Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe Pulsify S - Sprchový set s termostatom, priemer 26 cm, 3 prúdy, EcoSmart, chróm 24241000

Výrobca: Hansgrohe Série: Pulsify S Kat. č.: 24241000

Sprchový set zo série Pulsify S  zahŕňa sprchový termostat... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
1 197,24 €
Naša cena
718,34 € s DPH (598,62 € bez DPH)

Skladom 11 ks
Zajtra odosielame

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
TrustPay
TrustPay
Gopay
GoPay
Transfer (Zálohová faktura)
Zálohová faktúra
Transaction (Dobírka)
Dobierka

Varianty produktu

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Sprchový set zo série Pulsify S zahŕňa sprchový termostat ShowerTablet Select 400 EcoSmart, vybavený bezpečnostnou poistkou proti obareniu pri 40 °C. Tento termostat umožňuje ľahké prepínanie medzi hlavovou a ručnou sprchou pomocou tlačidla Select. S funkciou Water Flow Control je možné ovládať prietok vody až o 30%, pričom technológia EcoSmart obmedzuje maximálny prietok na 9 litrov za minútu. Horná sprcha Pulsify, s priemerom 26 cm, poskytuje dva rozličné prúdy - PowderRain a Intense PowderRain, a s guľovým kĺbom je nastaviteľná v uhle od 10 do 30°. Technológia QuickClean spolu s Fast Drain zaistia jednoduchú a rýchlu údržbu.

V sete nájdete aj ručnú sprchu s priemerom 10,5 cm, ktorá ponúka rôzne varianty prúdov, či už preferujete jemný PowderRain, silnejší IntenseRain alebo masážny prúd. K tomu je pripojená odolná hadica s dĺžkou 160 cm, ktorá je odolná proti zalomeniu. Súčasťou balenia je aj praktická plastová polička a integrovaný držiak ručnej sprchy.

Celkovo súprava Pulsify S predstavuje elegantné a inovatívne riešenie, ktoré transformuje bežný sprchový rituál na luxusný zážitok. Odráža kvalitu a precízne inžinierstvo, ktoré je synonymom pre nemeckú výrobu, čím garantuje dlhú životnosť a vynikajúcu funkčnosť.

Sprchový set obsahuje

sprchový termostat ShowerTablet Select 400

 • bezpečnostná poistka pri 40 °C
 • CoolContact technológia zabraňuje zahrievaniu krytu
 • pohodlné prepínanie tlačidlom Select
 • súčasné použitie 3 spotrebičov
 • spôsob montáže: inštalácia na stenu
 • rozstup stredov 150 mm ± 12 mm
 • spätný ventil
 • termostat je dodávaný s tlačidlami: ručná sprcha, PowderRain, Intense PowderRain
 • Water Flow Control - ovládanie prietoku vody je možné regulovať až o 30 %
 • súčasťou je plastová polička a integrovaný držiak ručnej sprchy

hornú sprchu Pulsify so sprchovým ramenom 163 mm

 • priemer hornej sprchy: 260 mm XXL Performance
 • sprchový prúd: PowderRain, Intense PowderRain
 • guľový kĺb: horná sprcha nastaviteľná v uhle 10-30°
 • s technológiou QuickClean
 • Fast Drain vyprázdni hornú sprchu pri náklone od 10°
 • sprchovú hlavicu je možné dať dole
 • maximálny prietok pri 0,3 MPa: 9 l/min EcoSmart
 • min. prietokový tlak: 1,3 baru

ručnú sprchu so sprchovou hadicou 1600 mm

 • priemer ručnej sprchy: 105 mm
 • sprchový prúd: PowderRain, IntenseRain, masážny prúd
 • maximálny prietok pri 0,3 MPa: 8,2 l/min EcoSmart
 • hadica odolná proti zalomeniu, flexibilná, ľahko sa čistí, s ochranou proti skrúteniu

Rúrka sprchovej súpravy sa dá výškovo upraviť. Súčasťou dodávky je aj upevňovací materiál, etážky a montážny návod.

Technické informácie

Výrobca:
Hansgrohe
Autorizovaný predajca
Série:
Kat. č.:
24241000
EAN:
4059625358344
Záruka:
2 roky
Typ:
s termostatickou nástennou batériou
Úspora vody:
úsporná
Farba:
chróm

Výrobca Hansgrohe

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Táto značka patrí do koncernu, ktorý sa zaraďuje medzi niekoľko málo globálnych hráčov v oblasti sanitárnej techniky. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Hansgrohe sprchyvodovodné batérie i termostatické batérie patria k najkvalitnejším produktom v odbore sanitárnej techniky. 

