Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe Raindance Select E - Sprchová hlavica 120, 3 prúdy, EcoSmart 9 l/min, chróm 26521000

Výrobca: Hansgrohe Série: Raindance Select E Kat. č.: 26521000

Sprchovanie prináša do nášho života príjemnú formu očisty, ktorá vďaka... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
131,76 €
Naša cena
79,06 € s DPH (65,88 € bez DPH)

Skladom 1 ks
Odosielame v pondelok 22. 4.

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
TrustPay
TrustPay
Gopay
GoPay
Transfer (Zálohová faktura)
Zálohová faktúra
Transaction (Dobírka)
Dobierka

Varianty produktu

Môže sa vám hodiť

Pre dlhšiu životnosť produktu

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Sprchovanie prináša do nášho života príjemnú formu očisty, ktorá vďaka množstvu prepracovaných vodných prúdov dokáže naše telo aj psychiku povzbudiť, ale aj upokojiť. Špeciálnou kategóriou je sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E, ktorá tieto možnosti posúva ešte o kúsok ďalej. Ponúka moderný design, pohrávajúci sa s motívom štvorca, ktorého hrany sú zjemnené zaoblením. Skvele pôsobia aj odolné chrómové povrchy, ktoré si vďaka špeciálnej povrchovej úprave dlhodobo udržujú lesk a odolávajú poškriabaniu.

Sprchová hlavica vám ponúkne hneď tri druhy prúdov, medzi ktorými jednoducho prepínate prostredníctvom tlačidla Select na rukoväti sprchy. Jemnú starostlivosť plnú pohladenia dodáte prostredníctvom prúdu RainAir, sviežosť a intenzitu poskytne prúd Rain. Masážny prúd WhirlAir stavia na vírivý, uvoľňujúci prúd s masážnym potenciálom. Dokonalé vyváženie prúdov kontroluje technológia XXL Performance. Iste oceníte jednoduchú údržbu sprchy, s ktorou pomáhajú silikónové sprchové výstupky. Vodný kameň jednoducho zotriete rukou. Ekologickú stránku zohľadňuje technológia EcoSmart, ktorá vodu sýti vzduchom, čím dôjde k úspore spotreby vody, a to až o 60 %, čím sa znížia aj náklady domácnosti. Vodné kvapky sú potom plnšie a efektívnejšie.

Technické parametre

  • veľkosť sprchovej hlavice: 120 mm
  • pohodlné prepínanie druhov prúdu tlačidlom Select
  • druh prúdu: Rain, RainAir, WhirlAir
  • maximálny prietok (pri 0,3 MPa): 9 l/min
  • s vnútornými rozvodmi vody
  • preplachovateľný filter nečistôt
  • spojovací závit G ½
  • vhodné na používanie s prietokovým ohrievačom

Technické informácie

Výrobca:
Hansgrohe
Autorizovaný predajca
Kat. č.:
26521000
EAN:
4011097706054
Záruka:
2 roky
Typ:
ručná sprcha
Počet prúdov:
3
Tvar:
hranatá
Úspora vody:
Veľkosť hlavice [mm]:
120
Farba:
chróm

Výrobca Hansgrohe

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Táto značka patrí do koncernu, ktorý sa zaraďuje medzi niekoľko málo globálnych hráčov v oblasti sanitárnej techniky. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Hansgrohe sprchyvodovodné batérie i termostatické batérie patria k najkvalitnejším produktom v odbore sanitárnej techniky. 

Technológia

Prehľad technológií

EcoSmart

EcoSmart znamená vďaka vode obohatenej vzduchom príjemný zážitok zo sprchovania, vďaka mäkkému plnému vodnému prúdu. Rozdiel pocítite na vlastnej koži. Batérie a sprchy Hansgrohe, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 % nižšiu spotrebu vody než bežné produkty a to bez straty pohodlia, a to vďaka dobre vymyslenému obmedzovaču prietoku, špeciálnym dýzam a prímesi vzduchu. Menšia spotreba teplej vody spôsobuje taktiež menšie náklady na energiu. Rozumne ušetriť vodu, chrániť tak životné prostredie.

