Preskočiť na hlavný obsah

Ako správne zariadiť kúpeľňu (a neskôr toho neľutovať)

Poznáte to. Sedíte v reštaurácii a vyberáte si menu z jedálneho lístka. Zeleninový šalát alebo steak s hranolkami? Byť za „slušného“ alebo hrešiť? Vyberiete si šalát, a aj keď sa jedná o jedlo, ktoré vášmu telu na noc prospeje viac, tak či tak závidíte svojmu partnerovi jeho kalorickú bombu. Vitajte vo svete rozhodovacej paralýzy.

Viete, že každý deň urobíme asi 70 vedomých rozhodnutí? Podľa vedcov však k tomu ešte navyše denne urobíme zhruba 23-35 tisíc rozhodnutí, bez toho, aby sme si to uvedomovali. Jedná sa veľakrát o „nepodstatné“ voľby – kde si sadneme v autobuse, čo si vezmeme ráno na seba, akou činnosťou v práci začneme a pod. Len 226 týchto drobných rozhodnutí sa týka jedla. To je neuveriteľné číslo. Denne teda strávime niekoľko hodín vedomým či nevedomým rozhodovaním, rozmýšľaním a váhaním. Často nás to vyčerpá natoľko, že rozhodnutie radšej odložíme na inokedy a venujeme sa niečomu inému, čo vedie k prokrastinácii. 

ako zariadiť kúpeľňu.jpg

Máme tendencie výber ľutovať

Je prirodzené, že keď si totiž niečo vyberieme, máme tendenciu si v budúcnosti hovoriť, čo by bolo, keby sme si vtedy vybrali niečo iné. Premýšľanie nad ostatnými možnosťami nás vedie k tomu, že sme s vybraným variantom menej a menej spokojní.

V žiadnom prípade vás ale nechceme vydesiť. Poznáme riešenie, ako si správne vybrať a chceme vám ho odovzdať. Prinášame vám niekoľko typov, ako pri výbere zariadení do kúpeľne postupovať, aby ste sa vyhli rozhodovacej paralýze a svojho výberu neskôr neľutovali.

S nami chybu neurobíte

Sanitárna technika nie je jednoduchý odbor. To samo o sebe môže viesť k nerozhodnosti, ale nemusíte sa obávať, že by ste nákupom u nás urobili chybu. Sme priamymi predajcami mnohých renomovaných značiek, čo znamená, že predávame originálny a kvalitný tovar. V našej ponuke nájdete viac než 67 000 výrobkov obľúbených značiek, ako napríklad Grohe, Hansgrohe, Geberit, Kludi, Hansa, Ideal Standard a ďalší. To už je pestrý výber, nemyslíte?

Aj zákazníci sú s našou ponukou a poskytovanými službami spokojní, čo nám dávajú najavo nielen svojimi kladnými recenziami, ale aj pravidelným nákupom.

Nakupovanie v našom obchode ponúka mnoho výhod:

- široký sortiment oproti kamenným obchodom

- možnosť všetko si v pokoji rozmyslieť  

- pohodlie domova bez nutnosti niekam jazdiť

- nízke ceny

Prečítajte si naše rady a tipy, ako predísť rozhodovacej paralýze.

Tipy, ako sa vyhnúť rozhodovacej paralýze

1. Napíšte si zoznam

Vybavujete celú kúpeľňu alebo zháňate len novú drezovú batériu? Napíšte si zoznam, aký tovar hľadáte a nezabudnite ani na technické parametre. Je to najlepší spôsob, ako nákup zefektívniť, pretože nebudete musieť zložito premýšľať, koľko asi meria stará vaňa a či sa nové umývadlo do kúpeľne vôbec vojde.

2. Zbierajte informácie

Šťastie praje pripraveným, preto pred svojím nákupom hľadajte odborné informácie a inšpiráciu. V našich článkoch sa dozviete napríklad o úsporných vodovodných batériách, s ktorými znížite spotrebu vody až o 50 %. Tiež vám poradíme, ako správne vybrať sanitárnu techniku alebo na aké užitočné technológie sa zamerať.

          viete ako správne zariadiť kúpeľňu

3. Stanovte si rozpočet

Všetci hospodárime s nejakým rozpočtom, preto pri výbere premyslite aj svoje finančné možnosti a nezamerajte sa na výrobky, ktoré si nemôžete dovoliť. Surfovaním po internete s cieľom „len tak sa pozrieť“ vás vyčerpá a odvedie pozornosť od tovaru, ktorý čaká práve na vás. Tiež sa môžete cítiť frustrovaní a nákup radšej odložiť na inokedy, aj keď tovar nutne potrebujete. To je začarovaný kruh, pretože následne sa budete cítiť mizerne, že ste nakupovanie odložili.

4. Ujasnite si zmysel nákupu

Každý výrobok má svoju životnosť, cenu aj kvalitu. Ujasnite si, čo od výrobku očakávate, na ako dlho ho kupujete a hlavne, kam ho kupujete. Inú batériu si obstaráte do luxusného bytu a iný typ batérie využijete na víkendovú chatu. Vďaka tomu sa vám výber zúži či rozšíri. Renomované značky ponúkajú tiež produkty vybavené unikátnymi technológiami – napríklad na úsporu vody, na jednoduché ovládanie páky batérie alebo na trvalo žiarivý povrch.  

5. Stavte na jednu značku

Nezáleží na tom, akú značku si vyberiete – či Grohe, Hansgrohe, Kludi,  alebo napríklad Ideal Standard. Hlavné je zvoliť si tovar vždy z rovnakej série – napríklad toaletu, umývadlo aj vaňu od jedného výrobcu, vodovodné batérie od ďalšieho výrobcu. Nesnažte sa o prílišnú kreativitu v kombinovaní produktov, stratíte čas aj nervy a výsledok nebude stáť za to. Menej je niekedy viac.

6. Držte sa jednotného štýlu

Máte radi ostré hrany alebo naopak uprednostňujete oblé línie? Páči sa vám retro alebo dávate prednosť modernému štýlu? Vyberte si jeden design a toho sa držte u všetkých predmetov. Výsledok bude perfektný.

7. Nechajte si poradiť

Cítite sa stále bezradní a neviete, s čím začať? Nechajte si od nás poradiť. Napíšte nám email na adresu poradenstvo@sanitino.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 233 056 363. Vždy si na vás urobíme čas.

Súvisiace produkty

55,13 € s DPH
Skladom > 100 ks
Zajtra odosielame
71,24 € s DPH
Skladom 4 ks
Zajtra odosielame
86,81 € s DPH
Skladom 75 ks
Zajtra odosielame
hore