Technológia

Prehľad technológií

EcoSmart

EcoSmart znamená vďaka vode obohatenej vzduchom príjemný zážitok zo sprchovania, vďaka mäkkému plnému vodnému prúdu. Rozdiel pocítite na vlastnej koži. Batérie a sprchy Hansgrohe, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 % nižšiu spotrebu vody než bežné produkty a to bez straty pohodlia, a to vďaka dobre vymyslenému obmedzovaču prietoku, špeciálnym dýzam a prímesi vzduchu. Menšia spotreba teplej vody spôsobuje taktiež menšie náklady na energiu. Rozumne ušetriť vodu, chrániť tak životné prostredie.

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

XXL Performance

Potešenie zo sprchovania vo veľkosti XXL. Všetkým, ktorí chcú zažiť nesmiernu zábavu pri sprchovaní, spoločnosť Hansgrohe ponúka ručné a hlavové sprchy o priemeroch 100 až 600 mm. Vďaka inteligentnému rozvodu vody na väčšiu plochu zažije celé Vaše telo príjemný sprchový dáždik. Navyše sú sprchy zaujímavé aj z ekologického hľadiska, v spojení s technológiou AirPower - obohatenie vody vzduchom, a tak sprchy XXL fungujú úsporne. Vaša spotreba vody sa tak nezvýši.

IntenseRain

Silným sprchovým prúdom IntenseRain sa šampón zmyje úplne jednoducho. Je ideálny k rýchlemu rannému povzbudeniu na celý deň. Týmto prúdom je možné v sprche zmývať nielen šampón, ale aj rannú rozospatosť, a začať tak deň v plnej sile.

Massage

Koncentrovaný sprchový prúd, pod ktorým ťarcha všedného dňa ľahko zmizne. Vďaka presne mierenému prúdu je možné hravo uvoľniť všetky napäté miesta. Vďaka inovatívnemu kruhovému usporiadaniu prúdov sa sprcha premení v mobilný wellness salón pre každú kúpeľňu.

PowderRain

Veľmi jemný prúd, ktorého mikrokvapky vzbudzujú nadšenie. Dýzy majú teraz namiesto jedného až šesť otvorov, ktorými voda vyviera po tisícoch kvapiek, ktoré zamatovo jemne dopadajú na pokožku a telo objímu vo vodnej náruči. Voda omnoho menej odstrekuje a priestor sprchy tak nie je nutné toľko čistiť od vodných škvŕn, navyše si užijete sprchovanie s výrazne tichšou sprchou. Ďalšou výhodou je až 20% úspora vody.

Select (v kúpeľni)

Jedným stlačením zmeníte typ prúdu či druh sprchy. S tlačidlom Select je možné batérie obsluhovať veľmi jednoducho. Stlačením tlačidla sa voda nielen spúšťa a zastavuje, ale taktiež ním je možné u ručnej alebo hornej sprchy prepínať jednotlivé typy dýz. U termostatu je možné vďaka tejto integrovanej technike úplne presne púšťať a zastavovať prúd vody, aj voliť rôzne sprchy. V prípade potreby môžete batériu ovládať bez použitia rúk, pretože tlačidlo je možné prepínať intuitívne rukou alebo lakťom. Tlačidlo Select Hansgrohe garantuje jednoduchosť každý deň a je ideálne pre všetkých, ktorí ocenia komfortný a príjemný zážitok zo sprchovania.

CoolContact

Technológia zamedzuje zahriatiu povrchu termostatu a sprchovanie je vďaka tomu ešte bezpečnejšie. Dotyk batérie, ktoré sú vybavené touto technológiou chladenia, je vždy príjemný. Pritekajúca studená voda je v základnom telese termostatu vedená tak, že prúdi priamo pozdĺž celej čelnej a hornej steny. Horúca voda je vedená z prípojky v stene priamo a bez okľúk do kartuše. Zmiešaná voda tečie, obklopená studenou vodou, von z kartuše, doprava k výtoku. A síce pozdĺž zadnej a spodnej steny. Každý člen rodiny sa tak môže v sprche a vo vani pohybovať bez starostí.

Produkty série Pulsify S

Produkty série Pulsify S

Výrobky z radu hansgrohe Pulsify S pozbierali mnoho prestížnych designových ocenení. Ich nezameniteľný vzhľad prežiari každú kúpeľňu. Prináša akúsi zvláštnu, doslova pulzujúcu energiu. To platí dvojnásobne vo chvíli, keď ich uvediete do prevádzky. Zo sprchy vytryskne intenzívny prúd vody, ktorý osvieži vašu pokožku. Výrobky hansgrohe Pulsify S majú neobvyklý výkon. Aj po rokoch používania pritom vyzerajú perfektne. Nečistoty z nich je možné ľahko zotrieť zásluhou technológie QuickClean.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
72,79 € s DPH
Expedícia obvykle do 15 dní.
Doprava zadarmo
94,46 € s DPH
Expedícia obvykle do 47 dní.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
hore