 • druh prúdu: Rain
 • jazdec s možnosťou nastavenia uhla sklonu o 45°
 • držiak ručnej sprchy s nastaviteľnou výškou
 • vopred nastaviteľné obmedzenie horúcej vody
 • maximálny prietok pri 0,3 MPa: 13 l/min
 • prietok pri prúde Rain (pri 0,3 MPa): 15 l/min
 • prevádzkový tlak vody: 1,8 baru / max. 10 barov
 • spôsob montáže: inštalácia na stenu
 • rozmer prívodov DN15
 • závit prívodov G ½
 • rozstup stredov 150 mm ± 12 mm
 • keramická kartuša

Technické informácie

Výrobca:
Hansgrohe
Autorizovaný predajca
Série:
Kat. č.:
27284000
EAN:
4011097775883
Záruka:
2 roky
Typ:
s klasickou nástennou batériou
Úspora vody:
bez úspornej funkcie
Farba:
chróm

Výrobca Hansgrohe

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Táto značka patrí do koncernu, ktorý sa zaraďuje medzi niekoľko málo globálnych hráčov v oblasti sanitárnej techniky. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Hansgrohe sprchyvodovodné batérie i termostatické batérie patria k najkvalitnejším produktom v odbore sanitárnej techniky. 

Technológia

Prehľad technológií

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

XXL Performance

Potešenie zo sprchovania vo veľkosti XXL. Všetkým, ktorí chcú zažiť nesmiernu zábavu pri sprchovaní, spoločnosť Hansgrohe ponúka ručné a hlavové sprchy o priemeroch 100 až 600 mm. Vďaka inteligentnému rozvodu vody na väčšiu plochu zažije celé Vaše telo príjemný sprchový dáždik. Navyše sú sprchy zaujímavé aj z ekologického hľadiska, v spojení s technológiou AirPower - obohatenie vody vzduchom, a tak sprchy XXL fungujú úsporne. Vaša spotreba vody sa tak nezvýši.

Rain

Čím menšie sú otvory na ručnej alebo hornej sprche, tým väčší majú účinok. Sprchový prúd Rain oživuje a osviežuje svojím príjemne energickým spôsobom, ktorý vytryskáva na celé telo. Z tohto dôvodu sa obzvlášť hodí napríklad k rýchlemu a dôkladnému zmytiu šampónu.

Produkty série Crometta

Produkty série Crometta

Príjemný design ručných a hlavových spŕch série Crometta pracuje s nadčasovým motívom kruhu, vďaka čomu prinesie do vašej kúpeľne vkusnú eleganciu. Ručné sprchy je možné zaobstarať si v mnohých variantoch samostatne, ale aj s držiakom, prípadne v úprave so sprchovou tyčou. Dokonalý sprchovací zážitok dosiahnete pomocou sprchového setu s ručnou sprchou, hlavovou sprchou a pákovou či termostatickou batériou. Milovníkov kontrastov poteší aj možnosť kruhovej a štvorcovej hlavovej sprchy.

Doprava zadarmo
181,58 € s DPH
Skladom 4 ks
Zajtra odosielame
Doprava zadarmo
181,58 € s DPH
Expedícia obvykle do 47 dní.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
181,58 € s DPH
Skladom 2 ks
Zajtra odosielame
Doprava zadarmo
181,58 € s DPH
Skladom 5 ks
Zajtra odosielame
16,06 € s DPH
Skladom 6 ks
Zajtra odosielame
hore