Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe Metris - Páková umývadlová batéria 110, LowFlow 3,5 l/min, chróm 31204000

Výrobca: Hansgrohe Série: Metris Kat. č.: 31204000

Hansgrohe Metris LowFlow: maximálny komfort s minimálnou spotrebou... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
353,04 €
Naša cena
211,82 € s DPH (176,52 € bez DPH)

Skladom 2 ks
Zajtra odosielame

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
TrustPay
TrustPay
Gopay
GoPay
Transfer (Zálohová faktura)
Zálohová faktúra
Transaction (Dobírka)
Dobierka

Varianty produktu

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Hansgrohe Metris LowFlow: maximálny komfort s minimálnou spotrebou vody

Zvoľte si umývadlovú pákovú batériu Hansgrohe Metris 110 LowFlow bez odtokovej súpravy s ťahadlom, veľmi elegantnú batériu so zníženou spotrebou vody. Vzdialenosť približne 110 mm medzi výtokom batérie a jej spodnou hranou (ComfortZone 110) ponúka praktické riešenie a dostatok miesta na umývanie rúk.

Vysokokvalitný zmiešavací systém je možné ľahko a presne ovládať, a to po mnoho rokov. Počas inštalácie si môžete vďaka obmedzovaču teploty zvoliť najvyššiu prípustnú teplotu vody, a tak sa môžete chrániť pred prípadnou nesprávnou manipuláciou a obarením.
Umývadlová páková batéria Hansgrohe Metris 110 LowFlow je vhodná aj na používanie s prietokovými ohrievačmi. Praktická je aj odtoková súprava s ťahadlom. Odtok z umývadla zatvorte potiahnutím za ťahadlo a otvorte ho jemným stlačením.

Hansgrohe LowFlow – na nízku spotrebu vody, iba 3,5 l/min

Technológia Hansgrohe LowFlow bola špeciálne vyvinutá pre oblasť veľkých projektov, pri ktorých musia certifikáty budov spĺňať prísne kritériá. Pokiaľ si umývadlovú pákovú batériu Metris 110 LowFlow nainštalujete doma, pomôže vám šetriť vodou a energiou, a teda aj peniazmi. Maximálny prietok predstavuje úsporných 3,5 l/min bez ohľadu na tlak vody v rozvodoch.
Špeciálna kartuša LowFlow vám umožňuje presne nastaviť teplotu vody.

Prečo Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde si počas svojej 110-ročnej histórie získala v odbore sanitárnej techniky povesť inovátora v oblasti technológií, designu a trvalej udržateľnosti. Vo svojich batériách, sprchách a sprchových systémoch prináša spoločnosť originálne výrobky, vďaka ktorým sú kúpeľne a kuchyne pohodlnejšie a atraktívnejšie. Pre každodennú radosť z vody.

Zaobstarajte si umývadlovú pákovú batériu Hansgrohe Metris 110 LowFlow bez odtokovej súpravy s ťahadlom – veľmi úspornú batériu s množstvom praktických funkcií!

Technické parametre

  • ComfortZone 110
  • dĺžka výtoku: 116 mm
  • normálny prúd
  • prietokové množstvo: 3,5 l/min
  • keramická kartuša
  • nastaviteľné obmedzenie teploty
  • bez odtokovej súpravy
  • vhodné na používanie s prietokovým ohrievačom

Technické informácie

Výrobca:
Hansgrohe
Autorizovaný predajca
Série:
Kat. č.:
31204000
EAN:
4011097719320
Záruka:
2 roky
Typ:
klasická
Ovládanie:
Výbava:
s úspornou funkciou
Dĺžka výtoku [mm]:
116
Comfort zone [mm]:
100
Výška [mm]:
203
Odtoková súprava:
bez výpuste
Výtok:
pevná
Farba:
chróm

Výrobca Hansgrohe

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Táto značka patrí do koncernu, ktorý sa zaraďuje medzi niekoľko málo globálnych hráčov v oblasti sanitárnej techniky. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Hansgrohe sprchyvodovodné batérie i termostatické batérie patria k najkvalitnejším produktom v odbore sanitárnej techniky. 

Technológia

Prehľad technológií

EcoSmart

EcoSmart znamená vďaka vode obohatenej vzduchom príjemný zážitok zo sprchovania, vďaka mäkkému plnému vodnému prúdu. Rozdiel pocítite na vlastnej koži. Batérie a sprchy Hansgrohe, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 % nižšiu spotrebu vody než bežné produkty a to bez straty pohodlia, a to vďaka dobre vymyslenému obmedzovaču prietoku, špeciálnym dýzam a prímesi vzduchu. Menšia spotreba teplej vody spôsobuje taktiež menšie náklady na energiu. Rozumne ušetriť vodu, chrániť tak životné prostredie.

AirPower

Technológia, ktorá obohacuje vodu nasávaným vzduchom a vytvára tak plnšie, ľahšie a mäkšie kvapky. Na jeden liter vody pripadnú cca. tri litre vzduchu. Stačí pohľad na vodu vytekajúcu z kohútika batérie alebo na disk vodných lúčov u sprchy a zistíte, aké výhody AirPower prináša. Táto technológia ticho a spoľahlivo zväčšuje objem každej kvapky a znižuje nepríjemné striekanie vody. Perliaci sprchový dáždik AirPower pohltí Vaše telo a vytvorí príjemný pocit blaha. Výsledok pocítite ihneď na vlastnej koži. 

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

ComfortZone (v kúpeľni)

Pokiaľ sa umývadlo a batéria k sebe nehodia, dochádza k rozstrekovaniu vody, preto Hansgrohe ComfortZone definuje individuálny úžitkový priestor medzi umývadlom a batériou. Viac voľnosti v pohybe medzi umývadlom a výtokom batérie! Vďaka ComfortZone se stáva umývanie, sprchovanie a kúpanie ešte príjemnejším. Zažite v kúpeľni novú voľnosť a užite si priestor, ktorý Vám dodáva vhodne zvolená ComfortZone.

Produkty série Metris

Produkty série Metris

Moderný dizajn pákových vodovodných batérií série Metris rafinovane kombinuje rovné plochy s oblými tvarmi, pričom celkový efekt podporí jemnými nevtieravými detailmi. Spolupráca umývadlovej, vaňovej či sprchovej batérie vám pomôže vyladiť atmosféru vo vašej kúpeľni. Drezové batérie okrem skvelých tvarov prinášajú aj rad praktických výhod. Vysoký výpust umožňuje jednoduchú manipuláciu aj s veľkými nádobami a vyťahovateľná sprška vám zaistí dokonalé umývanie.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
výpredaj
283,84 € s DPH
Skladom
Zajtra odosielame
hore