Preskočiť na hlavný obsah

Ideal Standard

Ideal Standard

O značke Ideal Standard

Ideal Standard Ideal Standard WC

História spoločnosti sa začala datovať pred 140 rokmi v USA v malej továrni na výrobu liatinových toaliet a umývadiel. Založili ju dvaja írski prisťahovalci. Spoločnosť teraz sídli v Bruseli, avšak pôsobí vo viac ako 20 krajinách Európy, Stredného východu, Afriky a Latinskej Ameriky. Za dobu svojej existencie si predovšetkým na nemeckom trhu vybudovala silnú a stabilnú pozíciu v oblasti sanitárnej techniky. Ideal Standard venuje veľkú pozornosť inovácii a vývoji.

V roku 1969 uviedli na trh, ako prvý výrobca, závesné WC, v roku 1970 prvú kartušu s keramickými diskami. Spoločnosť tiež ako prvá predstavila sanitárny akrylát ako materiál na výrobu vaní.

Ambíciou spoločnosti Ideal Standard je posilňovať povedomie obľúbenej značky a dodávať zákazníkom inovatívne produkty za dostupné ceny. Vo svojej politike na ochranu životného prostredia vyžaduje, aby všetky výrobné závody pôsobili v súlade s miestnymi aj európskymi predpismi a normami. Cieľom je minimalizovať dopad výroby na životné prostredie a preto neustále zlepšujú svoju politiku ochrany životného prostredia.


Hodnoty Ideal Standard

Renomovaná značka Ideal Standard stavia svoj úspech na niekoľkých dôležitých hodnotách. Ťaží z mnohoročných znalostí a skúseností, veľký dôraz kladie na funkčnú dokonalosť, estetickú krásu aj budovanie dôvery.

Líder v modernom živote

Ideal Standard prináša do sveta sanitárnej techniky mnohoročné znalosti, šikovnosť a skúsenosti. Produkty navrhuje tak, aby vyhovovali potrebám zákazníkov.

Spolupracuje s poprednými univerzitami, architektmi, mestskými designérmi a stavebnými firmami po celom svete.

Večná hodnota designu

Design hrá u značky Ideal Standard dôležitú úlohu. Spolu s designérmi spája dokonalú funkčnosť výrobkov s estetickou krásou.

Rodinný prístup

Ideal Standard považuje spolupracovníkov, partnerov a zákazníkov za súčasť rozrastajúcej sa rodiny. Zameriava sa na budovanie vzťahov so zákazníkmi aj získavanie ich dôvery.

Ideal Standard

 

Získané designové ocenenia

Výrobky Ideal Standard získavajú pravidelne množstvo medzinárodných ocenení za kvalitu a design. .

designové ocenenia Ideal Standard

 

Designéri Ideal Standard

Výrobca spolupracuje už viac ako 40 rokov s najlepšími európskymi designérmi. Títo renomovaní umelci premietajú svoju kreativitu do všetkých produktov, a výsledkom sú tak štýlové vodovodné batérie, sanitárna keramika aj ostatné vybavenie do kúpeľne.

Designéri Ideal Standard

Produkty Ideal Standard v kategóriách

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

hore