Preskočiť na hlavný obsah

Tipy na vianočné darčeky zo sveta kúpeľní a kuchýň

Najlepším vianočný darčekom je praktický darček, ktorý obdarovaná osoba využije. Aj vo svete kúpeľní a kuchýň sme našli produkty, ktoré (nielen) na Vianoce potešia. Poďte sa spoločne s nami pozrieť na naše tipy na vianočné darčeky.
 

Je nám jasné, že na Vianoce svojej drahej polovičke nekúpite inštalačný modul. A nečakáme, že vás pod stromčekom bude čakať nová vaňa alebo napríklad záchod. Ale aj v našej ponuke nájdete praktické darčeky vhodné pre každého člena domácnosti. A tu je pár užitočných produktov.

Filtračná kanvica Philips.jpg

Filtračná kanvica Philips

Darujte zdravie. Darujte cenovo dostupnú filtračnú kanvicu, ktorá sa efektívne postará o filtrovanie kohútikovej vody v každej domácnosti. S filtračnou kanvicou doprajete obdarovanému zdravú chutnú vodu bez zápachu chlóru a bez obsahu škodlivín. Vďaka štvorstupňovému filtru sa všetky čiastočky mikroplastov, olova a piesku odstránia a vám zostane priezračne čistá voda.

Sprchová hlavica

Pretekajúca hadica ručnej sprchy alebo nevhodná ručná sprcha trápi veľa domácností. S nákupom novej kvalitnej sprchovej hlavice zabijete dve muchy jednou ranou – zlepšíte komfort sprchovania v domácnosti a zároveň obstaráte praktický darček. Vybrať si môžete guľatú aj hranatú verziu dostupnú v niekoľkých farebných variantoch. V ponuke máme aj sety ručnej sprchy s hadicou, ktoré k sebe designovo ladia.

Kozmetické zrkadlo.jpg

Kozmetické zrkadlo

Každá žena sa rada parádi a upravuje. Ak neviete, čo svojej drahej polovičke kúpiť, vyberte jej kvalitné kozmetické zrkadlo. V ponuke máme zväčšovacie zrkadlá, ale aj obľúbené zrkadlá s LED osvetlením pre dokonalý make-up v každej situácii. A verte, že svojej kráske urobíte radosť, pretože sa nebude nakláňať cez umývadlo k veľkému zrkadlu, aby lepšie videla. 

 

Kúpeľňové doplnky

Dávkovače mydla, mydlovničky, držiaky pohárikov a kefiek sú potrebné v každej kúpeľni. Ak už máte zastaralú súpravu, ktorá nevyhovuje vášmu vkusu a interiéru, obmeňte ju. Set kúpeľňových doplnkov sa navyše skvele hodí aj ako darček kolegyniam z práce, novomanželom alebo babičkám.

Kuchynské batérie s filtrom.jpg

Kuchynská batéria

Každá žena chce mať dokonalú kuchyňu s krásnou a hlavne praktickou drezovou batériou. Ak neviete, čo darovať svojej žene, s novou kuchynskou batériou rozhodne neurobíte chybu. V ponuke máme niekoľko farebných variantov, veľkostí aj rôznych designov. Na uľahčenie práce v kuchyni vyberajte kuchynskú batériu s výsuvnou spŕškou, s dostatočne vysokým otočným vývodom a technológiou na jednoduché čistenie.

Kuchynské doplnky

Aj do kuchyne môžete obstarať pár užitočných pomocníkov. Z našej ponuky musíme zmieniť napríklad prípravné dosky s košíkom od značky Villeroy & Boch alebo nepostrádateľné dosky na krájanie Blanco. Ponúkame plastové, drevené ale aj sklenené dosky na krájanie v guľatom aj hranatom vyhotovení.

Grohe fľaše na pitie.jpg

Grohe fľaše na pitie

Vynikajúcim darčekom sú tiež cestovné fľaše Grohe. K dispozícii máme thermo fľaše Grohe Red so sitkom, ktoré udržia váš čaj perfektne teplý po niekoľko hodín. Ak však dávate prednosť studenému nápoju, zamerajte sa na cestovné fľaše Grohe Blue Pure.

Vidíte, aj vo svete kúpeľní a kuchýň sa dá vybrať praktický darček, ktorý poteší muža aj ženu. Ak by ste predsa len potrebovali s výberom vhodného tovaru poradiť, obráťte sa na našich kolegov z technického poradenstva na čísle +421 233 056 363 alebo cez email poradenstvo@sanitino.sk.

Súvisiace produkty

výpredaj
148,50 € s DPH
Expedícia obvykle do 14 dní.
hore