Preskočiť na hlavný obsah

Grohe Euphoria - Sprchový set 260 s termostatom, 3 prúdy, chróm 27296002

Výrobca: Grohe Série: Euphoria Kat. č.: 27296002

  Či je vaša kúpeľňa veľká alebo malá, vždy ju môžete doviesť k... Zobraziť celý popis

751,02 € Ušetríte 454,74 € (61 %)
296,28 € s DPH (246,90 € bez DPH)

Skladom 66 ks
V utorok 26. 10. u Vás

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Gopay
GoPay
Transfer
Zálohová faktúra
Transaction
Dobierka
Grohe Euphoria - Sprchový set 260 s termostatom, 3 prúdy, chróm 27296002

Grohe Euphoria - Sprchový set 260 s termostatom, 3 prúdy, chróm 27296002

Skladom 66 ks
V utorok 26. 10. u Vás
296,28 €

Nezabudnite dokúpiť

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 12.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

 

Či je vaša kúpeľňa veľká alebo malá, vždy ju môžete doviesť k dokonalosti s pomocou sprchového setu s termostatickou batériou GROHE Euphoria. Táto sprchová sústava je vyladená tak, aby spĺňala tie najvyššie nároky na design, kvalitu spracovania, spoľahlivosť a bezproblémovú funkčnosť. Navyše pridáva intuitívne ovládanie a nemálo bezpečnostných prvkov, ktoré vás, alebo vaše deti chránia pred oparením. Sprchová sústava pozostáva z hlavovej sprchy s otočným kĺbom a horizontálne otočným sprchovým ramenom 450 mm, ručnej sprchy so sprchovou hadicou s dĺžkou 1 750 mm a systémom Twistfree proti prekrúteniu, sprchovou tyčou, výškovo nastaviteľným držiakom ručnej sprchy a nástenným termostatom s AquaDimmerom GROHE SprayDimmer na prepínanie medzi hlavovou a ručnou sprchou.

Sprchová sústava na prvý pohľad zaujme svojimi modernými líniami a žiarivým vzhľadom chrómových povrchov. Tie pomáha udržiavať technológia GROHE StarLight, ktorá povrchy zároveň posilňuje v mechanickej odolnosti, a tiež zabraňuje usadzovaniu nečistôt. Hlavová sprcha ponúka tri prúdy vody, pričom sa môžete nechať rozmaznávať jemným prúdom Rain, alebo ekologickým SmartRain, ktorý znižuje spotrebu vody, prípadne sa nechajte povzbudiť prúdom Jet. O vyváženosť vodných lúčov sa stará technológia GROHE DreamSpray.

Ručná sprcha navyše ponúka prúd Massage, ktorý pomôže uvoľniť stuhnuté svaly. Bezproblémové ovládanie termostatickej batérie zaisťuje technológia GROHE TurboStat. O bezpečnosť dbá nielen bezpečnostná zarážka GROHE SafeStop, ale aj GROHE SafeStop Plus. Jednoduchú údržbu zaisťuje tiež technológia GROHE SpeedClean, ktorá pomáha s odstraňovaním vodného kameňa

Sprchová súprava obsahuje

 • nástenný termostat s aquadimmerom umožňuje prepínanie medzi hlavovou a ručnou sprchou
 • hlavová sprcha Euphoria 260 SmartControl s otočným kĺbom, uhol otáčania ±15°
 • 3 sprchové prúdy: Rain, SmartRain, Jet
 • horizontálne otočné sprchové rameno 450 mm
 • ručná sprcha Euphoria 110 Massage
 • 3 sprchové prúdy: Rain, SmartRain, Massage
 • výškovo nastaviteľná s klzákom
 • Silverflex sprchová hadica 1750 mm
 • kompaktná kartuša GROHE TurboStat s voskovaným termočlánkom
 • GROHE SafeStop bezpečnostná zarážka pri 38 °C
 • GROHE SafeStop Plus integrovaný teplotný obmedzovač na max 43 °C
 • GROHE DreamSpray dokonalé prúdy vody
 • GROHE StarLight chrómový povrch
 • GROHE SprayDimmer® – jednoduché prepínanie medzi sprchovými prúdmi
 • GROHE SpeedClean – odstránenie vodného kameňa pretretím
 • vnútorný systém WaterGuide na dlhšiu životnosť
 • Twistfree – zabraňuje skrúteniu sprchovej hadice
 • vhodné k prietokovým ohrievačom od 18 kW
 • minimálny prietok 7 l/min
 • odporúčaný minimálny tlak 1,0 baru
 • voliteľné príslušenstvo: GROHE EasyReach polička 

Technické informácie

Výrobca:
Grohe
Autorizovaný predajca
Série:
Kat. č.:
27296002
EAN:
4005176417818
Záruka:
5 rokov
Typ:
s termostatickou nástennou batériou
Výbava:
s hlavovou sprchou
Úspora vody:
bez úspornej funkcie
Farba:
chróm

