Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe Raindance Select S - Sprchová súprava 120, 3 prúdy, chróm 26631000

Výrobca: Hansgrohe Série: Raindance Select S Kat. č.: 26631000

Kompletná súprava na dokonalý zážitok zo sprchovania od vynálezcu... Zobraziť celý popis

268,56 € Ušetríte 107,42 € (40 %)
161,14 € s DPH (134,28 € bez DPH)

Skladom 2 ks
V pondelok 3. 10. u Vás

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Gopay
GoPay
Transfer
Zálohová faktúra
Transaction
Dobierka

Varianty produktu

Môže sa vám hodiť

Pre dlhšiu životnosť produktu

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Kompletná súprava na dokonalý zážitok zo sprchovania od vynálezcu nástennej sprchovej tyče

Vďaka ručnej sprche Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet je sprchovanie skutočným pôžitkom. Vďaka veľkej sprchovej hlavici (125 mm) zahalí voda vaše telo hrejivým letným dáždikom. Tak ako všetky výrobky značky Hansgrohe spája v sebe aj ručná sprcha výnimočný komfort s funkčnosťou: Ak chcete ručnú sprchu očistiť, stačí len s minimálnou námahou utrieť prstom usadeniny vápnika z pružných silikónových výstupkov. Spoločnosť Hansgrohe túto funkciu nazýva QuickClean. Vaša ručná sprcha má preto zaručený dokonalý prúd vody a dlhú životnosť.

Hansgrohe AirPower

Inovatívna technológia Hansgrohe AirPower obohacuje vodu v ručnej sprche veľkým množstvom vody, preto je každá kvapka neobyčajne plná, ľahká a jemná ako zamat. Vďaka tejto funkcii je ručná sprcha zároveň ohľaduplná k životnému prostrediu: prímes vzduchu predstavuje mimoriadne efektívne nakladanie s vodou.

Hansgrohe Select

Spoločnosť Hansgrohe vyvinula technológiu Select, ktorá umožňuje prepínať medzi jednotlivými druhmi prúdu stlačením jediného tlačidla. Všetko je neuveriteľné jednoduché, dokonca aj vtedy, keď si umývate vlasy a máte zatvorené oči. Jednoducho si vyberte to, čo vám vyhovuje. Ručná sprcha Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet umožňuje výber z troch možností: RainAir, Rain a WhirlAir .
RainAir je mäkký sprchový dáždik, ktorý vás bude rozmaznávať hrejivými kvapkami nasýtenými vzduchom. Rain je silný sprchový prúd, ktorý sa skvelo hodí napríklad na oplachovanie šampónu z vlasov. Koncentrovaný a silný masážny prúd WhirlAir pomáha uvoľniť unavené svaly.

Prečo Hansgrohe?

Spoločnosť Hansgrohe so sídlom v Schiltachu v nemeckom Schwarzwalde si počas svojej 110-ročnej histórie získala v odbore sanitárnej techniky povesť inovátora v oblasti technológií, designu a trvalej udržateľnosti. Vo svojich batériách, sprchách a sprchových systémoch prináša spoločnosť Hansgrohe originálne výrobky, ktoré zvyšujú pohodlie a atraktívnosť kúpeľní a kuchýň. Pre každodennú radosť z vody.

Dôverujte značke Hansgrohe. Zvoľte si ručnú sprchu Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet v praktickej súprave!

Technické parametre

 • druh prúdu: Rain, RainAir, WhirlAir
 • pohodlné prepínanie druhov prúdu tlačidlom Select
 • veľkosť sprchovej hlavice: 125 mm
 • otočný kĺb zabraňuje nepríjemnému krúteniu sprchovej hadice
 • uhol sklonu je možné zmeniť o 90°, jazdec sa dá vychýliť vľavo a vpravo rovnako ako nahor a nadol
 • maximálny prietok (pri 0,3 MPa): 15 l/min
 • chrómované držiaky na stenu z plastu

Súprava obsahuje

 • ručnú sprchu Raindance Select S 120 3jet (# 26530000)
 • nástennú tyč Unica’S Puro 0,90 m (# 28631000)
 • sprchovú hadicu Isiflex 1,60 m(# 28276000)
 • misku na mydlo Casetta'S Puro (# 28679000)

Technické informácie

Výrobca:
Hansgrohe
Autorizovaný predajca
Kat. č.:
26631000
EAN:
4011097719092
Záruka:
2 roky
Typ:
ručná sprcha s hadicou a sprchovou tyčou
Počet prúdov:
3
Tvar:
guľatá / kruhová
Úspora vody:
bez úspornej funkcie
Veľkosť hlavice [mm]:
120
Farba:
chróm

Výrobca Hansgrohe

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Táto značka patrí do koncernu, ktorý sa zaraďuje medzi niekoľko málo globálnych hráčov v oblasti sanitárnej techniky. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Hansgrohe sprchyvodovodné batérie i termostatické batérie patria k najkvalitnejším produktom v odbore sanitárnej techniky. 

