Preskočiť na hlavný obsah

Grohe Vitalio Start - Sprchový set 250 s termostatom, 9,5 l/min, 2 prúdy, chróm 26696000

Výrobca: Grohe Série: Vitalio Start Kat. č.: 26696000

Jedinečná sprchovacia súprava GROHE Vitalio Start zaujme nielen svojím... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
581,47 €
Naša cena
298,63 € s DPH (248,86 € bez DPH)

Špeciálna zľava pre Vás!
Tento produkt môžete nakúpiť so zľavou 5 %.
Zadajte v košíku kód: SAN5SK.

Zľavové kódy nie je možné kombinovať.

Skladom > 100 ks
Zajtra odosielame

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
TrustPay
TrustPay
Gopay
GoPay
Transfer (Zálohová faktura)
Zálohová faktúra
Transaction (Dobírka)
Dobierka
Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Jedinečná sprchovacia súprava GROHE Vitalio Start zaujme nielen svojím vzhľadom, ale aj svojím výkonom a spoľahlivosťou. Nadčasová kombinácia nástenného termostatu, ručnej a hlavovej sprchy vám dopraje dokonalú očistu a perfektnú starostlivosť. Sprchový set stavia na osvedčené oblé línie, ktoré podčiarkuje modernými, žiarivo lesklými chrómovými povrchmi. Horná sprcha sa pohráva so štvorcovým designom so zaoblenými hranami. Povrchy sú prostredníctvom technológie GROHE StarLight chránené proti mechanickému poškodeniu. Technológia zabraňuje aj usadzovaniu vodných kvapiek a tvorbe vodného kameňa. Významne tiež uľahčuje údržbu.

Horná sprcha je vybavená jedným druhom prúdu, ktorý bez problémov zahalí celé vaše telo. Prispieva k tomu priateľský rozmer sprchovej hlavice 250x250 mm. Iste poteší aj technológia GROHE DripStop, ktorá minimalizuje odkvapkávanie. Ručná sprcha ponúka prúdy dva: Rain (jemný) a Jet (masážny). Obe sprchy majú zabudovaný obmedzovač prietoku GROHE EcoJoy, ktorý výrazne zníži spotrebu vody, avšak bez negatívneho dopadu na samotné sprchovanie. Váš zážitok je umocnený aj vďaka technológii GROHE DreamSpray, ktorá vyvážene využíva jednotlivé vodné dýzy. Tie sú chránené pred vodným kameňom tiež technológiou GROHE SpeedClean - hlavicu stačí po použití jednoducho zotrieť prstami či vlhkou handričkou. Ručná sprcha je navyše chránená silikónovým krúžkom GROHE ShockProof, ktorý znižuje riziko poškodenia pri jej páde.

Termostatická batéria s Aquadimmerom ponúka bezpečné a pohodlné ovládanie vodných prúdov. Vďaka poistke SafeStop, ktorú je potrebné manuálne uvoľniť pri teplotách od 38 °C, je riziko obarenia minimálne. K bezpečnému sprchovaniu prispieva aj technológia GROHE CoolTouch, ktorá povrchy udržuje dostatočne chladné. Iste váš poteší kompaktná kartuša GROHE TurboStat, ktorá udržuje vami nastavenú teplotu a intenzitu prúdu rovnakú po celú dobu sprchovania.

Súčasťou setu je aj sprchová hlavica s pojazdným držiakom, kam pohodlne umiestnite ručnú sprchu. Sprchová hadica VitalioFlex ponúka dĺžku 1750 mm a vďaka systému Twistfree sa nikdy neskrúti. V súprave nájdete aj horizontálne otočné sprchové rameno 390 mm na hornú sprchu.

