Preskočiť na hlavný obsah

Grohe Rainshower SmartControl - Sprchový set Duo 360 s termostatom, 2 prúdy, chróm/mesačná biela 26250LS0

Výrobca: Grohe Série: Rainshower SmartControl Kat. č.: 26250LS0
Doprava zadarmo

Sprchový set Rainshower System Smartcontrol 360 Duo ponúka vyvážené... Zobraziť celý popis

Cena odporúčaná výrobcom
2 123,26 €
Naša cena
1 209,13 € s DPH (1 007,61 € bez DPH)

Špeciálna zľava pre Vás!
Tento produkt môžete nakúpiť so zľavou 5 %.
Zadajte v košíku kód: SAN5SK.

Zľavové kódy nie je možné kombinovať.

Skladom 24 ks
Zajtra odosielame

Pridať do nákupného zoznamu
Možnosti platby: Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
TrustPay
TrustPay
Gopay
GoPay
Transfer (Zálohová faktura)
Zálohová faktúra
Transaction (Dobírka)
Dobierka

Varianty produktu

Môžete nám dôverovať
Naše ceny vás potešia

Či zariaďujete jednu kúpeľňu alebo aj päť. Každému ponúkame výhodné ceny. Veľkoodberateľom i špeciálne zľavy.

Najširšia ponuka skladom
U nás si vyberiete

Naše sklady praskajú vo švíkoch. Práve teraz máme k dispozícii 6 918 položiek a 58 744 výrobkov popredných značiek, napr. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi.

Doprava zdarma
Spôsob dopravy

Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou SPS a GLS a prepravnými spoločnosťami Toptrans a GEIS.

S nákupom vám poradíme
S nákupom
vám poradíme

V našom tíme máme technických odborníkov, ktorí Vám s nákupom poradia, takže Vám určite všetko bude pasovať a fungovať ku spokojnosti.

Informácie o produkte

Informácie o produkte

Sprchový set Rainshower System Smartcontrol 360 Duo ponúka vyvážené prúdy a dokonalý hladký design, ktorý povznesie atmosféru klasicky, aj moderne ladenej kúpeľne. Hlavová sprcha ponúka dva prúdy vody, uvoľňujúci GROHE PureRain, prípadne GROHE Rain O2 a prúd TrioMassage. Vďaka priemeru hlavovej sprchy 360 mm ste vodnými lúčmi doslova zahalení a máte čas nechať vydýchnuť unavené telo, či myseľ. Ručná sprcha podporí vašu očistu. V prípade potreby ju môžete umiestniť do posuvného držiaka na sprchovej tyči. Ručná sprcha je vybavená sprchovou hadicou s dĺžkou 1 750 mm, ktorá vám sprchovanie spríjemní systémom proti zamotaniu Twistfree. Perfektné vodné lúče zaisťuje technológia GROHE DreamSpray, ktorá vyvážene zapája jednotlivé dýzy. Starosť si nemusíte robiť ani s vodným kameňom. Vďaka technológii GROHE SpeedClean ho sprchovú hlavicu zbavíte jednoduchým pretrením prstami.

Ovládanie sprchových prúdov je jednoduché a intuitívne vďaka termostatu na stenu. Zrozumiteľné symboly vás presne navedú. Stlačením tlačidla volíte požadovanú sprchu, jeho otočením regulujete vodný prúd, a to od ekonomického EcoJoy, po plný prúd Full Flow. Teplotu regulujete ergonomickou rukoväťou, pričom o vašu bezpečnosť sa stará zarážka GROHE SafeStop pri 38°C. Plynulosť prúdu zaisťuje kompaktná kartuša GROHE TurboStat s voskovaným termočlánkom. Výhodou je tiež technológia GROHE CoolTouch, ktorá uchováva povrchy dostatočne chladné. Súčasťou termostatu je aj praktická polička GROHE EasyReach. Starostlivosť o povrchy je jednoduchá aj vďaka technológii GROHE StarLight, ktorá udržuje ich žiarivý vzhľad a podporuje mechanickú odolnosť.

