Preskočiť na hlavný obsah

Jednoduchá inštalácia u vás doma vďaka GROHE QuickFix

Nechcete čakať na inštalatéra? Vďaka GROHE QuickFix nemusíte! Objavte čaro QuickTool a vymeňte si vodovodnú batériu do 5 minút. Zaujíma vás viac informácií? Prečítajte si článok.

V domácnosti sme v minulom roku trávili omnoho viac času než obvykle. Jednak za to mohla pandémia koronavírusu a s tým spojené opatrenia, ale tiež práca na home office. A ako už to tak býva, ak v domácnosti nie ste s niečím spokojní, chcete to zmeniť. A tak sa veľa domácností rozhodlo pre renováciu alebo modernizáciu svojho bývania – ideálne vlastnými silami.


GROHE QuickFix              GROHE QuickFix

 

Než príde inštalatér…

Poznáte to, rozhodnúť sa o zmene nie je zložité, ale samotná realizácia býva omnoho komplikovanejšia. Zvlášť, keď príde reč na peniaze alebo na objednanie profesionálov. Nie každý inštalatér sa môže prispôsobiť vašim časovým možnostiam alebo finančnej situácii. Čo teraz? Hlavne nezúfajte! Vylepšenie domova totiž môže byť celkom jednoduché a pritom cenovo dostupné – dokonca aj v miestnostiach ako sú kúpeľne a kuchyne. 

Ako na to? Stavte na kvalitné produkty a vymeňte si ich svojpomocne.  

 

GROHE QuickFix: prekvapivo ľahké

Značka GROHE prišla s revolučným riešením, ktoré vám ušetrí čas aj peniaze. Vďaka konceptu GROHE QuickFix nemusíte čakať na inštalatéra alebo tráviť hodiny čítaním návodu na použitie. Dokonca nepotrebujete žiadne ďalšie vybavenie – všetko potrebné totiž nájdete priamo v balení.

 

Čo znamená GROHE QuickFix?

 

GROHE_QF_3.png

Nové balenie

GROHE QuickFix v novom kabáte! Výrobca ide s dobou – stavil na pútavý design obalu, ale tiež na zrozumiteľnejšie ľudsky písané popisy. Vďaka tomu si ľahšie vyberiete váš vysnený produkt a nič vás nemôže prekvapiť. 

GROHE_QF_5.png

QuickGuide

Zabudnite na nudné dlhé návody, ktoré nedávajú zmysel. V škatuli nájdete zrozumiteľný návod písaný pre bežných ľudí, nie pre odborníkov. A nechýbajú ani obrázky, ktoré vám uľahčia montáž.

GROHE_QF_12.png

QuickTool

Balenie umývadlových a kuchynských batérií Štart obsahuje nástroj, ktorý vám uľahčí inštaláciu produktu. Ale postupne sa tento pomocník objaví u zvyšku sortimentu. S QuickTool 3 v 1 jednoducho demontujete a namontujete pripojovacie hadičky, samotnú umývadlovú batériu aj perlátor. Odporúčame nevyhadzovať, ale pridať do vašej zbierky náradia na majstrovanie.

4.png

QuickVideo

Ak máte radšej videá, rozhodne vás poteší QR kód v balení. Ten vám totiž zobrazí inštalačné video, kde vidíte zrozumiteľne a jednoducho popísané úkony krok za krokom.

Ako môžete vidieť s GROHE QuickFix zvládne inštaláciu vodovodnej batérie naozaj každý a je jedno, či ide o šikovného majstra alebo niekoho, kto ešte nedržal hasák v ruke. Vďaka QuickTool máte všetko, čo k inštalácii potrebujete už vo svojom balení. All in od GROHE.

Súvisiace produkty

91,27 € s DPH
Skladom 14 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
70,62 € s DPH
Skladom 6 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
84,04 € s DPH
Skladom 3 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
175,15 € s DPH
Skladom 20 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
hore