Preskočiť na hlavný obsah

Bruckner

Bruckner

BrucknerBrucknerSpoločnosť Bruckner je stálicou na trhu so sanitárnymi výrobkami. Ide o českého výrobcu, ktorý svoju pozornosť cieli hlavne na potreby tuzemských zákazníkov. Ostatne, kto by ich mal poznať lepšie než ten, kto tu žije? Ponúka široké spektrum vodovodných batérií, spŕch a odpovedajúceho príslušenstva. 

Tradícia viac než 30 rokov

Spoločnosť Bruckner viac než 30 rokov starostlivo sleduje trendy na trhu, vyvíjajúce sa túžby aj možnosti svojich zákazníkov a poctivo sa zdokonaľuje v technologických postupoch. Výsledkom sú precízne, tvarovo zaujímavé a hlavne odolné produkty, ktoré zaujmú svojimi líniami, spracovaním aj funkčnosťou.

Dôraz na funkčnosť

Dlhodobé skúsenosti na poli sanitárnych produktov umožňujú spoločnosti Bruckner rozvíjať nové myšlienky a citlivým spôsobom ich prenášať do praktického života. Starostlivé sledovanie potrieb svojich zákazníkov spoločnosti umožňuje ponúknuť im vždy to, čo poteší ako funkčne, tak esteticky. Cieľom spoločnosti je sprostredkovanie domácnostiam možnosť získať kvalitné produkty v modernom či klasickom designe, ktoré sú odolné a dlhodobo spĺňajú vysoké nároky na spoľahlivú prevádzku.


Design, ktorý poteší aj náročných

Línie výrobkov potešia funkčne aj vizuálne. Spoločnosť sa nebojí ani pustiť sa na pole atypických tvarov, ktoré priestor kúpeľne príjemne oživia. Vždy však dbá na to, aby boli výrobky ľahko kombinovateľné s ostatným vybavením kúpeľne a aby zákazník získal možnosť vytvoriť tu esteticky harmonické prostredie. Výrobky sú zhotovené z odolných kovových materiálov, pričom ich línie sú podporené chrómovou povrchovou úpravou vo vysokom lesku.


 

   Bruckner            Bruckner             Bruckner

 

Pod jednou strechou

V ponuke spoločnosti nájdete nielen výrobky Bruckner, ale tiež ďalšie značky, ktoré v súlade s filozofiou spoločnosti prinášajú do života užívateľa kvalitu, spoľahlivosť, odolnosť a dlhodobú funkčnosť.

 

  • SAPHO: kompletné vybavenie kúpeľní (vodovodné batérie, kúpeľňový nábytok, umývadlá, záchody, sprchové vaničky, sprchové zásteny, vykurovacie telesá).
  • AQUALINE: široká ponuka kúpeľňového vybavenia.
  • GSI: sanitárna keramika.
  • KERASAN: sanitárna keramika.
  • POLYSAN: sprchové zásteny a vane.
  • REITANO: vodovodné batérie.
  • SILFRA: vodovodné batérie.

Série pre vašu kúpeľňu

Série pre vašu kuchyňu

Séria pre váš dom a záhradu

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

hore