Sprchový set obsahuje

nástenný termostat s Aquadimmerom

 • GROHE TurboStat - kompaktná kartuša s voskovaným termočlánkom
 • GROHE SafeStop - bezpečnostné tlačidlo na 38°C
 • GROHE SafeStop Plus - voliteľný obmedzovač teploty na úrovni 43°C
 • GROHE CoolTouch - ochrana proti obareniu
 • umožňuje zmenu medzi ručnou a hlavovou sprchou
 • vhodné na prietokové ohrievače od 18 kW
 • minimálny prietok 7 l/min
 • odporúčaný minimálny tlak vody 1,0 baru

hornú sprchu s jedným druhom sprchového prúdu

 • rozmer sprchovej hlavice 250 mm x 250 mm
 • kĺb s uhlom otočenia ± 10°
 • prípojný závit DN 15
 • GROHE EcoJoy 9,5 l/min obmedzovač prietoku
 • GROHE DreamSpray perfektné vodné lúče
 • GROHE Starlight chrómový povrch
 • GROHE DripStop minimalizuje odkvapkávanie
 • GROHE SpeedClean - odstránenie vodného kameňa pretrením
 • vnútorný systém WaterGuide na dlhšiu životnosť
 • vhodné na prietokové ohrievače vody
 • odporúčaný minimálny tlak vody 1,0 baru

ručnú sprchu Vitalio Start 100

 • priemer sprchovej hlavice 100 mm
 • sprchový prúd: Rain, Jet
 • GROHE EcoJoy 5,7 l/min obmedzovač prietoku
 • GROHE DreamSpray perfektné vodné lúče
 • GROHE Starlight chrómový povrch
 • GROHE SpeedClean - odstránenie vodného kameňa pretrením
 • GROHE ShockProof - silikónový krúžok proti poškodeniu, spôsobenom spadnutím sprchy
 • vnútorný systém WaterGuide na dlhšiu životnosť
 • odporúčaný minimálny tlak vody 1,0 baru
 • výškovo nastaviteľná s klzákom

sprchovú hadicu VitalioFlex

 • dĺžka hadice 1 750 mm
 • Twistfree - zabraňuje skrúteniu sprchovej hadice

horizontálne otočné sprchové rameno 390 mm

Ku sprchovému setu je možné dokúpiť poličku EasyReach.

Technické informácie

Výrobca:
Grohe
Autorizovaný predajca
Série:
Kat. č.:
26696000
EAN:
4005176580833
Záruka:
5 rokov
Typ:
s termostatickou nástennou batériou
Úspora vody:
úsporná
Farba:
chróm

Výrobca Grohe

GROHE je popredným svetovým výrobcom sanitárnej techniky a globálnou značkou zameranou na poskytovanie inovatívnych vodných riešení. Produkty značky GROHE sa už desaťročia opierajú o kľúčové hodnoty spoločnosti, teda technológiu, kvalitu, design a udržateľnosť prírodných zdrojov. Len v priebehu posledných desiatich rokov získalo GROHE viac než 300 prestížnych ocenení za design a inovatívne technológie. GROHE sa špecializuje na výrobu vodovodných batériítermostatických batériíspŕchsprchových setovumývadiel i sprchových toaliet

Technológia

Prehľad technológií

CoolTouch

Technológia Grohe CoolTouch zaručuje, že celý vonkajší povrch nikdy neprekročí uprednostňovanú teplotu sprchy. Tým, že sme do našich termostatických batérií integrovali inovatívny chladiaci kanál, vytvorili sme bariéru medzi horúcou vodou a chrómovým povrchom - takže nie je pri manipulácii nikdy príliš horúci. Takéto bezpečnostné opatrenie má zmysel predovšetkým pre deti, ktoré nedokážu vždy rozpoznať, či je objekt, ktorého sa dotýkajú, nebezpečne horúci.

StarLight

Neustále zlepšovanie v priebehu posledných rokov viedlo k jedinečne prepracovanému procesu pokovovania na výrobu silného a skvelého povrchu. Grohe StarLight. Táto technológia je skrátka zárukou dokonale trvanlivého produktu, nezávisle na konkrétnej farbe. Dokonale spracované, trvanlivé povrchové úpravy sú navrhnuté pre maximálnu odolnosť voči poškriabaniu a znečisteniu, čím zaručujú jednoduchú údržbu a dokonalý vzhľad po veľa rokov.