Sprchový set Rainshower Smartcontrol Duo 360 obsahuje

nástenný SmartControl termostat s prepínaním prúdov

 • umožňuje aj prepínanie medzi hlavovou a ručnou sprchou
 • GROHE StarLight chrómový povrch
 • GROHE CoolTouch - ochrana proti obareniu
 • GROHE TurboStat - kartuša s voskovaným termočlánkom
 • GROHE EcoJoy - technológia na nízku spotrebu vody a perfektný prietok
 • GROHE SafeStop - bezpečnostná zarážka pri 38 °C
 • GROHE SafeStop Plus - voliteľný obmedzovač teploty pri 43 °C
 • SmartControl tlačidlo ON-OFF, ovládanie prúdu od EcoJoy po plný prúd Full Flow
 • GROHE EasyReach - sprchová polička, biela farba

hlavovú sprchu Rainshower so sprchovým ramenom

 • rozmer 220 x 361 mm
 • spodná časť sprchy v bielej farbe
 • GROHE StarLight chrómový povrch
 • GROHE SpeedClean - odstránenie vodného kameňa pretretím
 • GROHE EcoJoy - technológia na nízku spotrebu vody a perfektný prietok
 • sprchový prúd PureRain, prípadne úsporný Rain O2 a povzbudzujúci TrioMassage
 • horizontálne sprchové rameno 500 mm

ručnú sprchu Power&Soul 115 s nástenným držiakom ručnej sprchy a sprchovou hadicou

 • priemer sprchy 115 mm
 • spodná časť sprchy v bielej farbe
 • sprchový prúd PureRain (nastavené z výroby)
 • počas inštalácie je možné zvoliť ako druhý režim prúdu GROHE Rain O2 
 • minimálny prietok: 10 l/min
 • GROHE DreamSpray - perfektné vodné lúče
 • GROHE StarLight chrómový povrch
 • GROHE SpeedClean - odstránenie vodného kameňa pretretím
 • vnútorný systém WaterGuide na dlhšiu životnosť
 • Silverflex sprchová hadica 1 750 mm 
 • Twistfree zabraňuje skrúteniu sprchovej hadice
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Technické informácie

Výrobca:
Grohe
Autorizovaný predajca
Kat. č.:
26250LS0
EAN:
4005176317002
Záruka:
5 rokov
Typ:
s termostatickou nástennou batériou
Úspora vody:
úsporná
Farba:
biela
chróm

Výrobca Grohe

GROHE je popredným svetovým výrobcom sanitárnej techniky a globálnou značkou zameranou na poskytovanie inovatívnych vodných riešení. Produkty značky GROHE sa už desaťročia opierajú o kľúčové hodnoty spoločnosti, teda technológiu, kvalitu, design a udržateľnosť prírodných zdrojov. Len v priebehu posledných desiatich rokov získalo GROHE viac než 300 prestížnych ocenení za design a inovatívne technológie. GROHE sa špecializuje na výrobu vodovodných batériítermostatických batériíspŕchsprchových setovumývadiel i sprchových toaliet

Technológia

Prehľad technológií

CoolTouch

Technológia Grohe CoolTouch zaručuje, že celý vonkajší povrch nikdy neprekročí uprednostňovanú teplotu sprchy. Tým, že sme do našich termostatických batérií integrovali inovatívny chladiaci kanál, vytvorili sme bariéru medzi horúcou vodou a chrómovým povrchom - takže nie je pri manipulácii nikdy príliš horúci. Takéto bezpečnostné opatrenie má zmysel predovšetkým pre deti, ktoré nedokážu vždy rozpoznať, či je objekt, ktorého sa dotýkajú, nebezpečne horúci.

StarLight

Neustále zlepšovanie v priebehu posledných rokov viedlo k jedinečne prepracovanému procesu pokovovania na výrobu silného a skvelého povrchu. Grohe StarLight. Táto technológia je skrátka zárukou dokonale trvanlivého produktu, nezávisle na konkrétnej farbe. Dokonale spracované, trvanlivé povrchové úpravy sú navrhnuté pre maximálnu odolnosť voči poškriabaniu a znečisteniu, čím zaručujú jednoduchú údržbu a dokonalý vzhľad po veľa rokov.

