Preskočiť na hlavný obsah

Grohe Euphoria - Sprchový set 260 s termostatom, 3 prúdy, chróm 27296002

Výrobca: Grohe Série: Euphoria Kat. č.: 27296002
Doprava zadarmo
výpredaj

Či je vaša kúpeľňa veľká alebo malá, vždy ju môžete doviesť k... Zobraziť celý popis

Tento produkt už nepredávame.

Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
TrustPay
TrustPay
Gopay
GoPay
Transfer (Zálohová faktura)
Zálohová faktúra
Transaction (Dobírka)
Dobierka

Lacnejší produkt na dosah

Pre dlhšiu životnosť produktu

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Či je vaša kúpeľňa veľká alebo malá, vždy ju môžete doviesť k dokonalosti s pomocou sprchového setu s termostatickou batériou GROHE Euphoria. Táto sprchová sústava je vyladená tak, aby spĺňala tie najvyššie nároky na design, kvalitu spracovania, spoľahlivosť a bezproblémovú funkčnosť. Navyše pridáva intuitívne ovládanie a nemálo bezpečnostných prvkov, ktoré vás alebo vaše deti chránia pred oparením. Sprchová sústava pozostáva z hlavovej sprchy s otočným kĺbom a horizontálne otočným sprchovým ramenom 450 mm, ručnej sprchy so sprchovou hadicou s dĺžkou 1 750 mm a systémom Twistfree proti prekrúteniu, sprchovou tyčou, výškovo nastaviteľným držiakom ručnej sprchy a nástenným termostatom s Aquadimmerom GROHE SprayDimmer na prepínanie medzi hlavovou a ručnou sprchou.

Sprchová sústava na prvý pohľad zaujme svojimi modernými líniami a žiarivým vzhľadom chrómových povrchov. Tie pomáha udržiavať technológia GROHE StarLight, ktorá povrchy zároveň posilňuje v mechanickej odolnosti, a tiež zabraňuje usadzovaniu nečistôt. Hlavová sprcha ponúka tri prúdy vody, pričom sa môžete nechať rozmaznávať jemným prúdom Rain, alebo ekologickým SmartRain, ktorý znižuje spotrebu vody, prípadne sa nechajte povzbudiť prúdom Jet. O vyváženosť vodných lúčov sa stará technológia GROHE DreamSpray.

Ručná sprcha navyše ponúka prúd Massage, ktorý pomôže uvoľniť stuhnuté svaly. Bezproblémové ovládanie termostatickej batérie zaisťuje technológia GROHE TurboStat. O bezpečnosť dbá nielen bezpečnostná zarážka GROHE SafeStop, ale aj GROHE SafeStop Plus. Jednoduchú údržbu zaisťuje tiež technológia GROHE SpeedClean, ktorá pomáha s odstraňovaním vodného kameňa

Sprchový systém 260 Mono obsahuje

nástenný termostat s Aquadimmerom

 • umožňuje zmenu medzi hornou a ručnou sprchou
 • GROHE StarLight chrómový povrch
 • GROHE TurboStat - kompaktná kartuša s termoprvkom
 • GROHE SafeStop pri 38°C
 • GROHE SafeStop Plus - voliteľný obmedzovač teploty pri 43°C
 • SmartControl tlačidlo na reguláciu objemu
 • vhodné na prietokové ohrievače vody s výkonom od 18 kW/H
 • minimálny prietok 7 l/min

hlavovú sprchu Euphoria 260 so sprchovým ramenom

 • priemer hlavice: 260 mm
 • 3 sprchové prúdy: Rain, SmartRain, Jet
 • guľový kĺb s uhlom otočenia +/-15°
 • prípojný závit DN 15
 • GROHE DreamSpray - perfektné vodné lúče
 • GROHE StarLight chrómový povrch
 • GROHE SpeedClean - odstránenie vodného kameňa pretretím
 • vnútorný systém WaterGuide na dlhšiu životnosť
 • vhodné na prietokové ohrievače vody
 • minimálny tlak 1, 0 baru
 • horizontálne sprchové rameno 450 mm

ručnú sprchu Euphoria 110 Massage so sprchovou hadicou

 • priemer hlavice: 110 mm
 • sprchový prúd Rain, Massage, SmartRain
 • GROHE DreamSpray - perfektné vodné lúče
 • GROHE SprayDimmer - ľahké prepínanie medzi sprchovými prúdmi
 • GROHE StarLight chrómový povrch
 • GROHE SpeedClean odstránenie vodného kameňa pretretím
 • vnútorný systém WaterGuide na dlhšiu životnosť
 • univerzálny upevňovací systém, vhodný ku všetkým štandardným sprchovým hadiciam
 • sprchová hadica Silverflex 1750 mm s funkciou Twistfree proti skrúteniu hadice

K súprave je možné dokúpiť poličku GROHE EasyReach.

