STYLE PLUS s.r.o. Moravská 1259, 570 01 Litomyšl

Značka Paffoni: keď sa talianska vášeň pre krásu zasnúbi s prvotriednou kvalitou

Značka Paffoni: keď sa talianska vášeň pre krásu zasnúbi s prvotriednou kvalitou
30.01.2019 STYLE PLUS s.r.o. Magazín | Novinky a trendy

Vybavujete kúpeľňu a hľadáte kvalitné vodovodné batérie so štýlovým dizajnom a nevšedným vzhľadom? Stavte na kvalitnú taliansku značku Paffoni, ktorú sme novo zaradili do našej ponuky. Na trhu pôsobí už 66 rokov, vychádza z tradície rodinnej firmy a spĺňa najvyššie medzinárodné štandardy kvality a dizajnu.

História značky Paffoni sa začala písať v roku 1953 na severe Talianska v meste Pogno ležiacom neďaleko švajčiarských hraníc. Jej zakladateľom a otcom celej myšlienky prísť na trh s kvalitným vybavením do kúpeľne a kuchyne bol Roberto Paffoni.

Značka založená na rodinnej tradícií

A tak sa zrodil príbeh založený na hodnotách rodinnej firmy, nadšení z dobre odvedenej práce a posolstve dopriať všetkým zákazníkom kvalitné a dizajnové vodovodné batérie. „Vykladať príbeh značky Paffoni je ako vykladať príbeh mojej rodiny. Nadväzujeme na posolstvo a odkaz nášho otca. V priebehu desaťročí naša spoločnosť rástla, ale hodnoty zotrvávajú stále rovnaké,“ hovorí Ugo Paffoni, syn zakladateľa tejto značky.

Produkty ocenené certifikátom kvality

Za úspechom značky Paffoni stojí nielen rodinná tradícia, ale aj prvotriedne talianske materiály, z ktorých sú batérie vyrobené, a ktoré spĺňajú najvyššie medzinárodné štandardy. Práve preto spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001: 2015. Paffoni ďalej kladie dôraz na inovatívne technológie a funkčnosť všetkých svojich batérií, ale aj na kreativitu a ručnú výrobu typickú pre výrobu v Taliansku.

Spĺňa nároky na kvalitu a dizajn

Práve preto oslovila aj nás. „Značku Paffoni sme do našej ponuky zaradili preto, aby sme mohli zákazníkom poskytnúť pestrý výber tovaru. Okrem renomovaných nemeckých značiek preto ponovom ponúkame aj túto taliansku značku. Paffoni spĺňa naše nároky na kvalitu a dizajn,“ hovorí Kateřina Heinclová, produktová manažérka obchodu Sanitino.sk.

Okúzli milovníkov štýlového vybavenia

Paffoni venuje veľkú pozornosť aj dizajnu – odráža sa v ňom cit pre krásu aj povestné talianske umenie. Typické sú čisté línie, ostré aj oblé hrany, moderný vzhľad, elegancia a štýl. Okúzli všetkých milovníkov štýlového vybavenia s umeleckým cítením a vycibreným vkusom.

Do kúpeľne vnáša eleganciu, rovnováhu aj rafinovanosť

„V našej ponuke nájdete umývadlové, sprchové aj vaňové batérie. Zamerali sme sa na prémiové série so zaujímavým vzhľadom. Napríklad séria Elle a Effe vás okúzli svojou jednoduchou eleganciou, produktový rad Level vnesie do vašej kúpeľne rovnováhu a séria Light naopak rafinovanosť,“ dopĺňa Kateřina Heinclová. V úspech značky Paffoni veríme natoľko, že všetky produkty v našej ponuke máme naskladnené.

Prezrite si vodovodné batérie značky Paffoni v našej ponuke alebo si nechajte poradiť od našich odborníkov. Napíšte nám na e-mail info@sanitino.sk alebo zavolajte našim odborným poradcom na tel.č. +421 233 056 363.


Ostré hrany a čisté línie série Elle umocňujú zmysel pre eleganciu a štýl. Pre svoju jednoduchosť vyniknú batérie v každej modernej kúpeľni.


Séria Light je synonymom pre eleganciu, harmóniu čistých línií a jednoduchosť guľatých tvarov.Porovnání detailů designu série Elle a Effe

Vyvážené línie s citom pre maximálnu funkčnosť, zaoblené tvary a nadčasová elegancia činia z produktovej rady Level jednu z najobľúbenejších sérií značky Paffoni.