EcoJoy

Všetky výrobky GROHE EcoJoy® sú systematicky navrhnuté na úsporu vody a energie, aby boli šetrené cenné zdroje. Tieto výrobky, vybavené technológiami na úsporu vody, ponúkajú dokonalý pôžitok z vody bez nutných kompromisov. Zníženie spotreby vody a energie ide ruka v ruke s pohodlím a atraktívnym designom. Menej vody. Dokonalý prúd.

SpeedClean

Koniec usadzovaniu vodného kameňa. Vďaka silikónovým dýzam EasyClean stačí vodovodnú batériu po použití jednoducho zotrieť prstami. Všetok vodný kameň tým bude preč. Už žiadne zoškrabovanie, drhnutie a používanie agresívnych čistiacich prostriedkov.

TurboStat

Naša revolučná technológia Grohe TurboStat poskytuje vodu s požadovanou teplotou počas zlomku sekundy a udržuje ju konštantnú po celý čas sprchovania. Termostaty Grohtherm sú vybavené najpokročilejšími a precízne vyrobenými kartušami v odvetví. Termočlánok má zvýšenú citlivosť a naše termostaty reagujú na zmeny tlaku vody dvakrát rýchlejšie než predtým. Už nemusíte plytvať vodou, než nastavíte tú správnu teplotu.

DreamSpray

Technológia Grohe DreamSpray je jadrom každej sprchy Grohe: ponúka absolútne najvyššiu kvalitu a zahŕňa inovácie, ktoré vám pomáhajú vychutnať si bezpríkladný zážitok zo sprchovania. Pokročilé sprchovacie jednotky vo vnútri hlavice sprchy ponúkajú maximálnu presnosť a konzistentné rozvádzanie vody do každej jednotlivej dýzy. Nech si zvolíte akýkoľvek typ sprchy, pre akúkoľvek náladu, môžete si byť istí, že si pod sprchou užijete rýdzu zábavu.

SmartControl

Táto inovatívna technológia bola vyvinutá s ohľadom na dokonalú jednoduchosť používania. Stlačením tlačidla môžete jednoducho zapínať a vypínať prúd vody a otáčaním tlačidla regulujete jej teplotu. Systém si zapamätá nastavenú teplotu a objem pre budúce použitie. Pre spustenie hlavovej a ručnej sprchy súčasne jednoducho stlačíte obe tlačidlá. Pomocou týchto tlačidiel je možné zároveň prepínať a kombinovať jednotlivé režimy prúdu.

PureRain

Vylepšený sprchový dážď. PureRain je nový vylepšený sprchový prúd Rain s väčšími a jemnejšími kvapkami. Užijete si s ním ešte luxusnejší zážitok zo sprchovania. Je súčasťou sprchových systémov Grohe Euphoria SmartControl.

SafeStop / SafeStop Plus

Táto bezpečnostná funkcia termostatov GROHE umožňuje nastaviť maximálnu teplotu vody na 38 °C, aby nedošlo k obareniu. Ak to nie je dostatočné, voliteľní poistka SafeStop Plus potom slúži ako prídavná úroveň zabezpečenia na teplotnú hranicu 43 °C.

Produkty série Rainshower SmartControl

Produkty série Rainshower SmartControl

Sprchové systémy, ktoré sú vyvinuté pre potreby dokonalého uvoľnenia. Hlavová sprcha, ktorú si môžete zadovážiť aj samostatne, vyniká svojím rozmerom. Vďaka perfektnému využitiu vodných trysiek navodí príjemný sprchovací zážitok. Ručná sprcha tento efekt tiež podporuje. Termostatické batérie udržujú stálosť vodného prúdu a navyše sú vybavené aj radom bezpečnostných prvkov, ktoré zabraňujú opareniu. Prepínanie medzi sprchami a ovládaním je jednoduché a intuitívne. Relaxačný efekt umocňuje čistý dizajn, ktorý pracuje s oblými hranami v kombinácii s rovnými povrchmi.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
1 095,38 € s DPH
Expedícia obvykle do 21 dní.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
12,13 € s DPH
Expedícia obvykle do 21 dní.
Doprava zadarmo
hore