Preskočiť na hlavný obsah

Predstavujeme vám ďalšiu novinku od značky Grohe – kompozitné drezy. Majú elegantný a nadčasový design, sú vyrobené z kvalitných a tvrdých materiálov, odolajú teplotám vyšším než 200 °C a ich súčasťou je integrovaný odkvapkávač či automatický odtok. S týmito drezmi vás bude práca v kuchyni baviť.


77 % ľudí nemá umývačku riadu

Viete, že 77 % ľudí umýva riad stále v dreze? Niektorí ľudia totiž zámerne umývačku riadu odmietajú, či už z dôvodov malého priestoru v kuchyni alebo preto, že zanecháva na riade mapy.

Aj keď umývačku riadu doma máte, okolo drezu sa aj tak točíte prakticky neustále – keď napustíte vodu do rýchlovarnej kanvice (chcete si zaliať kávu horúcou vodou priamo z kohútiku?), inokedy v ňom umývate veľký hrniec, opláchnete zeleninu alebo ho napustíte vodou pri bežnom upratovaní kuchyne.


             kuchynský drez

                                                                 Elegantný a nadčasový design drezov Grohe


Drez je srdcom kuchyne

Drez je skrátka srdcom kuchyne. Preto by mal byť praktický, úplne funkčný, kvalitný, ale tiež príjemný na pohľad. Chcete vedieť, ako pri výbere drezu postupovať? Prečítajte si užitočné rady v našom článku Ako vybrať drez.

Na trhu existuje pestrá ponuka drezov rôznych rozmerov, kvality, funkcií aj značiek. Jednou z nich je nemecká renomovaná značka Grohe, ktorá práve prichádza na trh s novinkou – kompozitnými drezmi.

             kuchynský drez Grohe

                                                                Vďaka Grohe QuickFix je inštalácia veľmi jednoduchá

Kompozitné drezy vydržia naveky

Kompozitné drezy majú elegantný a nadčasový design, sú vyrobené z kvalitných a tvrdých materiálov, odolajú teplotám vyšším ako 200 °C a ich súčasťou je integrovaný odkvapkávač či automatický odtok. S týmito drezmi vás bude práca v kuchyni jednoducho baviť.

„V našej ponuke nájdete rôzne typy drezov – napríklad kompaktné modely s integrovaným odkvapkávačom, veľké dvojité drezy pre maximum priestoru alebo vysoko elegantné zapustené drezy,“ hovorí Katarína Heinclová, produktová manažérka internetového obchodu Sanitino.sk.

                      drezy grohe              kuchynský granitový drez Grohe
 

Doprajte si unikátne technológie

„Drezy sú vybavené špeciálnymi technológiami – napríklad Grohe QuickFix na jednoduchú montáž, Grohe Whisper na tiché napúšťanie vody či automatickým odtokom, vďaka ktorému už nikdy nebudete siahať do špinavej vody,“ doplňuje Katarína Heinclová.

Spoločnosť Grohe všetky svoje drezy navrhla tak, aby sa vďaka svojmu inovatívnemu a modernému designu hodili do akéhokoľvek typu interiéru.

NÁŠ TIP: Ku kuchynskému drezu si vyberte aj vhodnú drezovú batériu.

Potrebujete s výberom kuchynského drezu poradiť? Obráťte sa na našich odborníkov. Volajte +421 233 056 363 alebo píšte na poradenstvo@sanitino.sk.

Rozšírte tiež skupinu našich fanúšikov na Facebooku a prihláste sa k odberu nášho newsletteru. Budete stále v obraze, aké sú súčasné novinky a trendy na trhu sanitárnej techniky.

Súvisiace produkty

162,00 € s DPH
Skladom 1 ks
Zajtra odosielame
306,00 € s DPH
Expedícia obvykle do 32 dní.
hore