AirPower

Technológia, ktorá obohacuje vodu nasávaným vzduchom a vytvára tak plnšie, ľahšie a mäkšie kvapky. Na jeden liter vody pripadnú cca. tri litre vzduchu. Stačí pohľad na vodu vytekajúcu z kohútika batérie alebo na disk vodných lúčov u sprchy a zistíte, aké výhody AirPower prináša. Táto technológia ticho a spoľahlivo zväčšuje objem každej kvapky a znižuje nepríjemné striekanie vody. Perliaci sprchový dáždik AirPower pohltí Vaše telo a vytvorí príjemný pocit blaha. Výsledok pocítite ihneď na vlastnej koži. 

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

XXL Performance

Potešenie zo sprchovania vo veľkosti XXL. Všetkým, ktorí chcú zažiť nesmiernu zábavu pri sprchovaní, spoločnosť Hansgrohe ponúka ručné a hlavové sprchy o priemeroch 100 až 600 mm. Vďaka inteligentnému rozvodu vody na väčšiu plochu zažije celé Vaše telo príjemný sprchový dáždik. Navyše sú sprchy zaujímavé aj z ekologického hľadiska, v spojení s technológiou AirPower - obohatenie vody vzduchom, a tak sprchy XXL fungujú úsporne. Vaša spotreba vody sa tak nezvýši.

RainAir

Pokiaľ Vám nejde len o starostlivosť o telo, ale chcete byť vodou aj rozmaznávaní, vyskúšajte ručnú alebo hornú sprchu s mäkkým sprchovým prúdom RainAir. Každá z prevzdušnených kvapiek vychádza z veľkej a širokej dýzy, čo zaručí príjemný zážitok zo sprchovania.

Rain

Čím menšie sú otvory na ručnej alebo hornej sprche, tým väčší majú účinok. Sprchový prúd Rain oživuje a osviežuje svojím príjemne energickým spôsobom, ktorý vytryskáva na celé telo. Z tohto dôvodu sa obzvlášť hodí napríklad k rýchlemu a dôkladnému zmytiu šampónu.

WhirlAir

Sústredeným sprchovým prúdom Whirl je možné jednoducho zmyť každodenný stres. Či už použijete ručnú alebo hornú sprchu, tri jednotlivé trysky sa skrutkovito otáčajú a intenzívnym masážnym účinkom pomáhajú uvoľniť napätie.

Select (v kúpeľni)

Jedným stlačením zmeníte typ prúdu či druh sprchy. S tlačidlom Select je možné batérie obsluhovať veľmi jednoducho. Stlačením tlačidla sa voda nielen spúšťa a zastavuje, ale taktiež ním je možné u ručnej alebo hornej sprchy prepínať jednotlivé typy dýz. U termostatu je možné vďaka tejto integrovanej technike úplne presne púšťať a zastavovať prúd vody, aj voliť rôzne sprchy. V prípade potreby môžete batériu ovládať bez použitia rúk, pretože tlačidlo je možné prepínať intuitívne rukou alebo lakťom. Tlačidlo Select Hansgrohe garantuje jednoduchosť každý deň a je ideálne pre všetkých, ktorí ocenia komfortný a príjemný zážitok zo sprchovania.

Produkty série Raindance Select E

Produkty série Raindance Select E

Jemná starostlivosť o vaše telo aj psychiku získava vďaka sérii Raindance Select E jasné tvary. Vkusné moderné línie obdĺžnikov zdobia ručné aj hlavové sprchy, ktoré je možné získať aj v sprchových setoch. Tie sú vyladené tak, aby uspokojili aj najnáročnejšieho užívateľa. Vďaka radu zabudovaných technológií získate veľmi praktický kúpeľňový prvok, ktorý navyše znižuje spotrebu vody, a to bez negatívneho vplyvu na samotný sprchový pôžitok. Ovládanie je jednoduché vďaka termostatickým batériám.

Doprava zadarmo
výpredaj
630,12 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 22. 4.
Doprava zadarmo
výpredaj
630,12 € s DPH
Skladom 1 ks
Odosielame v pondelok 22. 4.
Doprava zadarmo
výpredaj
630,12 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 22. 4.
Doprava zadarmo
výpredaj
630,12 € s DPH
Skladom 1 ks
Odosielame v pondelok 22. 4.
Doprava zadarmo
výpredaj
672,58 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 22. 4.
Doprava zadarmo
výpredaj
257,33 € s DPH
Skladom 1 ks
Odosielame v pondelok 22. 4.
Doprava zadarmo
201,96 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 22. 4.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
79,06 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 22. 4.
Doprava zadarmo
118,66 € s DPH
Skladom 10 ks
Odosielame v pondelok 22. 4.
hore