Preskočiť na hlavný obsah

Prečo je sprchový systém Pulsify skvelou voľbou?

Sprchový systém hansgrohe Pulsify prináša nový rozmer sprchovania. Aké sú jeho prednosti? Umožňuje pohodlné nastavenie uhla hornej sprchy, čo zaručuje, že voda dokonale pokryje celé telo. Prúd PowderRain vás zahalí do jemného letného dažďa priamo vo vašej kúpeľni. V priebehu sprchovania sa už nikdy neobaríte o sprchovú batériu, pretože je vybavená technológiou CoolContact, ktorá zaisťuje, že batéria zostane chladná.

Údržba sprchy je ľahká vďaka technológii QuickClean. Vodný kameň a nečistoty odstránite zo sprchových dýz len pretrením. Súčasťou je integrovaná polička na odkladanie pomôcok, nie je tak nutné ďalšie príslušenstvo. Pulsify je teda skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú efektivitu, pohodlie a moderné technológie v jednom.

sprcha.png
/-a74025---dLBL_Yey/fast-drain-sk.jpg
/-a74024---xP_UKHJs/cool-contact-sk.jpg
/-a74029---h1aLq6Gm/select-sk.jpg
/-a74028---ayUbG6Y9/quick-clean-sk.jpg
/-a74027---35r5h-z8/powder-rain-sk.jpg
/-a74026---rHmAv6br/nastavitelny-uhel-sk.png

#FeelPulsified so sprchami hansgrohe!

video.png
Hansgrohe

Prečo práve Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde získala v priebehu svojej viac ako 120ročnej histórie v sanitárnom sektore povesť popredného inovátora v oblasti technológie, designu a trvalej udržateľnosti. Batérie, sprchy a sprchové systémy spoločnosti Hansgrohe sú naozajstnými originálmi, ktoré vnášajú do kúpeľní a kuchýň pohodlie aj krásny vzhľad.

+18

Zobraziť viac

Ďalšie varianty spŕch hansgrohe

Pozrite sa
na kompletnú ponuku spŕch hansgrohe

hore