Preskočiť na hlavný obsah

Grohe Eurosmart: Najpredávanejšie vodovodné batérie značky Grohe

Grohe Eurosmart patrí u zákazníkov k najobľúbenejším sériám vodovodných batérií značky Grohe. Prvú radu uviedla spoločnosť na trh v roku 1999 a od tej doby sa po celom svete predalo už viac než 30 miliónov kusov. Najnovšia – tretia – generácia ponúka väčšie pohodlie, rýchlejšiu inštaláciu a jednoduchú údržbu.

                             
Vodovodných batérií Grohe Eurosmart sa predalo po celom svete už viac ako 30 miliónov kusov. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne. Zdroj: Grohe.com

Vodovodné batérie do kúpeľne i kuchyne

Vodovodné batérie Grohe Eurosmart sú určené do kúpeľne i kuchyne a na prvý pohľad vás zaujmú svojou ergonomickou kovovou rukoväťou a dynamickými krivkami. „Typický je pre ne čistý štýl a jednoduchý vzhľad. Spoločnosť Grohe teraz vylepšila ich design a pridala mnoho inovatívnych technológií,“ hovorí Rudolf Jániš z internetového obchodu Sanitino.sk.

                                      
                                               Túto sériu charakterizuje čistý štýl a jednoduchý vzhľad. Zdroj: Grohe.com

Prietok len 5,7 litrov vody za minútu

Jednou z nich je napríklad nová kartuša GROHE SilkMove® ES s priemerom 35 mm. Hoci sa jedná o silnejšiu kartušu než v predchádzajúcej sérii, na vzhľade batérie sa táto inovácia neprejaví. Tiež vnútrajšok batérie je vylepšený o technológiu BlueCore - to znamená, že vnútorné rozvody sú oddelené, a tak máte istotu, že voda nepríde do styku s olovom alebo niklom. „Batéria je navyše vzhľadom k technológii Grohe EcoJoy úsporná, za minútu ňou pretečie len 5,7 litrov vody, takže ušetríte až 50 % vody a energie,“ vysvetľuje Rudolf Jániš.

                                          
Vľavo štandardná páková batéria s otočným uhlom 110°, vpravo batéria s technológiou Grohe SilkMove®ES, ktorá v strednej polohe vodu nemieša. Tým zbytočne neplytváte energiou. Zdroj: Grohe.com

Rozšírená ponuka veľkostí batérií S, M, L

Vodovodné batérie Grohe Eurosmart sa vyrábajú v niekoľkých veľkostiach označených S, M, L. Spoločnosť Grohe teraz ich ponuku rozšírila a vylepšila. „Batéria Eurosmart s veľkosťou S je teraz o 30 % vyššia než predchádzajúce modely. Batéria s veľkosťou M je vyššia a obsahuje mierne dlhšiu výtokovú trubicu. Úplnou novinkou je veľkosť L, ktorej súčasťou je štíhle telo batérie a dlhá, zahnutá výtoková trubica pre napúšťanie alebo umývanie veľkých hrncov,“ uzatvára Rudolf Jániš.

                                            
Vodovodné batérie Grohe Eurosmart sa vyrábajú v niekoľkých veľkostiach. Úplnou novinkou je veľkosť L, ktorej súčasťou je štíhle telo batérie a dlhá, zahnutá výtoková trubica. Zdroj: Grohe.com

Jednoduchá montáž i demontáž batérií

Vaňové a sprchové batérie Grohe Eurosmart  sú opatrené novým patentovaným systémom GROHE QuickFix®, s ktorým súpravu rýchlo a ľahko pripevníte alebo uvoľníte. Už teda žiadne kývajúce sa trubice a viditeľné spojky! A pokiaľ budete potrebovať vymeniť perlátor, postačí vám obyčajná minca.

                                      
                                          Úsporný perlátor vymeníte s pomocou obyčajnej mince. Zdroj: Grohe.com

Súvisiace produkty

60,89 € s DPH
Skladom 44 ks
Dnes odosielame
akcie
61,00 € s DPH
Expedícia obvykle do 21 dní.
77,83 € s DPH
Expedícia obvykle do 21 dní.
85,15 € s DPH
Expedícia obvykle do 21 dní.
hore