Preskočiť na hlavný obsah

Grohe Grohtherm SmartControl Perfect - Sprchová súprava s termostatom pod omietku, 310 mm, chróm 34706000

Výrobca: Grohe Série: Grohtherm SmartControl Perfect Kat. č.: 34706000

Uvoľnenie na fyzickej, i mentálnej úrovni je viac ako žiadaný artikel.... Zobraziť celý popis

1 920,36 € Ušetríte 977,96 € (51 %)
942,40 € s DPH (785,33 € bez DPH)

Skladom 87 ks
V piatok 10. 12. u Vás

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Gopay
GoPay
Transfer
Zálohová faktúra
Transaction
Dobierka

Nezabudnite dokúpiť

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Tovar dostanete už zajtra

Objednávky nenechávame ležať ladom. Ak nakúpite skladový tovar do 11.00, zásielku odovzdáme dopravcovi ešte dnes.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Uvoľnenie na fyzickej, i mentálnej úrovni je viac ako žiadaný artikel. Lenže ako ho dosiahnuť? Jednou z ciest je pravidelne navštevovať kúpele. Aby ste si to mohli teraz dopriať, nemusíte opustiť byt. Kompletný sprchový set GROHE Rainshower je vybrúsený k dokonalosti nielen vo svojich hranatých líniách, ale najmä vo svojich funkciách a vlastnostiach. Sprchový set obsahuje hlavovú sprchu a sprchové rameno s dĺžkou 400 mm, ručnú sprchu so sprchovou hadicou 1 500 mm, nástenné kolienko s integrovaným držiakom ručnej sprchy, podomietkovú termostatickú batériu a podomietkové inštalačné telesá.

Hlavová sprcha v pôsobivých rozmeroch vás dokonale obklopí vodnými kvapkami, ktoré dokážu z vášho tela odplaviť nielen nečistoty, ale aj nepríjemné napätie vo svaloch. Iste oceníte vyváženosť vodných dýz, ktoré sú pod dohľadom technológie GROHE DreamSpray. Ručná sprcha poskytne perfektnú očistu a tiež jej prostredníctvom môžete prúd vody zacieliť na problematické miesta. Ovládanie prostredníctvom podomietkovej termostatickej batérie je intuitívne a jednoduché.

Výhodou je, že si jednoducho nastavíte požadovanú teplotu a prúd vody, a všetko spustíte jediným tlačidlom. Nastavené hodnoty sú udržiavané po celú dobu sprchovania. Zároveň má zabudovaných niekoľko bezpečnostných prvkov, ktoré vás chránia pred oparením. Nezostáva teda nič iné, než si svoje domáce kúpele vychutnať.

Sprchový set Rainshower 310

  • podomietková termostatická batéria Grohtherm SmartControl (29 126 000) s 3 výstupmi
  • GROHE Rapido SmartBox (35 600 000)
  • hlavová sprcha Rainshower SmartActive 310 Cube (26 479) s 2 prúdmi
  • sprchové rameno 400 mm a zabudovateľné teleso (26 483 000)
  • Euphoria Cube Stick ručná sprcha (27 698 000)
  • Euphoria Cube nástenné kolienko s integrovaným držiakom sprchy (26 370 000)
  • sprchová hadica Silverflex 1500 mm (28 364)

Technické informácie

Výrobca:
Grohe
Autorizovaný predajca
Kat. č.:
34706000
EAN:
4005176413797
Záruka:
5 rokov
Typ:
s termostatickou batériou pod omietku
Výbava:
s hlavovou sprchou
Úspora vody:
bez úspornej funkcie
Farba:
chróm

