Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe Rainfinity: zažite luxusný pocit v priebehu sprchovania

Zažite naozajstnú relaxáciu v priebehu sprchovania! Poďte sa spoločne s nami zoznámiť s Rainfinity – radom spŕch pre náročných milovníkov wellness a designu.
 

Nemecká spoločnosť Hansgrohe patrí niekoľko rokov medzi lídrov na trhu s kúpeľňovým vybavením, ktorá si zakladá na vysokej kvalite, funkčnosti produktov, ale aj na špičkovom designe. To, že je spoločnosť Hansgrohe šampiónom v kúpeľňovom designe, dokazuje aj séria Rainfinity.

Skutočná relaxácia

luxusné horné sprchy hansgrohe.jpg

Kúpeľňa je odjakživa osobnou oázou pokoja a pohody. Miestom, kde môžete byť sami sebou a relaxovať po náročnom dni. A práve na odpočinok sa zamerala spoločnosť Hansgrohe, ktorá vyvinula inovatívnu technológiu na maximálnu relaxáciu.

Inovatívne sprchy Rainfinity ponúkajú komplexný program pre rozmaznávanie všetkých vašich zmyslov vďaka niekoľkým prúdom vody. Dýzy prúdu PowderRain majú novo až šesť otvorov, ktorými prúdia tisícky jemných mikrokvapiek vody. Tie následne jemne dopadajú na pokožku a vaše telo objímu v upokojujúcej vodnej náruči.  

luxusné sprchy hansgrohe rainfinity.jpg

Výhodou je aj to, že voda pri sprchovaní nestrieka okolo, takže nemusíte čistiť priestor sprchy od zaschnutých vodných kvapiek. Ak sa sprchujete v neskorých nočných hodinách alebo naopak skoro ráno, určite oceníte aj výrazne tichšie sprchovanie.

Hansgrohe Rainfinity sa môže pochváliť aj 20 % úsporou vody pri zachovaní komfortu v priebehu sprchovania.   

Veľmi obľúbeným produktom sú aj šijové sprchy Rainfinity,  ktoré využijú hlavne ženy, keď si nechcú namočiť vlasy alebo namaľovanú tvár. Takže aj dámy si môžu užiť relaxačnú sprchu pred oslavou bez obáv z rozmazania make-upu. Šijovú sprchu môžete využiť aj ako hornú, chrbtovú alebo bočnú sprchu.

 

 

Moderné technológie Rainfinity

Hansgrohe patrí medzi inovatívne spoločnosti. Pri sérii Rainfinity oceníte hneď niekoľko užitočných aj praktických technológií:  

 • MonoRain – veľmi presný, upokojujúci a uvoľňujúci sprchový prúd zo stredu sprchy
 • IntenseRain – intenzívny sprchový prúd, ktorý oceníte predovšetkým pri umývaní vlasov alebo pri rannej rozospatosti
 • PowderRain – veľmi jemný prúd vody pre relaxačné sprchovanie
 • XXL Performance – rozdeľuje tok vody prostredníctvom veľkého disku vodných lúčov, takže voda obklopuje celé telo
 • QuickClean – praktická funkcia, vďaka ktorej odstránite usadeniny vodného kameňa jednoduchým pretretím prstom
 • Select ­– pomocou tlačidla Select si jedným stlačením prepnete na akýkoľvek  z ponúkaných prúdov jednoducho a rýchlo
 • EcoSmart – šetrí spotrebu vody, ale vďaka vode obohatenej vzduchom zanecháva 100 % komfort a pohodlie  

Špičkový design

Rainfinity sa ale môže pochváliť aj špičkovým designom, ktorý si zaslúžil ocenenie iF GOLD AWARD 2019. Jeho moderná matná biela farba elegantne kontrastuje s tmavými grafitovými diskami vodných lúčov.

Zostavte si Rainfinity presne podľa seba

Svoje domáce wellness si môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv. V našej ponuke nájdete nielen kompletné sprchové súpravy, ale aj samostatné kúpeľňové vybavenie. Samostatne ponúkame aj základné telesá Rainfinity, ručné sprchy, horné sprchy, šijové sprchy, ale aj Rainfinity poličky.

Hlavné výhody sprchového setu Rainfinity

 • špičkový nadčasový design
 • domáci wellness
 • jednoduché a intuitívne ovládanie
 • inovatívne sprchové prúdy
 • úspora vody bez obmedzenia pohodlia
 • vysoká kvalita

Ak si stále neviete rady s výberom, obráťte sa na našich kolegov z Technického poradenstva na tel. čísle  +421 233 056 363 alebo cez e-mail poradenstvo@sanitino.sk.   

hore