Technické informácie

Výrobca:
Grohe
Autorizovaný predajca
Série:
Kat. č.:
27296002
EAN:
4005176417818
Záruka:
5 rokov
Typ:
s termostatickou nástennou batériou
Úspora vody:
bez úspornej funkcie
Farba:
chróm

Výrobca Grohe

GROHE je popredným svetovým výrobcom sanitárnej techniky a globálnou značkou zameranou na poskytovanie inovatívnych vodných riešení. Produkty značky GROHE sa už desaťročia opierajú o kľúčové hodnoty spoločnosti, teda technológiu, kvalitu, design a udržateľnosť prírodných zdrojov. Len v priebehu posledných desiatich rokov získalo GROHE viac než 300 prestížnych ocenení za design a inovatívne technológie. GROHE sa špecializuje na výrobu vodovodných batériítermostatických batériíspŕchsprchových setovumývadiel i sprchových toaliet

Technológia

Prehľad technológií

StarLight

Neustále zlepšovanie v priebehu posledných rokov viedlo k jedinečne prepracovanému procesu pokovovania na výrobu silného a skvelého povrchu. Grohe StarLight. Táto technológia je skrátka zárukou dokonale trvanlivého produktu, nezávisle na konkrétnej farbe. Dokonale spracované, trvanlivé povrchové úpravy sú navrhnuté pre maximálnu odolnosť voči poškriabaniu a znečisteniu, čím zaručujú jednoduchú údržbu a dokonalý vzhľad po veľa rokov.

SpeedClean

Koniec usadzovaniu vodného kameňa. Vďaka silikónovým dýzam EasyClean stačí vodovodnú batériu po použití jednoducho zotrieť prstami. Všetok vodný kameň tým bude preč. Už žiadne zoškrabovanie, drhnutie a používanie agresívnych čistiacich prostriedkov.

TurboStat

Naša revolučná technológia Grohe TurboStat poskytuje vodu s požadovanou teplotou počas zlomku sekundy a udržuje ju konštantnú po celý čas sprchovania. Termostaty Grohtherm sú vybavené najpokročilejšími a precízne vyrobenými kartušami v odvetví. Termočlánok má zvýšenú citlivosť a naše termostaty reagujú na zmeny tlaku vody dvakrát rýchlejšie než predtým. Už nemusíte plytvať vodou, než nastavíte tú správnu teplotu.

DreamSpray

Technológia Grohe DreamSpray je jadrom každej sprchy Grohe: ponúka absolútne najvyššiu kvalitu a zahŕňa inovácie, ktoré vám pomáhajú vychutnať si bezpríkladný zážitok zo sprchovania. Pokročilé sprchovacie jednotky vo vnútri hlavice sprchy ponúkajú maximálnu presnosť a konzistentné rozvádzanie vody do každej jednotlivej dýzy. Nech si zvolíte akýkoľvek typ sprchy, pre akúkoľvek náladu, môžete si byť istí, že si pod sprchou užijete rýdzu zábavu.

SmartControl

Táto inovatívna technológia bola vyvinutá s ohľadom na dokonalú jednoduchosť používania. Stlačením tlačidla môžete jednoducho zapínať a vypínať prúd vody a otáčaním tlačidla regulujete jej teplotu. Systém si zapamätá nastavenú teplotu a objem pre budúce použitie. Pre spustenie hlavovej a ručnej sprchy súčasne jednoducho stlačíte obe tlačidlá. Pomocou týchto tlačidiel je možné zároveň prepínať a kombinovať jednotlivé režimy prúdu.

SmartRain spray

Ponúka rovnaké benefity ako klasický režim Rain, ale s nižšou spotrebou vody. Jedná sa o chytrý režim, ktorý aj pri nižšej spotrebe vody poskytuje dokonalý pôžitok zo sprchovania.

Rain spray

Široký, luxusný, jemný režim prúdu na upokojenie pokožky. Rovnako ako letný dážď, ktorý režim simuluje, je tento prúd všeobjímajúci a bohatý.

Jet spray

Intenzívne kruhové dýzy vytvárajúce osviežujúci prúd vody. Hodí sa obzvlášť na stimuláciu pokožky alebo čistenie vane či sprchového kútu.

Massage spray

Pulzujúci režim prúdu poskytujúci povzbudzujúcu masáž. Ak sa tešíte na skutočne stimulujúcu sprchu, ktorá povzbudí vaše zmysly, potom je silný prúd Massage Spray ideálnou voľbou. Tento pulzujúci prúd vám poskytne jedinečnú a povzbudzujúcu celkovú masáž.

SafeStop / SafeStop Plus

Táto bezpečnostná funkcia termostatov GROHE umožňuje nastaviť maximálnu teplotu vody na 38 °C, aby nedošlo k obareniu. Ak to nie je dostatočné, voliteľní poistka SafeStop Plus potom slúži ako prídavná úroveň zabezpečenia na teplotnú hranicu 43 °C.

Produkty série Euphoria

Produkty série Euphoria

Ručné sprchy a pôsobivé sprchové sety v elegantných oblých tvaroch, v chrómovom či leštenom warm sunset zhotovení spĺňajú vysoké nároky na modernú kúpeľňu. Dokonalý sprchovací zážitok vám ponúknu špeciálne vyvinuté prúdy hlavových a ručných spŕch. Optimálna distribúcia vody a technológie s dôrazom na zníženie spotreby vody zohľadňuje ekologické hľadisko a vám prinesie finančnú úsporu, a to pri zachovaní komfortu pri sprchovaní. Intenzita zážitku je umocnená možnou kombináciou s termostatickou batériou.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
88,80 € s DPH
Skladom 1 ks
Odosielame v pondelok 15. 4.
Doprava zadarmo
891,42 € s DPH
Skladom 1 ks
Odosielame v pondelok 15. 4.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
150,97 € s DPH
Skladom 13 ks
Odosielame v pondelok 15. 4.
Doprava zadarmo
891,42 € s DPH
Skladom 3 ks
Odosielame v pondelok 15. 4.
Doprava zadarmo
947,14 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 15. 4.
Doprava zadarmo
48,16 € s DPH
Skladom 1 ks
Odosielame v pondelok 15. 4.
hore