Preskočiť na hlavný obsah

Spláchnite starosti všedného dňa pomocou sprchových prúdov z dielne nemeckej renomovanej značky Hansgrohe. Objavte ideálny sprchový prúd pre vaše potreby.

Sprchujte sa ako pôžitkár, rýchlik alebo labužník!

Spláchnite starosti všedného dňa pomocou sprchových prúdov z dielne nemeckej renomovanej značky Hansgrohe.

Raz vyskúšate sprchové prúdy Hansgrohe a už navždy vám sprchovanie pod inou sprchou príde ako nuda. Hansgrohe venuje vývoji spŕch veľkú pozornosť a navrhuje rôzne druhy prúdov tak, aby si každý prišiel na svoje.

Podľa spoločnosti Hansgrohe sa ľudia delia pri sprchovaní do troch skupín:

  • Pôžitkári, ktorí sa radi nechajú rozmaznávať a hýčkať. 
  • Rýchlici, ktorí chcú ihneď prebudiť svoje zmysly.  
  • Labužníci, ktorí v sprche dlho a radi rozjímajú.

Hansgrohe má na svojom konte hneď 12 sprchových prúdov. Sú súčasťou horných spŕchručných spŕch. Vyberte si svojho favorita podľa svojej vnútornej energie, nálady, fyzickej kondície a chuti.
 

Hansgrohe CaresseAir

Získajte späť svoju vnútornú silu a buďte sami sebou.

Tento prúd je príjemnou vzpruhou. Nechajte sa namasírovať piatimi masážnymi prúdmi naraz. CaresseAir vás vráti späť do pohody po ťažkom pracovnom dni alebo po náročnom športovom výkone. Získajte späť svoju vnútornú silu a buďte sami sebou.


Hansgrohe IntenseRain

Zmyte zo seba šampón aj rannú ospalosť!

Tu jemné láskanie vody nečakajte. Sprchový prúd IntenseRain je dynamický a silný, takže s ním šampón zo seba zmyjete raz - dva. Ak chcete byť už od rána nabudený a v plnej sile, vyberte si práve tento prúd.


Hansgrohe Massage

Napätie zmizne ako mávnutím kúzelného prútika.

Ako názov napovedá, Massage je masážny sprchový prúd, s ktorým zmizne z vášho tela napätie ako mávnutím kúzelného prútika. Vďaka inovatívnemu kruhovému usporiadaniu prúdov sa obyčajné sprchovanie premení v domáci wellness zážitok.

 

Hansgrohe Mix

Užite si skvelú kombináciu jemného a dynamického prúdu.

Sprchový prúd Mix je jemný a dynamický zároveň. Kombinuje dohromady mäkký sprchovú prúd RainAir a povzbudzujúci sprchový prúd CaresseAir. Na vonkajšom okraji sprchy padajú mäkké kvapky, zatiaľ čo uprostred prúdi masážny prúd. To je skvelá kombinácia, ktorú oceníte každý deň.


Hansgrohe MonoRain

Uvoľňujúci prúd vás vráti späť do formy.

Akonáhle pustíte Mono, zbalí sa voda do jednoliateho bujného prúdu v strede sprchy a presne zacieli na časť tela, ktorú potrebujete uvoľniť. Mono je uvoľňujúci sprchový prúd, ktorého cieľom je vás upokojiť a dostať späť do formy. Ak máte nejaké starosti a cítite, že toho je na vás moc, zatvorte oči a pusťte sprchu. Všetko bude zase dobré.


Hansgrohe PowderRain

Zahaľte sa do jemnej náruče éterickej vodnej hmly.

Sprchový prúd PowderRain vás doslova objíme do vodnej náruče. Tento jemný prúd vyvolá na vašej koži nesmierne príjemný pocit a pripraví vám jedinečný a luxusný zážitok zo sprchovania.

PowderRain pripomína éterickú hmlu, ktorá vás donúti stále dokola pozerať sa, ako dopadá na vašu dlaň. V tú chvíľu zabudnete na okolitý svet.

Jednotlivé dýzy PowderRain majú šesť jemných otvorov (namiesto jedného), ktoré prúd rozdeľujú do jemných mikrokvapiek. Preto je tento prúd omnoho jemnejší než bežné sprchové prúdy. A voda bude dopadať na vašu pokožku ľahko ako pierko.

