Preskočiť na hlavný obsah

Hansgrohe Pulsify Select - Sprchová hlavica Relaxation 105, 3 prúdy, EcoSmart, kefovaný bronz 24111140

Výrobca: Hansgrohe Série: Pulsify Select Kat. č.: 24111140

Ručná sprcha Relaxation  vyhotovenie: kefovaný bronz materiál: plast /... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
75,12 €
Naša cena
45,07 € s DPH (37,56 € bez DPH)

Expedícia obvykle do 75 dní.

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
TrustPay
TrustPay
Gopay
GoPay
Transfer (Zálohová faktura)
Zálohová faktúra
Transaction (Dobírka)
Dobierka

Varianty produktu

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Ručná sprcha Relaxation 

 • vyhotovenie: kefovaný bronz
 • materiál: plast / kov
 • spodná časť sprchy: grafitová čierna
 • veľkosť sprchovej hlavice: 105 mm XXL Performance
 • sprchový prúd: PowderRain, IntenseRain, masážny prúd
 • pohodlná voľba prúdu tlačidlom Select
 • maximálny prietok (pri 0,3 MPa): 8,2 l/min EcoSmart
 • min. prietokový tlak: 1,2 bar
 • s vnútorným vedením vody
 • s technológiou QuickClean
 • závit prívodov G 1⁄2
 • rozmer prívodov: DN15

Technické informácie

Výrobca:
Hansgrohe
Autorizovaný predajca
Série:
Kat. č.:
24111140
EAN:
4059625442654
Záruka:
2 roky
Typ:
ručná sprcha
Počet prúdov:
3
Tvar:
guľatá / kruhová
Úspora vody:
Veľkosť hlavice [mm]:
105
Farba:
bronz

Výrobca Hansgrohe

Filozofia značky Hansgrohe vychádza z rodinnej tradície. Táto značka patrí do koncernu, ktorý sa zaraďuje medzi niekoľko málo globálnych hráčov v oblasti sanitárnej techniky. Jej cieľom je ponúkať zákazníkom produkty, ktoré zaručujú výnimočné štandardy funkčnosti a kvality. Hansgrohe sprchyvodovodné batérie i termostatické batérie patria k najkvalitnejším produktom v odbore sanitárnej techniky. 

Technológia

Prehľad technológií

EcoSmart

EcoSmart znamená vďaka vode obohatenej vzduchom príjemný zážitok zo sprchovania, vďaka mäkkému plnému vodnému prúdu. Rozdiel pocítite na vlastnej koži. Batérie a sprchy Hansgrohe, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 % nižšiu spotrebu vody než bežné produkty a to bez straty pohodlia, a to vďaka dobre vymyslenému obmedzovaču prietoku, špeciálnym dýzam a prímesi vzduchu. Menšia spotreba teplej vody spôsobuje taktiež menšie náklady na energiu. Rozumne ušetriť vodu, chrániť tak životné prostredie.

QuickClean

Vďaka praktickej technike QuickClean je možné usadeniny vodného kameňa odstrániť jednoduchým prejdením prstom. Perlátor batérií aj dýzy spŕch sú vybavené pružnými silikónovými výstupmi, na ktorých ľahko odstránite usadeniny vodného kameňa. Takto ošetrované výrobky zostávajú dlhšie funkčné, majú dlhšiu životnosť a predovšetkým aj rovnomerný tok vody.

XXL Performance

Potešenie zo sprchovania vo veľkosti XXL. Všetkým, ktorí chcú zažiť nesmiernu zábavu pri sprchovaní, spoločnosť Hansgrohe ponúka ručné a hlavové sprchy o priemeroch 100 až 600 mm. Vďaka inteligentnému rozvodu vody na väčšiu plochu zažije celé Vaše telo príjemný sprchový dáždik. Navyše sú sprchy zaujímavé aj z ekologického hľadiska, v spojení s technológiou AirPower - obohatenie vody vzduchom, a tak sprchy XXL fungujú úsporne. Vaša spotreba vody sa tak nezvýši.

IntenseRain

Silným sprchovým prúdom IntenseRain sa šampón zmyje úplne jednoducho. Je ideálny k rýchlemu rannému povzbudeniu na celý deň. Týmto prúdom je možné v sprche zmývať nielen šampón, ale aj rannú rozospatosť, a začať tak deň v plnej sile.

Massage

Koncentrovaný sprchový prúd, pod ktorým ťarcha všedného dňa ľahko zmizne. Vďaka presne mierenému prúdu je možné hravo uvoľniť všetky napäté miesta. Vďaka inovatívnemu kruhovému usporiadaniu prúdov sa sprcha premení v mobilný wellness salón pre každú kúpeľňu.

PowderRain

Veľmi jemný prúd, ktorého mikrokvapky vzbudzujú nadšenie. Dýzy majú teraz namiesto jedného až šesť otvorov, ktorými voda vyviera po tisícoch kvapiek, ktoré zamatovo jemne dopadajú na pokožku a telo objímu vo vodnej náruči. Voda omnoho menej odstrekuje a priestor sprchy tak nie je nutné toľko čistiť od vodných škvŕn, navyše si užijete sprchovanie s výrazne tichšou sprchou. Ďalšou výhodou je až 20% úspora vody.

Select (v kúpeľni)

Jedným stlačením zmeníte typ prúdu či druh sprchy. S tlačidlom Select je možné batérie obsluhovať veľmi jednoducho. Stlačením tlačidla sa voda nielen spúšťa a zastavuje, ale taktiež ním je možné u ručnej alebo hornej sprchy prepínať jednotlivé typy dýz. U termostatu je možné vďaka tejto integrovanej technike úplne presne púšťať a zastavovať prúd vody, aj voliť rôzne sprchy. V prípade potreby môžete batériu ovládať bez použitia rúk, pretože tlačidlo je možné prepínať intuitívne rukou alebo lakťom. Tlačidlo Select Hansgrohe garantuje jednoduchosť každý deň a je ideálne pre všetkých, ktorí ocenia komfortný a príjemný zážitok zo sprchovania.

Produkty série Pulsify Select

Produkty série Pulsify Select

Sprchové riešenia, ktoré v sebe spájajú nádherný design, kvalitné vyhotovenie a využitie moderných technológií, to sú výrobky Hansgrohe Pulsify Select. Vybrať si tu môžete buď samostatnú sprchovú hlavicu s praktickou technikou QuickClean a niekoľkými režimami prúdu vody alebo rovno celý sprchový set. Ten je doplnený o sprchovú tyč a hadicu s ochranou proti zlomeniu. Medzi jednotlivými prúdmi - PowderRain, IntenseRain a masážny prúd, pohodlne prepínate jediným tlačidlom Select. Výrobky Hansgrohe Pulsify Select ponúkame vo farebných úpravách matná biela, matná čierna alebo chrómová. 

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
61,20 € s DPH
Skladom 29 ks
Odosielame v pondelok 4. 3.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
65,66 € s DPH
Skladom 30 ks
Odosielame v pondelok 4. 3.
Doprava zadarmo
81,36 € s DPH
Skladom 10 ks
Odosielame v pondelok 4. 3.
Doprava zadarmo
113,76 € s DPH
Skladom 2 ks
Odosielame v pondelok 4. 3.
Doprava zadarmo
113,76 € s DPH
Skladom 5 ks
Odosielame v pondelok 4. 3.
Doprava zadarmo
94,10 € s DPH
Skladom 4 ks
Odosielame v pondelok 4. 3.
hore