Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe Talis E - Umývadlová batéria, CoolStart, matná čierna 71714670

Výrobca: Hansgrohe Série: Talis E Kat. č.: 71714670

Umývať si ruky aj čistiť si zuby vás s touto umývadlovou batériou... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
269,04 €
Naša cena
161,42 € s DPH (134,52 € bez DPH)

Skladom 10 ks
Zajtra odosielame

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
TrustPay
TrustPay
Gopay
GoPay
Transfer (Zálohová faktura)
Zálohová faktúra
Transaction (Dobírka)
Dobierka

Varianty produktu

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Umývať si ruky aj čistiť si zuby vás s touto umývadlovou batériou hansgrohe Talis E bude baviť. Získa si vás predovšetkým svojou vysokou kvalitou i poctivo vyrobenou keramickou kartušou, ktorá sa postará o plynulé a hladké ovládanie páky batérie.

Umývadlová batéria hansgrohe Talis E je zaujímavá aj vzhľadovo. Upútajú vás jej elegantné, zaoblené línie aj čistý design. Matná čierna farba dodáva batérii šmrnc a luxusný vzhľad. Výška batérie spolu s komfortnou zónou je 110 mm. Dĺžka výtoku je 112 mm.

Hansgrohe Talis E je veľmi úsporná - za minútu ňou pretečie iba 5 litrov vody, čím doma znížite spotrebu vody a energie až o polovicu. Batéria navyše v strednej polohe páky teplú vodu nemieša, takže okrem vody ušetríte aj elektrickú energiu. Tento variant umývadlovej batérie je navrhnutý bez odtokovej súpravy.

NAŠA RADA: Táto umývadlová batéria je vhodná na prietokový ohrievač.

Páková umývadlová batéria bez odtokovej súpravy

  • ComfortZone 110
  • dĺžka výtoku: 112 mm
  • normálny prúd s AirPower
  • prietok pri 0,3 MPa: 5 l/min EcoSmart
  • keramická kartuša
  • QuickClean technológia
  • nastaviteľné obmedzenie teploty
  • vhodné na prietokový ohrievač
  • rozmer prívodov: DN15
  • CoolStart - studená voda v polohe uprostred

Technické informácie

Výrobca:
Hansgrohe
Autorizovaný predajca
Série:
Kat. č.:
71714670
EAN:
4059625265796
Záruka:
2 roky
Typ:
klasická
Ovládanie:
Výbava:
s úspornou funkciou
s úsporou teplej vody
Dĺžka výtoku [mm]:
112
Comfort zone [mm]:
104
Výška [mm]:
162
Odtoková súprava:
bez výpuste
Výtok:
pevná
Farba:

Výrobca Hansgrohe

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Táto značka patrí do koncernu, ktorý sa zaraďuje medzi niekoľko málo globálnych hráčov v oblasti sanitárnej techniky. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Hansgrohe sprchyvodovodné batérie i termostatické batérie patria k najkvalitnejším produktom v odbore sanitárnej techniky. 

Technológia

Prehľad technológií

EcoSmart

EcoSmart znamená vďaka vode obohatenej vzduchom príjemný zážitok zo sprchovania, vďaka mäkkému plnému vodnému prúdu. Rozdiel pocítite na vlastnej koži. Batérie a sprchy Hansgrohe, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 % nižšiu spotrebu vody než bežné produkty a to bez straty pohodlia, a to vďaka dobre vymyslenému obmedzovaču prietoku, špeciálnym dýzam a prímesi vzduchu. Menšia spotreba teplej vody spôsobuje taktiež menšie náklady na energiu. Rozumne ušetriť vodu, chrániť tak životné prostredie.

AirPower

Technológia, ktorá obohacuje vodu nasávaným vzduchom a vytvára tak plnšie, ľahšie a mäkšie kvapky. Na jeden liter vody pripadnú cca. tri litre vzduchu. Stačí pohľad na vodu vytekajúcu z kohútika batérie alebo na disk vodných lúčov u sprchy a zistíte, aké výhody AirPower prináša. Táto technológia ticho a spoľahlivo zväčšuje objem každej kvapky a znižuje nepríjemné striekanie vody. Perliaci sprchový dáždik AirPower pohltí Vaše telo a vytvorí príjemný pocit blaha. Výsledok pocítite ihneď na vlastnej koži. 

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

CoolStart

Táto technológia je šetrná voči životnému prostrediu aj voči Vašej peňaženke. Pri strednom nastavení rukoväti preteká výhradne studená voda, zatiaľ čo u štandardných batérií sa v strednom nastavení okamžite spúšťa prietokový ohrievač alebo cirkulačné čerpadlo. U batérií CoolStart sa potrubný systém nemusí nutne naplniť teplou vodou. Posunutím páky vľavo dôjde k zmiešaniu s horúcou vodou. O výške teploty rozhodujete vy. Posun páky doprava je zablokovaný (s pákou pre teplú vodu je možné pohybovať len doľava). Týmto sa výrazne znižuje spotreba energie a tým aj emisie CO2.

ComfortZone (v kúpeľni)

Pokiaľ sa umývadlo a batéria k sebe nehodia, dochádza k rozstrekovaniu vody, preto Hansgrohe ComfortZone definuje individuálny úžitkový priestor medzi umývadlom a batériou. Viac voľnosti v pohybe medzi umývadlom a výtokom batérie! Vďaka ComfortZone se stáva umývanie, sprchovanie a kúpanie ešte príjemnejším. Zažite v kúpeľni novú voľnosť a užite si priestor, ktorý Vám dodáva vhodne zvolená ComfortZone.

Produkty série Talis E

Produkty série Talis E

Hladká elegancia zaoblených línií vodovodných batérií série Talis E prináša do vašej kúpeľne nádych luxusu. Okrem čistých línií oceníte aj precízne zhotovenie a citlivé ovládanie páky, o ktoré sa stará keramická kartuša. Umývadlové batérie je možné získať nielen v rôznych výškach, ale aj s rôznou dĺžkou výpustu. Jednotu štýlu podporíte aj vaňovou, sprchovou či bidetovou batériou a môžete zvoliť variant na stenu, pod omietku či na okraj vane. Milovníkov detailov poteší možnosť výberu medzi vkusnými povrchovými úpravami.

Doprava zadarmo
297,29 € s DPH
Skladom 4 ks
Zajtra odosielame
Doprava zadarmo
115,27 € s DPH
Skladom 11 ks
Zajtra odosielame
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
173,09 € s DPH
Skladom 7 ks
Zajtra odosielame
Doprava zadarmo
161,42 € s DPH
Skladom 6 ks
Zajtra odosielame
Doprava zadarmo
115,27 € s DPH
Skladom 17 ks
Zajtra odosielame
Doprava zadarmo
173,09 € s DPH
Expedícia obvykle do 36 dní.
hore