PowderRain je súčasťou ručných spŕch, sprchových setov a sprchových systémov – napríklad Raindance Select S 120 3jet, Raindance S 240 1jet PowderRain alebo Showerpipe Raindance Select S 240 1jet PowderRain.


Hansgrohe Rain a Rain XL

Sprchový dážď vás naladí do nového dňa.

Začnite deň s energiou! Tento prúd vás spoľahlivo prebudí do nového dňa. Jedná sa o energický dažďový prúd, ktorému prídu na chuť predovšetkým rýchlici. Šampón z vlasov a tela s ním zmyjete raz - dva.

Rain nájdete u väčšiny typov ručných a horných spŕch značky Hansgrohe.

 

RainAir a RainAir XL

Zahaľte sa do náruče sviežeho letného dažďa.

RainAir je upokojujúci dážď obohatený o vzduch, ktorý sprcha prisáva. Kvapky vody sú preto mäkké a plné a pripomínajúce svieži letný dáždik. Zahaľte sa do vodnej náruče a doprajte si hrejivý pocit radosti a pohody. Tento typ prúdu je ako stvorený pre pôžitkárov. Sprchový prúd RainAir nájdete napríklad u ručnej sprchy Raindance Select S 120.

 

Hansgrohe RainFlow

Plánujete domáci wellness? Nezabudnite na vodopád!

RainFlow je sprchový prúd, ktorý simuluje vodopád. Je súčasťou vybraných horných spŕch. Je založený na princípe prívalového prúdu. Dokonale uvoľní napätie vo vašom tyle a v ramenách. Ak si zariaďujete kúpeľňu v štýle wellness, RainFlow rozhodne nesmie chýbať.

 

Hansgrohe RainStream

Nájdite vnútornú harmóniu medzi kvapkami vodného závesu.

Bohatá sprcha s veľkými kvapkami vody. To je RainStream, jemný sprchovú prúd, ktorý tvorí jednotlivé šnúry vodných perličiek. Nikde sa nespoja dohromady – či už pod hornou sprchou stojí dvojmetrový muž alebo trojročné dieťa. Doprajte si osviežujúci a intenzívny zážitok, stojí to za to!

 

Hansgrohe SoftRain

Začnite deň pohodovo s jemným prúdom SoftRain.

Sprchový prúd SoftRain je veľmi jemný a preto sa pod ním budete cítiť ako v bavlnke. Začnite deň pohodovo a večer zakončite upokojujúcou sprchou. Schúľte sa do jemnej náruče a v kľude snívajte.

 

Hansgrohe TurboRain

Potrebujete nabudiť? Vyberte si TurboRain!

Sprchový prúd TurboRain robí svojmu názvu ozajstnú česť. Jedná sa o najsilnejší zo všetkých prúdov Hansgrohe. Svojou intenzitou a silou preberie do života aj najväčšieho spáča. Je vhodný predovšetkým pre tých, ktorí potrebujú rýchlu sprchu a idú radi rovno na vec.

 

Hansgrohe WhirlAir

S týmto prúdom maséra potrebovať nebudete.

Whirl je vírivý masážny prúd, s ktorým hravo spláchnete zhon a stres všedného dňa. Príjemne vás namasíruje a uvoľní vaše napätie predovšetkým v oblasti ramien a šije. Je založený na princípe rotácie troch silných prúdov, ktoré sa navzájom skrutkovito otáčajú a tým vaše telo intenzívne masírujú. S prúdom Whirl služby maséra potrebovať nebudete. Využijete ho po náročnej fyzickej práci alebo po športe.

Súvisiace produkty

79,06 € s DPH
Skladom 8 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
32,62 € s DPH
Skladom 19 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
380,64 € s DPH
Skladom 8 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
91,08 € s DPH
Skladom 14 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
18,22 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
50,18 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
26,64 € s DPH
Expedícia obvykle do 50 dní.
19,66 € s DPH
Skladom 6 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
51,62 € s DPH
Expedícia obvykle do 75 dní.
32,40 € s DPH
Skladom 4 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
202,25 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
43,06 € s DPH
Skladom 6 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
56,38 € s DPH
Skladom 3 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
79,06 € s DPH
Skladom 3 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
79,06 € s DPH
Skladom 3 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
98,71 € s DPH
Skladom 11 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
57,67 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 26. 2.
hore