Ideal Standard

Ideal Standard

O značke Ideal Standard

História spoločnosti sa začala datovať pred 140 rokmi v USA v malej továrni na výrobu liatinových toaliet a umývadiel. . Založili ju dvaja írski prisťahovalci. Spoločnosť teraz sídli v Bruseli, avšak pôsobí vo viac ako 20 krajinách Európy, Stredného východu, Afriky a Latinskej Ameriky. Za dobu svojej existencie si predovšetkým na nemeckom trhu vybudovala silnú a stabilnú pozíciu v oblasti sanitárnej techniky. Ideal Standard venuje veľkú pozornosť inovácii a vývoji. V roku 1969 uviedli na trh, ako prvý výrobca, závesné WC, v roku 1970 prvú kartušu s keramickými diskami. Spoločnosť tiež ako prvá predstavila sanitárny akrylát ako materiál na výrobu vaní.

Ambíciou spoločnosti Ideal Standard je posilňovať povedomie obľúbenej značky a dodávať zákazníkom inovatívne produkty za dostupné ceny. Vo svojej politike na ochranu životného prostredia vyžaduje, aby všetky výrobné závody pôsobili v súlade s miestnymi aj európskymi predpismi a normami. Cieľom je minimalizovať dopad výroby na životné prostredie a preto neustále zlepšujú svoju politiku ochrany životného prostredia.

Získané designové ocenenia

Výrobky Ideal Standard získavajú pravidelne množstvo medzinárodných ocenení za kvalitu a design. .

Designéri Ideal Standard

Výrobca spolupracuje už viac ako 40 rokov s najlepšími európskymi designérmi. Títo renomovaní umelci premietajú svoju kreativitu do všetkých produktov, a výsledkom sú tak štýlové vodovodné batérie, sanitárna keramika aj ostatné vybavenie do kúpeľne.

Technológia

Click and Clean

Click and Clean

Cool Body

Cool Body

Rimless

Rimless

Produkty Ideal Standard v kategóriách

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 14.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

hore