Výrobca Grohe

Grohe je popredným svetovým výrobcom sanitárnej techniky a globálnou značkou zameranou na poskytovanie inovatívnych vodných riešení. Produkty značky Grohe sa už desaťročia opierajú o kľúčové hodnoty spoločnosti, teda technológiu, kvalitu, design a udržateľnosť prírodných zdrojov. Len v priebehu posledných desiatich rokov získalo Grohe viac než 300 prestížnych ocenení za design a inovatívne technológie. Grohe sa špecializuje na výrobu vodovodných batériítermostatických batériíspŕchsprchových setovumývadiel i sprchových toaliet

Technológia

Prehľad technológií

StarLight

Neustále zlepšovanie v priebehu posledných rokov viedlo k jedinečne prepracovanému procesu pokovovania na výrobu silného a skvelého povrchu. Grohe StarLight. Táto technológia je skrátka zárukou dokonale trvanlivého produktu, nezávisle na konkrétnej farbe. Dokonale spracované, trvanlivé povrchové úpravy sú navrhnuté pre maximálnu odolnosť voči poškriabaniu a znečisteniu, čím zaručujú jednoduchú údržbu a dokonalý vzhľad po veľa rokov.

SpeedClean

Koniec usadzovaniu vodného kameňa. Vďaka silikónovým dýzam EasyClean stačí vodovodnú batériu po použití jednoducho zotrieť prstami. Všetok vodný kameň tým bude preč. Už žiadne zoškrabovanie, drhnutie a používanie agresívnych čistiacich prostriedkov.

TurboStat

Naša revolučná technológia Grohe TurboStat poskytuje vodu s požadovanou teplotou počas zlomku sekundy a udržuje ju konštantnú po celý čas sprchovania. Termostaty Grohtherm sú vybavené najpokročilejšími a precízne vyrobenými kartušami v odvetví. Termočlánok má zvýšenú citlivosť a naše termostaty reagujú na zmeny tlaku vody dvakrát rýchlejšie než predtým. Už nemusíte plytvať vodou, než nastavíte tú správnu teplotu.

DreamSpray

Technológia Grohe DreamSpray je jadrom každej sprchy Grohe: ponúka absolútne najvyššiu kvalitu a zahŕňa inovácie, ktoré vám pomáhajú vychutnať si bezpríkladný zážitok zo sprchovania. Pokročilé sprchovacie jednotky vo vnútri hlavice sprchy ponúkajú maximálnu presnosť a konzistentné rozvádzanie vody do každej jednotlivej dýzy. Nech si zvolíte akýkoľvek typ sprchy, pre akúkoľvek náladu, môžete si byť istí, že si pod sprchou užijete rýdzu zábavu.

SmartControl

Táto inovatívna technológia bola vyvinutá s ohľadom na dokonalú jednoduchosť používania. Stlačením tlačidla môžete jednoducho zapínať a vypínať prúd vody a otáčaním tlačidla regulujete jej teplotu. Systém si zapamätá nastavenú teplotu a objem pre budúce použitie. Pre spustenie hlavovej a ručnej sprchy súčasne jednoducho stlačíte obe tlačidlá. Pomocou týchto tlačidiel je možné zároveň prepínať a kombinovať jednotlivé režimy prúdu.

SmartRain spray

Ponúka rovnaké benefity ako klasický režim Rain, ale s nižšou spotrebou vody. Jedná sa o chytrý režim, ktorý aj pri nižšej spotrebe vody poskytuje dokonalý pôžitok zo sprchovania.

Rain spray

Široký, luxusný, jemný režim prúdu na upokojenie pokožky. Rovnako ako letný dážď, ktorý režim simuluje, je tento prúd všeobjímajúci a bohatý.

Jet spray

Intenzívne kruhové dýzy vytvárajúce osviežujúci prúd vody. Hodí sa obzvlášť na stimuláciu pokožky alebo čistenie vane či sprchového kútu.

Massage spray

Pulzujúci režim prúdu poskytujúci povzbudzujúcu masáž. Ak sa tešíte na skutočne stimulujúcu sprchu, ktorá povzbudí vaše zmysly, potom je silný prúd Massage Spray ideálnou voľbou. Tento pulzujúci prúd vám poskytne jedinečnú a povzbudzujúcu celkovú masáž.

Produkty série Euphoria

Produkty série Euphoria

Ručné sprchy a pôsobivé sprchové sety v elegantných oblých tvaroch, v chrómovom či leštenom warm sunset zhotovení spĺňajú vysoké nároky na modernú kúpeľňu. Dokonalý sprchovací zážitok vám ponúknu špeciálne vyvinuté prúdy hlavových a ručných spŕch. Optimálna distribúcia vody a technológie s dôrazom na zníženie spotreby vody zohľadňuje ekologické hľadisko a vám prinesie finančnú úsporu, a to pri zachovaní komfortu pri sprchovaní. Intenzita zážitku je umocnená možnou kombináciou s termostatickou batériou.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
484,51 € s DPH
Skladom 43 ks
V utorok 26. 10. u Vás
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
806,28 € s DPH
Skladom 22 ks
V utorok 26. 10. u Vás
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
763,69 € s DPH
Skladom 10 ks
V utorok 26. 10. u Vás
Doprava zadarmo
803,80 € s DPH
Skladom 2 ks
V utorok 26. 10. u Vás
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
hore