Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe Ecostat Comfort - Termostatická sprchová batéria, chróm 13116000

Výrobca: Hansgrohe Série: Ecostat Comfort Kat. č.: 13116000

Termostatická sprchová batéria Hansgrohe Ecostat Comfort je elegantným... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
351,72 €
Naša cena
211,03 € s DPH (175,86 € bez DPH)

Skladom 11 ks
Dnes odosielame

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
TrustPay
TrustPay
Gopay
GoPay
Transfer (Zálohová faktura)
Zálohová faktúra
Transaction (Dobírka)
Dobierka

Varianty produktu

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Termostatická sprchová batéria Hansgrohe Ecostat Comfort je elegantným kúpeľňovým prvkom, ktorý svojím hladkým telom podporí moderný i klasický štýl kúpeľní. Estetickú stránku podporujú aj žiarivé chrómové povrchy, ktoré vynikajú skvelou mechanickou odolnosťou a efektívne sa bránia usadzovaniu vodných kvapiek a nečistôt. Údržba je teda pohodlná a rýchla, čo vám dáva šancu udržať krásny vzhľad batérie po dlhú dobu. Okrem pôsobivých línií však termostat zaujme aj svojimi vlastnosťami.

Ovládanie termostatu prebieha prostredníctvom otočných rukovätí na bokoch batérie. Iste oceníte zrozumiteľné symboly, ktoré sa neodrú používaním. Nastavené hodnoty intenzity aj teploty vody si môžete vychutnať počas celého sprchovania, pretože nepríjemné kolísanie tlaku vo vodovodnom rade vyrovnáva kvalitná patentovaná keramická kartuša. Pri nastavovaní teplôt vyšších ako 40 °C je potrebné uvoľniť bezpečnostnú poistku, čo výrazne znižuje riziko obarenia. V tomto smere vás podporí aj kvalitná izolácia, ktorá zabezpečí, že povrchy nikdy nebudú príliš horúce. Prednosťou batérie je i pohlcovač hluku, ktorý zníži prenos zvuku tečúcej vody do susedných miestností. Výhodou je tiež tlačidlo EcoStop, ktoré vám pomôže držať spotrebu vody pod kontrolou.

Technické parametre

  • na 1 výstup
  • termostatická kartuša na reguláciu teploty, keramický ventil 180°
  • bezpečnostná poistka pri 40°C
  • nastaviteľné obmedzenie teploty
  • prietok prívodom k ručnej sprche (pri 0,3 MPa): 17 l/min
  • tlačidlo Ecostop, obmedzujúce spotrebu vody na 10 l/min
  • spätný ventil
  • s protihlukovou izoláciou
  • materiál: rukoväte z kovu
  • rozstup stredov: 150 mm ± 12 mm

Technické informácie

Výrobca:
Hansgrohe
Autorizovaný predajca
Série:
Kat. č.:
13116000
EAN:
4011097678856
Záruka:
2 roky
Typ:
termostatická
Rozstup [mm]:
150
Ovládanie:
Výbava:
bez sprchy
Farba:
chróm

Výrobca Hansgrohe

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Táto značka patrí do koncernu, ktorý sa zaraďuje medzi niekoľko málo globálnych hráčov v oblasti sanitárnej techniky. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Hansgrohe sprchyvodovodné batérie i termostatické batérie patria k najkvalitnejším produktom v odbore sanitárnej techniky. 

Technológia

Prehľad technológií

EcoSmart

EcoSmart znamená vďaka vode obohatenej vzduchom príjemný zážitok zo sprchovania, vďaka mäkkému plnému vodnému prúdu. Rozdiel pocítite na vlastnej koži. Batérie a sprchy Hansgrohe, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 % nižšiu spotrebu vody než bežné produkty a to bez straty pohodlia, a to vďaka dobre vymyslenému obmedzovaču prietoku, špeciálnym dýzam a prímesi vzduchu. Menšia spotreba teplej vody spôsobuje taktiež menšie náklady na energiu. Rozumne ušetriť vodu, chrániť tak životné prostredie.

Produkty série Ecostat Comfort

Produkty série Ecostat Comfort

Termostatické vaňové a sprchové batérie na stenu zo série Ecostat Comfort uchvátia nielen svojím vzhľadom a perfektným spracovaním, ale aj vlastnosťami. Rukoväte sú vyvinuté tak, aby ste s nimi prietok aj teplotu prúdu vody ľahko regulovali s mokrými rukami či rukami od mydla. Získať môžete aj batérie s predĺženými rukoväťami. O vašu bezpečnosť dbá nielen bezpečnostná poistka, ale aj možnosť obmedzenia teploty. Istotne oceníte aj protihlukovú izoláciu alebo možnosť zvoliť si medzi niekoľkými pôsobivými povrchovými úpravami.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
hore