EcoJoy

Všetky výrobky GROHE EcoJoy® sú systematicky navrhnuté na úsporu vody a energie, aby boli šetrené cenné zdroje. Tieto výrobky, vybavené technológiami na úsporu vody, ponúkajú dokonalý pôžitok z vody bez nutných kompromisov. Zníženie spotreby vody a energie ide ruka v ruke s pohodlím a atraktívnym designom. Menej vody. Dokonalý prúd.

SpeedClean

Koniec usadzovaniu vodného kameňa. Vďaka silikónovým dýzam EasyClean stačí vodovodnú batériu po použití jednoducho zotrieť prstami. Všetok vodný kameň tým bude preč. Už žiadne zoškrabovanie, drhnutie a používanie agresívnych čistiacich prostriedkov.

TurboStat

Naša revolučná technológia Grohe TurboStat poskytuje vodu s požadovanou teplotou počas zlomku sekundy a udržuje ju konštantnú po celý čas sprchovania. Termostaty Grohtherm sú vybavené najpokročilejšími a precízne vyrobenými kartušami v odvetví. Termočlánok má zvýšenú citlivosť a naše termostaty reagujú na zmeny tlaku vody dvakrát rýchlejšie než predtým. Už nemusíte plytvať vodou, než nastavíte tú správnu teplotu.

DreamSpray

Technológia Grohe DreamSpray je jadrom každej sprchy Grohe: ponúka absolútne najvyššiu kvalitu a zahŕňa inovácie, ktoré vám pomáhajú vychutnať si bezpríkladný zážitok zo sprchovania. Pokročilé sprchovacie jednotky vo vnútri hlavice sprchy ponúkajú maximálnu presnosť a konzistentné rozvádzanie vody do každej jednotlivej dýzy. Nech si zvolíte akýkoľvek typ sprchy, pre akúkoľvek náladu, môžete si byť istí, že si pod sprchou užijete rýdzu zábavu.

Rain spray

Široký, luxusný, jemný režim prúdu na upokojenie pokožky. Rovnako ako letný dážď, ktorý režim simuluje, je tento prúd všeobjímajúci a bohatý.

Jet spray

Intenzívne kruhové dýzy vytvárajúce osviežujúci prúd vody. Hodí sa obzvlášť na stimuláciu pokožky alebo čistenie vane či sprchového kútu.

SafeStop / SafeStop Plus

Táto bezpečnostná funkcia termostatov GROHE umožňuje nastaviť maximálnu teplotu vody na 38 °C, aby nedošlo k obareniu. Ak to nie je dostatočné, voliteľní poistka SafeStop Plus potom slúži ako prídavná úroveň zabezpečenia na teplotnú hranicu 43 °C.

Produkty série Vitalio Start

Produkty série Vitalio Start

Vyvážené sprchové sety Vitalio Start ponúkajú nielen kvalitu, spoľahlivosť a dlhú životnosť, ale tiež možnosť príjemného sprchovacieho zážitku. Sprchové sety sú navrhnuté tak, aby splnili vysoké nároky nielen na funkčnosť, ale aj design. Vďaka tomu sa skvele hodia do väčšiny kúpeľňových štýlov. Obsahujú hlavovú sprchu, ručnú sprchu s hadicou, nástennú sprchovú batériu a sprchovú tyč s držiakom ručnej sprchy. Vybrať si môžete medzi pákovou batériou a batériou termostatickou. Jednotlivé prvky sú vybavené radom moderných technológií, ktoré dbajú na vašu bezpečnosť (chránia pred obarením), ale tiež zvyšujú mechanickú odolnosť sprchového setu, zvyšujú kvalitu prežitku vďaka skvelej vyváženosti prúdov, znižujú spotrebu vody a uľahčuje údržbu.

Doprava zadarmo
3D model
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
26,69 € s DPH
Skladom 19 ks
Zajtra odosielame
16,09 € s DPH
Skladom 44 ks
Zajtra odosielame
hore