Výrobca Grohe

Grohe je popredným svetovým výrobcom sanitárnej techniky a globálnou značkou zameranou na poskytovanie inovatívnych vodných riešení. Produkty značky Grohe sa už desaťročia opierajú o kľúčové hodnoty spoločnosti, teda technológiu, kvalitu, design a udržateľnosť prírodných zdrojov. Len v priebehu posledných desiatich rokov získalo Grohe viac než 300 prestížnych ocenení za design a inovatívne technológie. Grohe sa špecializuje na výrobu vodovodných batériítermostatických batériíspŕchsprchových setovumývadiel i sprchových toaliet

Technológia

Prehľad technológií

StarLight

Neustále zlepšovanie v priebehu posledných rokov viedlo k jedinečne prepracovanému procesu pokovovania na výrobu silného a skvelého povrchu. Grohe StarLight. Táto technológia je skrátka zárukou dokonale trvanlivého produktu, nezávisle na konkrétnej farbe. Dokonale spracované, trvanlivé povrchové úpravy sú navrhnuté pre maximálnu odolnosť voči poškriabaniu a znečisteniu, čím zaručujú jednoduchú údržbu a dokonalý vzhľad po veľa rokov.

QuickFix

Rýchlejšia, jednoduchšia a bezproblémová inštalácia so systémom GROHE QuickFix skracuje dobu inštalácie až o 50%.

SpeedClean

Koniec usadzovaniu vodného kameňa. Vďaka silikónovým dýzam EasyClean stačí vodovodnú batériu po použití jednoducho zotrieť prstami. Všetok vodný kameň tým bude preč. Už žiadne zoškrabovanie, drhnutie a používanie agresívnych čistiacich prostriedkov.

DreamSpray

Technológia Grohe DreamSpray je jadrom každej sprchy Grohe: ponúka absolútne najvyššiu kvalitu a zahŕňa inovácie, ktoré vám pomáhajú vychutnať si bezpríkladný zážitok zo sprchovania. Pokročilé sprchovacie jednotky vo vnútri hlavice sprchy ponúkajú maximálnu presnosť a konzistentné rozvádzanie vody do každej jednotlivej dýzy. Nech si zvolíte akýkoľvek typ sprchy, pre akúkoľvek náladu, môžete si byť istí, že si pod sprchou užijete rýdzu zábavu.

SmartControl

Táto inovatívna technológia bola vyvinutá s ohľadom na dokonalú jednoduchosť používania. Stlačením tlačidla môžete jednoducho zapínať a vypínať prúd vody a otáčaním tlačidla regulujete jej teplotu. Systém si zapamätá nastavenú teplotu a objem pre budúce použitie. Pre spustenie hlavovej a ručnej sprchy súčasne jednoducho stlačíte obe tlačidlá. Pomocou týchto tlačidiel je možné zároveň prepínať a kombinovať jednotlivé režimy prúdu.

ActiveRain

Inovatívny režim prúdu na uvoľnenie natiahnutého svalstva alebo vyplachovanie šampónu z vlasov.

PureRain

Vylepšený sprchový dážď. PureRain je nový vylepšený sprchový prúd Rain s väčšími a jemnejšími kvapkami. Užijete si s ním ešte luxusnejší zážitok zo sprchovania. Je súčasťou sprchových systémov Grohe Euphoria SmartControl.

Produkty série Grohtherm SmartControl Perfect

Produkty série Grohtherm SmartControl Perfect

Vkusne zostavený sprchový set vám ponúka možnosť dokonalého uvoľnenia a relaxácie. Vašu kúpeľňu obohatí nielen ako elegantný prvok s čistými minimalistickými líniami, ale aj o svoje praktické vlastnosti. Jednotlivé časti sa vzájomne dopĺňajú a prehĺbia tak váš sprchovací zážitok. Vďaka podomietkovej termostatickej batérií získate možnosť vyhnúť sa výkyvom teploty a zároveň prinesiete do svojej domácnosti väčšiu bezpečnosť. Hlavová sprcha vás bude rozmaznávať dvomi prúdmi vody, ručná sprcha zážitok doladí.

985,10 € s DPH
Skladom 30 ks
V piatok 10. 12. u Vás
hore