Technológia

Prehľad technológií

AirPower

Technológia, ktorá obohacuje vodu nasávaným vzduchom a vytvára tak plnšie, ľahšie a mäkšie kvapky. Na jeden liter vody pripadnú cca. tri litre vzduchu. Stačí pohľad na vodu vytekajúcu z kohútika batérie alebo na disk vodných lúčov u sprchy a zistíte, aké výhody AirPower prináša. Táto technológia ticho a spoľahlivo zväčšuje objem každej kvapky a znižuje nepríjemné striekanie vody. Perliaci sprchový dáždik AirPower pohltí Vaše telo a vytvorí príjemný pocit blaha. Výsledok pocítite ihneď na vlastnej koži. 

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

XXL Performance

Potešenie zo sprchovania vo veľkosti XXL. Všetkým, ktorí chcú zažiť nesmiernu zábavu pri sprchovaní, spoločnosť Hansgrohe ponúka ručné a hlavové sprchy o priemeroch 100 až 600 mm. Vďaka inteligentnému rozvodu vody na väčšiu plochu zažije celé Vaše telo príjemný sprchový dáždik. Navyše sú sprchy zaujímavé aj z ekologického hľadiska, v spojení s technológiou AirPower - obohatenie vody vzduchom, a tak sprchy XXL fungujú úsporne. Vaša spotreba vody sa tak nezvýši.

RainAir

Pokiaľ Vám nejde len o starostlivosť o telo, ale chcete byť vodou aj rozmaznávaní, vyskúšajte ručnú alebo hornú sprchu s mäkkým sprchovým prúdom RainAir. Každá z prevzdušnených kvapiek vychádza z veľkej a širokej dýzy, čo zaručí príjemný zážitok zo sprchovania.

Rain

Čím menšie sú otvory na ručnej alebo hornej sprche, tým väčší majú účinok. Sprchový prúd Rain oživuje a osviežuje svojím príjemne energickým spôsobom, ktorý vytryskáva na celé telo. Z tohto dôvodu sa obzvlášť hodí napríklad k rýchlemu a dôkladnému zmytiu šampónu.

WhirlAir

Sústredeným sprchovým prúdom Whirl je možné jednoducho zmyť každodenný stres. Či už použijete ručnú alebo hornú sprchu, tri jednotlivé trysky sa skrutkovito otáčajú a intenzívnym masážnym účinkom pomáhajú uvoľniť napätie.

Select (v kúpeľni)

Jedným stlačením zmeníte typ prúdu či druh sprchy. S tlačidlom Select je možné batérie obsluhovať veľmi jednoducho. Stlačením tlačidla sa voda nielen spúšťa a zastavuje, ale taktiež ním je možné u ručnej alebo hornej sprchy prepínať jednotlivé typy dýz. U termostatu je možné vďaka tejto integrovanej technike úplne presne púšťať a zastavovať prúd vody, aj voliť rôzne sprchy. V prípade potreby môžete batériu ovládať bez použitia rúk, pretože tlačidlo je možné prepínať intuitívne rukou alebo lakťom. Tlačidlo Select Hansgrohe garantuje jednoduchosť každý deň a je ideálne pre všetkých, ktorí ocenia komfortný a príjemný zážitok zo sprchovania.

Produkty série Raindance Select S

Produkty série Raindance Select S

Nadštandardný zážitok zo sprchovania má séria Raindance Select S v popise práce. Vďaka svojim nekonfliktným kruhovým tvarom s plochými prvkami sa navyše hodí do väčšiny kúpeľňových štýlov. Ručné sprchy a hlavové sprchy, ktoré získate v rôznych priemeroch a povrchových úpravách, ponúkajú niekoľko prúdov vody. Vďaka radu úsporných technológií máte možnosť znížiť spotrebu vody na nevyhnutné minimum, a to bez negatívneho vplyvu na samotné sprchovanie. Zadovážiť si môžete aj vyladené sprchové sety, a to s alebo bez termostatickej batérie. Praktickú a elegantnú stránku môžete obohatiť aj o vkusné poličky.

196,34 € s DPH
Skladom 1 ks
V pondelok 3. 10. u Vás
196,34 € s DPH
Skladom 2 ks
V pondelok 3. 10. u Vás
155,88 € s DPH
Skladom 2 ks
V pondelok 3. 10. u Vás
155,88 € s DPH
Skladom 2 ks
V pondelok 3. 10. u Vás
155,88 € s DPH
Skladom 2 ks
V pondelok 3. 10. u Vás
161,14 € s DPH
Skladom 2 ks
V pondelok 3. 10. u Vás
304,99 € s DPH
Skladom 2 ks
V pondelok 3. 10. u Vás
304,99 € s DPH
Skladom 1 ks
V pondelok 3. 10. u Vás
161,14 € s DPH
Skladom 2 ks
V pondelok 3. 10. u Vás
hore